@bahazieds - Baha Zieds - dabas spēks

Mūsu veikalā Baha esences par draudzīgām cenām un labākas kvalitātes!
http://www.bahazieds.lv/
Advertisement
Iemīlējušies stundas neskaita. Taču attiecības un ģimenes dzīve ir ne tikai iemīlēšanās. Pāri kopā iziet gan pacēlumus, gan kritumus, ko ir pieņemts dēvēt par krīzēm. Jūs noteikti esat dzirdējuši par attiecību pirmā un trešā gada krīzēm, kad iemīlējušies beidzot nomet rozā bildes un pirmais mīlas spars ir beidzies, pāris vai nu pārdzīvo šo krīzi un iet tālāk veidojot ciešākas attiecības, vai izšķiras.

Tādas krīzes ģimenes dzīvē ir ļoti daudz. Dažreiz nepalīdz pat ģimenes psihologi, jo aizvainojums pret partneri ir daudz spēcīgāks. Tāpēc nevajag gaidīt šīs krīzes, tām ir jāgatavojas savlaicīgi un visiem spēkiem palīdzēt viens otram pārdzīvot grūtības attiecībās un saglabāt harmoniju ģimenes dzīvē. 
Mūsu mājas lapā jūs atradīsiet testus, kas palīdzēs jums novērtēt savu emocionālo stāvokli un piemeklēt piemērotu Baha Ziedu maisījumu.

Esiet laimīgi un nezaudējiet viens otru ikdienas steigā.

Влюбленные часов не наблюдают. Но отношения и семейная жизнь это не только полет влюбленности. Пары вместе проходят как подъемы, так и падения, которые ещё называют кризисами. Вы наверное слышали, что после 1 года отношений, а потом 3 лет, случается первый важный переходный период, когда влюбленность угасает, спадают розовые очки и пара либо проходит этот кризис и вступает в новые отношения, либо распадается.

Таких кризисов в семейной жизни очень много. Иногда не помогают даже семейные психологи, обида на партнера настолько велика, что люди расстаются. Поэтому не нужно ждать кризисов, к ним надо своевременно готовиться и всеми силами стараться помочь друг другу пройти сложности в отношениях и сохранить гармоничную семью.

На нашей странице вы найдете тесты, которые помогут вам оценить ваше нынешнее эмоциональное состояние и подобрать подходящую смесь Цветов Баха.

Будьте счастливы и не теряйте друг друга в ежедневной суете!

#bahazieduterapija #remedy #terapija #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон  #терапиябаха #labsmiegs #гомеопатия #dziedniecība #remedy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Iemīlējušies stundas neskaita. Taču attiecības un ģimenes dzīve ir ne tikai iemīlēšanās. Pāri kopā iziet gan pacēlumus, gan kritumus, ko ir pieņemts dēvēt par krīzēm. Jūs noteikti esat dzirdējuši par attiecību pirmā un trešā gada krīzēm, kad iemīlēju

Riga International Airport
Katru dienu ar mums notiek virkne dažādu notikumu. Bērni saņēma labas atzīmes skolā, strīds ar priekšniecību, salūza nags vai uzdāvināja skaistus ziedus, un vēl daudz dažādu notikumu. Mēs skrienam uz priekšu, bieži šajā skrējienā nepamanām mūsu psihes signālus par nogurumu.
⠀
NOGURUMS ir ļoti viltīgs, tam ir vienalga, kādi notikumu ir mūsu dzīvē, pozitīvi vai negatīvi, jo viss rada stresu, bet nogurums rodas pārmērīga stresa un nepilnvērtīgas atpūtas dēļ.
⠀
Kā jūs atpūšaties? Pieņemat vannu ar putām vai dodaties izskriet kādu aplīti, vai varbūt jūsu atpūta ir lēnīga tējas tase kopā ar mīļāko grāmatu vai filmu. Padalieties komentāros, kādi ir jūsu iecienītākie atpūtas veidi un vai vienmēr izdodas laicīgi atpūsties.
⠀
Kad jums neizdodas atpūsties, kad aizmirstat apstāties vai piebremzēt dzīves tempu, nedodiet nogurumam ņemt virsroku. Ielieciet savā somiņā vai kabatā Anti Stress un lietojiet to vienmēr, kad tas ir nepieciešams.
⠀
Iegādājieties Anti Stress mūsu veikalā.
⠀
Каждый день с нами происходит множество событий, они совершенно разные. Хорошие оценки детей в школе, плохие отношения с начальством, сломанный ноготь или подаренный букет роз, а еще множество разных не столько значимых событий. И мы бежим все вперед и вперед, часто в этой череде событий не замечаем сигналы организма, который сигнализирует об усталости.
⠀
УСТАЛОСТЬ не зависит от того, сколько радостных или грустных событий было у нас в жизни. Все события это стресс, а усталость приходит к нам из-за огромного количества пережитого стресса и отсутсвия полноценного отдыха.
⠀
Как вы отдыхаете? Посещаете ванну с пеной или отправляетесь на пробежку, или может быть это неспешная чашка чая за любимым сериалом или книгой.  Поделитесь в комментариях, как вы привыкли отдыхать и всегда ли вам это удается.
⠀
Если вам не всегда получается отдыхать, если вы иногда забываете притормозить, не давайте усталости вас одалеть. Положите в сумочку или карман наш Anti Stress и пользуйтесь им в любой необходимый момент.
⠀
Приобретайте AntiStress у нас в магазине.
⠀
#bahazieduterapija #remedy #terapija #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон  #терапиябаха #labsmiegs #гомеопатия #dziedniecība #remedy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Katru dienu ar mums notiek virkne dažādu notikumu. Bērni saņēma labas atzīmes skolā, strīds ar priekšniecību, salūza nags vai uzdāvināja skaistus ziedus, un vēl daudz dažādu notikumu. Mēs skrienam uz priekšu, bieži šajā skrējienā nepamanām mūsu psihe

Āgenskalns, Latvia
Kad pacietības mērs ir pilns un vairs nav iespējams ciesties, cilvēks sasniedz lūzuma punktu, šajā brīdī ir ļoti bīstami pieņemt svarīgus lēmumus. Mēdz būt lēmumi, kas pozitīvi ietekmē cilvēku, jo sasniedzot lūzuma punktu vairs nav bail un pietiek spēku uzņemties  atbildību vai pieņemt izaicinājumu. Tomēr daudz biežāk lēmumi, kas tiek pieņemti maksimālās emocionālās spriedzes laikā, ir destruktīvi, kas slikti ietekmē cilvēka dzīvi un bieži vien pēc tam cilvēks nožēlo par šiem lēmumiem. Tādi lēmumi var ietekmēt ne tikai pašu cilvēku, bet arī viņa radiniekus.

Tieši tāpēc ir ļoti bīstami pieņemt lēmumus emocionālo krīžu laikā. Sākumā noteikti ir jāsakārto savu emocionālo stāvokli, tikt ar to galā jums palīdzēs mūsu līdzeklis Anti Stress.

Pieņemiet nosvērtus lēmumus un esiet pārliecināti par savu izvēli!

Anti Stress ir pieejams mūsu veikalā, linku uz veikalu atradīsiet profilā.

Когда сосуд полон, больше нельзя терпеть и человек достиг точку излома, очень опасно принимать решения. Бывают решения, которые положительно влияют на человека, так как достигнув точку излома уже не страшно и хватает смелости взять на себя ответсвенность за изменения в своей жизни. Все же чаще всего решения, принятые во время максимального эмоционального напряжения, являются диструктивными, разрушают жизнь и часто после их принятия человеку очень стыдно или он сожалеет о их принятии. Такие решения могут повлиять как на самого человека, так и на его родственников. 
Именно поэтому очень опасно принимать решения во время эмоциональных кризисов. Сначала обязательно надо привести в порядок своё эмоциональное состояние и с этим вам поможет справиться наш Anti Stress. 
Принимайте взвешанные решения и будьте уверены в своем выборе!

Antistress доступен в нашем магазине, ссылку на магазин найдете в шапке профиля.

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #labsmiegs #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Kad pacietības mērs ir pilns un vairs nav iespējams ciesties, cilvēks sasniedz lūzuma punktu, šajā brīdī ir ļoti bīstami pieņemt svarīgus lēmumus. Mēdz būt lēmumi, kas pozitīvi ietekmē cilvēku, jo sasniedzot lūzuma punktu vairs nav bail un pietiek sp

Marupe, Latvia
Mūsu dzīve ir cikliska, tāpēc lai no viena cikla pakāpeniski un maigi pāriet nākošajā, mēs ejam cauri KRĪZĒM. Iespējams jūs esat dzirdējuši par divgadnieka krīzi, par pusaudžu krīzi un par pusmūža vecuma krīzi. Taču krīzes var būt saistītas ne tikai ar vecuma posmiem, tās var būt saistītas ar personīgu izaugsmi un pārdzīvojumiem.

Šīm krīzēm ir jāgatavojas, ka arī ir jābūt pareizai tuvinieku palīdzībai un atbalstam, lai visas dzīves krīzes izdzīvotu pareizi un varētu arī turpmāk turpināt droši soļot pa dzīvi. Taču tas ne vienmēr ir iespējams. Diemžēl visiem cilvēkiem nav iespējas saņemt savlaicīgu palīdzību no apkārtējiem vai patstāvīgi tikt galā ar saviem emocionāliem stāvokļiem.

Tieši šādos dzīves momentos palīdzēs Baha Ziedi, jo tie ir speciāli izstrādāti un paredzēti tam, lai cilvēks varētu palīdzēt sev pats.

Mūsu mājas lapā jūs atradīsiet testus, kas palīdzēs piemeklēt tieši jums paredzēto Baha Ziedu maisījumu.

Atcerieties, jūs vienmēr varat lūgt palīdzību, savukārt Baha Ziedi būs papildus atbalsts, ja tomēr neizdosies saņemt palīdzību no apkārtējiem.

Esiet laimīgi, pārdzīvojiet krīzes pareizi!

Наша жизнь циклична, и чтобы из одного цикла перейти в следующий, мы проходим КРИЗИСЫ. Возможно вы слышали о кризисе детей в возрасте 2 лет, о подростковом возрасте, о кризисе среднего возраста. Все же кризисы могут быть связаны не только с возрастом, но и личностным ростом и личными переживаниями.

Надо готовиться к этим кризисам, а так же нужна правильная поддержка окружающих, чтобы кризисы проходили правильно и можно было шагать дальше по своей жизни. Но это не всегда возможно. Не у всех людей есть возможность получить своевременную помощь окружающих или самостоятельно справиться со своим эмоциональным состоянием.

Именно в такие моменты помогут Цветы Баха, которые разработаны для того, чтобы человек мог помочь себе сам.

Пройдите тест на нашей странице и узнайте свою смесь цветов, которая актуальна в нынешний момент жизни.

Помните, вы всегда можете попросить помощи, а Цветы Баха будут палочкой выручалочкой, когда этой помощи недостаточно.

Будьте счастливы, проходите кризисы правильно.

#bahazieduterapija #remedy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Mūsu dzīve ir cikliska, tāpēc lai no viena cikla pakāpeniski un maigi pāriet nākošajā, mēs ejam cauri KRĪZĒM. Iespējams jūs esat dzirdējuši par divgadnieka krīzi, par pusaudžu krīzi un par pusmūža vecuma krīzi. Taču krīzes var būt saistītas ne tikai

Old Riga, Latvia
Kaut visu pagājušo nedēļu mēs atvadījāmies no ziemas un sveicām pavasari, šodien aiz loga krīt sniegs un zemi klāj balta sniega kārta. Bet jau taču ir marts, pavasaris, visiem gribās siltumu un saulīti.

Tāpēc daudzi izvēlas doties ATVAĻINĀJUMĀ uz siltajām zemēm. Braucienos parasti ir grūti aizmigt un izgulēties, jo ir ļoti daudz pārdzīvojumu, pozitīvo emociju vai arī ir neērta gultas vieta, var traucēt arī laika joslu maiņa un aklimatizācija pēc ilgstošiem pārlidojumiem. Visi šie faktori ietekmē jūsu miegu, savukārt miegs ir nepieciešams, lai pilnvērtīgi atpūsties un gūt maksimālo baudu no sava brauciena.

Atvaļinājumā noteikti ņemiet līdzi Fast Asleep un nepārdzīvojiet par savu atpūtu, jums ir garantētas mierīgas naktis un labs garastāvoklis.

Līdzeklis ir pieejams mūsu veikalā. 
Izgulieties un esiet gatavi jaunai dienai!

Хотя всю прошлую неделю мы встречали масленицу и провожали зиму, сегодня за окном падает снег и земля покрыта белым покрывалом. А ведь уже март, весна, хочется тепла и солнца.

Поэтому многие выбирают отправиться в ОТПУСК в теплые края. В поездках бывает сложно уснуть и выспаться, много впечатлений или неудобные подушки и кровати, смена часовых поясов и акклиматизация после долгих перелетов. Все эти факторы влияют на ваш сон, а сон важен, чтобы полноценно отдохнуть и получить максимум удовольствия от поездки.

Берите с собой FastAsleep и не переживайте за свой отдых, спокойные ночи и хорошее настроение вам обеспечены.

Доступен в нашем магазине.

Выспитесь и будьте полны сил для нового дня!

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #labsmiegs #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy #labsmiegs #сон
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Kaut visu pagājušo nedēļu mēs atvadījāmies no ziemas un sveicām pavasari, šodien aiz loga krīt sniegs un zemi klāj balta sniega kārta. Bet jau taču ir marts, pavasaris, visiem gribās siltumu un saulīti. Tāpēc daudzi izvēlas doties ATVAĻINĀJUMĀ uz si

Marupe, Latvia
Apsveicam mūsu sekotājas 8. martā!

Vēlam Jums mīlestību un harmoniju!

Apmeklējiet mūsu veikalu un jūs noteikti atradīsies dāvanas saviem mīļajiem gan 8.martā, gan citiem svarīgiem brīžiem un svētkiem.

Поздравляем наших подписчиц с 8 марта!

Желаем вам гармонии и любви!

Переходите в наш магазин и вы обязательно найдете подарок для своих любимых как на 8. марта, так и на другие праздники.

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #labsmiegs #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy #8марта #sieviesudiena #skaistums
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Apsveicam mūsu sekotājas 8. martā! Vēlam Jums mīlestību un harmoniju! Apmeklējiet mūsu veikalu un jūs noteikti atradīsies dāvanas saviem mīļajiem gan 8.martā, gan citiem svarīgiem brīžiem un svētkiem. Поздравляем наших подписчиц с 8 марта! Желаем

Jurmala
Advertisement
Ir tik patīkami apzināties, ka mājās tevi gaida mīlulis. Daudziem dzīvo kaķi un suņi, taču mēdz būt arī pavisam citi mīluļi, gan trusīši un pelītes, līdz pat pīlēm un vistām. Tā pat kā cilvēkiem, arī DZĪVNIEKIEM dažreiz ir jādodas pie ārsta.

Tā var būt ikgadējā profilaktiskā vizīte vakcinācijas veikšanai, bet var būt arī kas būtiskāks vai nepieciešamība veikt operāciju. Dzīvnieki, kas ir pieraduši dzīvot dzīvoklī vai ārā, nav pārāk apmierināti, kad tos iesēdina šaurā pārnesē un kaut kur ved. Tiem vetārsta apmeklējums ir daudz lielāks stress, pat nekā cilvēkam ārsta apmeklējums. Stress uz dzīvnieku organismu iedarbojas tik pat slikti, kā uz cilvēka organismu, saasina hroniskas saslimšanas un palēnina atveseļošanos.

Mēs esam sagatavojuši mūsu mājas mīluļiem lielisku līdzekli, kas palīdzēs dažādās sarežģītās un stresa situācijās dzīvniekiem saglabāt mieru, ka arī daudz vieglāk pārdzīvot tādas situācijas, kā saimnieku ilgāka prombūšana.

Tas ir Antistress dzīvniekiem! Lai jūsu mājās visiem iemītniekiem mierpilna dzīve.

Antistress ir pieejams mūsu veikalā, linku uz veikalu atradīsiet profila aprakstā.

Так приятно и тепло на душе, когда дома вас ждет любящий питомец. У многих живут коты и собаки, но бывают и совершенно другие друзья - от кроликов и мышек, до уточек и курочек. Как и людям, ДОМАШНИМ ПИТОМЦАМ иногда надо посещать врача.

Это может быть профилактический визит для осмотра и вакцинации, а может быть что-то более серьезное или необходимо сделать операцию. Животные, привыкшие жить в квартире или на улице, не очень любят, когда их сажают в переноску и куда-то везут. Для них посещение ветеринара еще больший стресс, чем для человека посещение врача. Стресс так же плохо влияет на организм животного, усугубляет хронические заболевания и замедляет заживление ран или швов.

Мы предлагаем отличное средство для наших братьев меньших, которое поможет в различных нелегких и стрессовых ситуациях животным сохранить спокойствие, а так же на много легче пережить такие ситуации, как отъезд хозяев на более длительное время.

Это Антистресс для животных! Пусть в вашем доме царит спокойствие для всех его обитателей.

Антистресс доступен в нашем магазине, ссылка в профиле.
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Ir tik patīkami apzināties, ka mājās tevi gaida mīlulis. Daudziem dzīvo kaķi un suņi, taču mēdz būt arī pavisam citi mīluļi, gan trusīši un pelītes, līdz pat pīlēm un vistām. Tā pat kā cilvēkiem, arī DZĪVNIEKIEM dažreiz ir jādodas pie ārsta. Tā var

Marupe, Latvia
Iepazīstieties ar vēl vienu lielisku Baha ziedu, šī ir Baltstarīte, kas palīdzēs atjaunot spēkus pēc fiziskā, psiholoģiskā vai garīgā šoka. Palīdzēs nostiprināt dvēseli un nomierināt sāpes, gan nesen piedzīvotās, gan jau senas.

To iesaka lietot pat zīdaiņiem, lai varētu vieglāk pārdzīvot dzemdību šoku.

Lietojot Baltstarīti cilvēks iegūst skaidru prātu, iekšējo spēku, stabilu nervu sistēmu un spēju pielāgoties izmaiņām.

Baltstarīte ir atrodama Recovery 5 ziedu maisījuma sastāvā, ka arī Recovery plus sastāvā.

Pielāgojieties dažādām dzīves izmaiņām mierīgi un harmoniski!

Visi līdzekļi ar Baltstarīti ir pieejami mūsu veikalā, links profilā.

Знакомьтесь, ещё один замечательный цветок Баха - это Птицемлечник

Он поможет восстановить силы после физического, психологического или душевного шока. Птицемлечник поможет укрепить душу и успокоить любую боль, как недавнюю, так и очень давнюю.

Его рекомендуют даже новорожденным, чтобы легче пережить шок рождения.

После использования человек получает чистый разум, внутреннюю силу, устойчивую нервную систему и способность приспосабливаться к изменениям.

Птицемлечник можете найти как в составе Recovry 5 цветов, так и в составе Recovery plus.

Справляйтесь с изменениями в жизни спокойно и гармонично!

Все средства с Птицемлечником доступны в нашем магазине, ссылка в шапке профиля.

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #labsmiegs #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy #шок
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Iepazīstieties ar vēl vienu lielisku Baha ziedu, šī ir Baltstarīte, kas palīdzēs atjaunot spēkus pēc fiziskā, psiholoģiskā vai garīgā šoka. Palīdzēs nostiprināt dvēseli un nomierināt sāpes, gan nesen piedzīvotās, gan jau senas. To iesaka lietot pat

Jurmala
Advertisement
Mēs jau esam stāstījuši, cik svarīgi ir dzīvot te un tagad. Taču daudzi cilvēki var izjust depresīvos stāvokļus un ciest no depresijām, jo ilgstoši turpina dzīvot pagātnes notikumos.

Tiem, kam neizdodas pašu spēkiem atgriezties no pagātnes un dzīvot tagad, mums ir lielisks līdzeklis - vīteņsausserža (honesuckle) un sinepju (mustard) ziedi.

Vīteņsausserža ziedi palīdz dzīvot šodien un saglabāt saikni ar pagātni. Jums parādīsies potenciāls atdzīvināt jūsu pagātni jaunradē, piemēram zīmēšanā vai darbos no māla. Savukārt sinepju ziedi dāvās interesi pret tagadni.

Esiet laimīgi - dzīvojiet tagad.

Abi līdzekļi ir pieejami mūsu veikalā. Links uz veikalu profilā.

Мы вам уже рассказывали, как важно жить здесь и сейчас. Всё же многие люди могут испытывать депрессивные состояния и страдать депрессиями, из-за длительного нахождения в прошлом.

Для тех, кому не удается самостоятельно из вчерашнего дня вернуться и жить в дне сегодняшнем, у нас есть отличное средство - цветы жимолости и горчицы. 
Цветок жимолости помогает жить сегодня и сохранять связь с прошлым. У вас появится потенциал оживлять ваше прошлое в творчестве, например лепка из глины или рисование. А горчица подарит интерес к настоящему. 
Будьте счастливы - живите сегодня!

Оба средства доступны в нашем магазине. Ссылка на магазин в шапке профиля.

#remedy #honeysuckle #mustard #bahaziedi #bachterapy #homeopathy #terapija #harmonija #teuntagad #здесьисейчас #цветыбаха #гармония #жизнь #happyness #livenow
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

Mēs jau esam stāstījuši, cik svarīgi ir dzīvot te un tagad. Taču daudzi cilvēki var izjust depresīvos stāvokļus un ciest no depresijām, jo ilgstoši turpina dzīvot pagātnes notikumos. Tiem, kam neizdodas pašu spēkiem atgriezties no pagātnes un dzīvot

Riga International Airport
Jūs protat dzīvot šodien? Mums ir tikai te un tagad, un ir ļoti svarīgi nepalikt pagātnē un neskriet uz nākotni, kura vēl nav pienākusi. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi atpūsties pa nakti! Ja jūs slikti guļat un nevarat atslābināties, atpūsties un atstāt visas vakardienas problēmas pirms miega, jūs ievelkat tās jaunajā dienā.

Tieši tā mierīgi un nemanāmi mēs sākam dzīvot pagātnē, un te  arī līdz depresijai nav tālu. Kas visu laiku dzīvo pagātnē, izjūt depresīvos stāvokļus, bet tie, kas visu laiku tiecas dzīvot nākotnē, visu laiku izjūt trauksmi par šo nākotni.

Līdzsvaru un harmoniju var piedzīvot tikai tad, ja dzīvojat te un tagad.

Lai to visu nodrošinātu ir svarīga atpūta un pilnvērtīgs miegs. Vai jums mēdz būt miega traucējumi? 
Atpūtieties un uzņemiet spēkus ar mūsu aerosolu Fast Asleep. Ir pieejams mūsu veikalā, links ir mūsu profilā.

Вы умеете жить сегодняшним днем? Ведь у нас есть только здесь и сейчас, и очень важно не застревать в прошлом и не спешить в будущее, которое не настало. Поэтому так важно хорошо отдыхать ночью! Если вы плохо спите и не можете расслабиться, отдохнуть и оставить все проблемы вчерашнего дня перед сном, вы их тянете в новый день. 
Так спокойно и незаметно мы начинаем жить в прошлом, а дальше совсем не далеко до депрессии. Поэтому, кто постоянно живет в прошлом - испытывает депрессивное состояние, а кто стремится в будущее - постоянно находятся в беспокойном состоянии за будущий день.

Равновесие и гармонию можно испытывать только в том случае, если жить здесь и сейчас. 
Для этого важен отдых и полноценный сон. У вас есть проблемы со сном? Отдыхайте и набирайтесь сил с нашим аэрозолем Fast Asleep
Доступен в нашем магазине, линк в шапке профиля.

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #labsmiegs #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

Jūs protat dzīvot šodien? Mums ir tikai te un tagad, un ir ļoti svarīgi nepalikt pagātnē un neskriet uz nākotni, kura vēl nav pienākusi. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi atpūsties pa nakti! Ja jūs slikti guļat un nevarat atslābināties, atpūsties un atstāt

Jaunmārupe, Latvia
Dienas kļūst garākas, saulīte ar katru jaunu dienu silta aizvien stiprāk, taču līdz vasarai vēl ir jāpagaida. Nakts salna no rīta atgādina par to, ka joprojām ir februāris un ziema negrasās atkāpties.

Tā mēdz būt arī dzīvē, dari kaut ko un līdz beigām ir palicis pavisam nedaudz, bet trūkst pacietības izpildīt darbu līdz galam un tu to pamet pusceļā. Pēc tam sāk mocīt vainas apziņa, ka darbs nav padarīts.

Nepacietība un vainas apziņa uzkrājas cilvēkā, izsauc spriedzi un trauksmi. Lai kaut kā atiet no tā un atvieglot šo spriedzi, mēs parasti izvēlamies ne pašu veselīgāko metodi. Piemēram sākam aizēst savu nemieru ar saldumiem.

Izmainiet savus paradumus un esiet mierīgi un harmoniski, Jums palīdzēs Agrimony, Impatiens, Pine, Walnut, Mimulus, Star of Bethlehem

Iegādāties individuālo maisījumu jūs varat mūsu veikalā. Links uz veikalu mūsu profilā.

День становится длиннее, солнышко с каждым днём греет всё сильнее, но до весны ещё надо подождать. Ночные заморозки утром напоминают, что ещё февраль и зима отступать не собирается.

Так же и в жизни, бывает до конца осталось совсем чуть чуть и дело сделано, но для этого нам не хватает терпения. Вот и бросаем дела на пол пути. А потом приходит чувство вины за то, что не доделал до конца.

Нетерпение и чувство вины накапливается в человеке, вызывая напряжение и беспокойство. Чтобы как-то отвлечься и облегчить это напряжение, мы чаще всего выбираем не те средства. Например начинаем заедать своё беспокойство сладким.

Измените свои привычки и приведите себя в спокойное и гармоничное тело. Вам помогут Agrimony, Impatiens, Pine, Walnut, Mimulus, Star of Bethlehem.

Приобрести индивидуальную смесь вы можете на нашем сайте ссылка в шапке профиля.

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #labsmiegs #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

Dienas kļūst garākas, saulīte ar katru jaunu dienu silta aizvien stiprāk, taču līdz vasarai vēl ir jāpagaida. Nakts salna no rīta atgādina par to, ka joprojām ir februāris un ziema negrasās atkāpties. Tā mēdz būt arī dzīvē, dari kaut ko un līdz beig

Āgenskalns, Latvia
Mums ir liels prieks, ka jūs dalījāties ar savām mīļākajām filmām un grāmatām par mīlestību. Interesanti, cik dažādas var būt mūsu intereses un cik tās tomēr ir līdzīgas. Mūs patiešām vieno mīlestība, cik daudz dažādu cilvēku, bet daudzi izvēlējās vienādus mīļākos darbus.

Apsveicam visus mūsu sekotājus Sv. Valentīna dienā. Savukārt konkursa dāvana ceļos pie @Baiba Rieksta no Facebook

Lai jūsu mīlestība vienmēr ir kopā ar jums!
Sekojiet mūsu jaunumiem, komentējiet ziņas, lieciet  un dalieties ar draugiem ar interesantu un svarīgu informāciju. Un nākošajā reizē veiksme noteikti būs jūsu pusē.

Мы очень рады, что вы поделились своими любимыми фильмами и книгами про любовь. Интересно, насколько наши вкусы могут быть разными и в то же время похожими. Нас и вправду объединяет любовь, сколько разных людей, а многие выбирали одинаковые картины.

Поздравляем всех с Днем Святого Валентина или Всех Влюбленных. А подарок в конкурсе получает @Baiba Rieksta с Facebook.

Пусть ваша любовь всегда будет с вами!
Следите за новостями на нашей странице, комментируйте, ставьте  и делитесь с друзьями полезной информацией. И в следующий раз удача будет на вашей стороне.

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #labsmiegs #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy #valentinesday2018 #love
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Mums ir liels prieks, ka jūs dalījāties ar savām mīļākajām filmām un grāmatām par mīlestību. Interesanti, cik dažādas var būt mūsu intereses un cik tās tomēr ir līdzīgas. Mūs patiešām vieno mīlestība, cik daudz dažādu cilvēku, bet daudzi izvēlējās vi

Riga, Latvia
KONKURSS
Valentīndienas ieskaņā vēlamies iepriecināt mūsu sekotājus.
Mīlestība ceļ spārnos, šis ir burvīgs stāvoklis. Dalieties tajā ar apkārtējiem.

Konkrusa noteikumi ir pavisam vienkārši:
 Komentāros pastāstiet, kāda ir jūsu iecienītākā filma vai grāmata par mīlestību.
 Seko mūsu profilam
 Liec like šai ziņai

14. februārī izvēlēsimies vienu laimīgo, kas dāvanā saņems Anti Stress spreju.
Palielini savu iespēju laimēt, piedalies konkursā arī mūsu Facebook lapā КОНКУРС
В преддверие красивого праздника - Дня Святого Валентина, хотим обрадовать наших подписчиков.
Полет влюбленности - это замечательное состояние. Делитесь им с окружающими.

Правила конкурса очень простые.
 В комментариях напишите ваш любимый фильм или книгу про любовь.
 Подпишитесь на нашу страницу
 Поставьте like этой новости.

14 февраля выберем одного счастливчика, который получит в подарок спрей Анти стресс!
Увеличь свои шансы выиграть - участвуй в конкурсе на нашей Facebook странице
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
5

KONKURSS Valentīndienas ieskaņā vēlamies iepriecināt mūsu sekotājus. Mīlestība ceļ spārnos, šis ir burvīgs stāvoklis. Dalieties tajā ar apkārtējiem. Konkrusa noteikumi ir pavisam vienkārši: Komentāros pastāstiet, kāda ir jūsu iecienītākā filma vai

Riga, Latvia
Veselības noslēpums ir HARMONIJA.

Baha Ziedi palīdzēs uzlabot jūsu organisma emocionālo un psiholoģisko daļu. Taču ar to harmonija nebeidzas.

Depresīvie stāvokli, uzņēmība pret vīrusiem ir saistīti ne tikai ar cilvēka dvēseles stāvokli, bet arī ar viņa organisma stāvokli. Tik pat būtiski ir novērst vitamīnu un mikroelementu trūkumu organismā.

Piemēram, vitamīna D trūkums izraisa nomāktību.
Selēns atbild par cīņu ar vīrusiem.
Savukārt nervu sistēmas darbību un nervu tikus kontrolē Magnijs.

Padariet savu ķermeni un dvēseli harmoniskus un visas slimības jums ies secen.

Esiet veseli un laimīgi!

ГАРМОНИЯ - залог здоровья.

Цветы Баха помогут наладить эмоциональную и психологическую часть вашего организма. Все же на этом гармония не кончается.

Депрессивное состояние, подверженность вирусным заболеваниям связано не только с душевным состоянием человека, но и с состоянием его организма. Восполнить нехватку витаминов и микроэлементов так же очень важно.

Например, нехватка витамина Д приводит к подавленности.
Селен отвечает за борьбу с вирусами.
А работу нервной системы и нервные тики контролирует Магний.

Приведите свое тело и душу в гармонию и ни какие болезни вам не будут страшны.

Будьте здоровы и счастливы!

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #labsmiegs #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
2

Veselības noslēpums ir HARMONIJA. Baha Ziedi palīdzēs uzlabot jūsu organisma emocionālo un psiholoģisko daļu. Taču ar to harmonija nebeidzas. Depresīvie stāvokli, uzņēmība pret vīrusiem ir saistīti ne tikai ar cilvēka dvēseles stāvokli, bet arī ar

Riga, Latvia
JAUNUMS
⠀
Aerosols Fast Asleep – Gatavs miegam!
⠀
Mūsdienu dzīve ir patiess izaicinājums! Lai šo izaicinājumu pieņemtu, ir jābūt labai atpūtai. Jaunā kombinācija palīdzēs saglabāt līdzsvaru un sagatavos nakts atpūtai. Jūs varēsiet labi izgulēties un atpūsties, bet no rīta būsiet gatavi jauniem pārbaudījumiem.
⠀
Kombinācija ir rūpīgi veidota:
⠀
Ancītis palīdz  iegūt iekšējo drosmi, godīgumu, dziļi relaksēties, atbrīvoties no slēptām, iekšējām mokām un spiediena.
⠀
Plūme dod mieru, tieksmi sasniegt mērķus un milzīgu pašpārvaldi.
⠀
Goba palīdz atbrīvoties no trauksmēm un nomierināties, ja tam traucē saspringts darbs, atjauno efektivitāti.
⠀
Sprigane dāvā pacietību un mieru ātrai un steidzīgai personībai, atbrīvo no dusmām un aizkaitināmības.
⠀
Verbēna ir miers, elastība un situācijas pieņemšana, skaidrs skats uz dzīvi un pacietību.
⠀
Zirgkastaņa palīdz atbrīvoties no cikliskām domām, noņem saspringumu, nomierina iekšējo uzbudinājumu.
⠀
Jaunums jau ir pieejams!
⠀
НОВИНКА
⠀
Аэрозоль Fast Asleep – Готов ко сну.
⠀
Современная жизнь – это вызов! Чтобы этот вызов принять, нужен хороший отдых. Новая комбинация поможет сохранить равновесие и подготовит к ночному отдыху. Вы сможете отдохнуть, а утром будете готовы к новым испытаниям.
⠀
Состав средства подобран очень тщательно:
⠀
Репешок помогает обрести внутреннюю смелость, честность, глубоко релаксироваться, освободиться от скрытых, внутренних мучений и давления, порождает внутреннее спокойствие.
⠀
Слива добавляет спокойствие, стремление к достижению целей и огромное самообладание.
⠀
Вяз помогает освободиться от тревожности и расслабиться, если этому мешает работа, возобновляет эффективность.
⠀
Недотрога дарует терпение и спокойствие торопливой персоне, освобождает от обид и раздражительности.
⠀
Вербена – это спокойствие, эластичность и принятие ситуаций, ясный взгляд на жизнь и терпение.
⠀
Каштан помогает освободиться от повторяющихся мыслей, снимает напряжение, успокаивает внутреннее возбуждение.
⠀
Спите спокойной и набирайтесь сил для завтрашнего дня.
⠀
#bahazieduterapija #remedy #terapija #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #хорошийсон #терапиябаха #labsmiegs #remedy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

JAUNUMS ⠀ Aerosols Fast Asleep – Gatavs miegam! ⠀ Mūsdienu dzīve ir patiess izaicinājums! Lai šo izaicinājumu pieņemtu, ir jābūt labai atpūtai. Jaunā kombinācija palīdzēs saglabāt līdzsvaru un sagatavos nakts atpūtai. Jūs varēsiet labi izgulēties un

Riga, Latvia
Vēl vakar paklausīgs un mīļš bērns, bet šodien nepaklausīgs dumpinieks? Tā atnāk PUSAUDŽU VECUMS.

Nebaidieties! Tāda uzvedība ir dabiska. Lai bērns izaugtu un nepaliktu dzīvot ar mammu, viņam ir jāatraisās no vecākiem un jāsatuvinās ar vienaudžiem. Pusaudžu vecumā mainās smadzeņu struktūra, parādās tieksme pēc riska, notiek krass emocionāls saasinājums.

Pieaugušajiem ir jāiemācās cienīt šo bērnu pieaugšanas procesu. Pusaudžiem, kā vilnis, pāri iet emocijas un viņi aiziet prom no vecāku ligzdas. Tas pavisam nenozīmē, ka jūs esat slikti vecāki vai bērni ar jums pārraus saikni. Nē, šī saikne mainīsies un šo momentu ir jāpieņem.

Vecākiem ir jāiemācās saprast savus bērnus un pat mācīties no viņiem. Vai daudzi pieaugušie darbojas savā sirds darbā, daudzi ir sociāli aktīvi un ir spējuši saglabāt tuvus draugus?

Mēs zinām, cik grūti ir šajā emocionālajā dumpiniekā ieraudzīt pieauguši cilvēku un pieņemt, ka bērns vairs nav maziņš.
Taču ir grūti arī pusaudžiem, no vienas puses viņu daba virza viņus uz jaunu pieaugušo dzīvi, bet no otras puses ir viņa vismīļākie vecāki, kas burtiski vienā momentā pārstāja viņu saprast, pieņemt un atbalstīt.

Tāpēc esam sagatavojuši līdzekli, kas palīdzēs visai ģimenei pārdzīvot šo periodu harmoniski un mierīgi. Recovery Plus ir “5ziedu” paplašinātā formula, kas palīdzēs sakārtot emocijas un izvairīties no trauksmes.

Esiet mierīgi un kopā ar savu bērnu atcerieties, kā būt pusaudzim, esiet atvērti mīlestībai, patīkamām emocijām un negaidītiem lēmumiem. Lai jūsu dzīve iekrāsojas jaunās krāsās.

Produktu varat iegādāties mūsu veikalā. Links profilā.

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #gaisma #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy #vecākiunbērni
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

Vēl vakar paklausīgs un mīļš bērns, bet šodien nepaklausīgs dumpinieks? Tā atnāk PUSAUDŽU VECUMS. Nebaidieties! Tāda uzvedība ir dabiska. Lai bērns izaugtu un nepaliktu dzīvot ar mammu, viņam ir jāatraisās no vecākiem un jāsatuvinās ar vienaudžiem.

Riga, Latvia
Ещё вчера добрый, послушный и покладистый ребенок, сегодня начал пререкаться, бунтовать и не слушаться? Делает всё наперекор родителям? Это пришел ПОДРОСТКОВЫЙ ВОЗРАСТ.

Не надо бояться. Природой человеку заложено такое поведение. Чтобы ребенок вырос и не остался жить с мамой, ему надо отделиться от родителей, сблизиться со сверстниками. В подростковом возрасте меняется мозг, появляется влечение к риску, происходит резкое обострение эмоций.

Взрослым надо научиться уважать этот процесс взросления их детей. Подростков захватывают эмоции и они уходят из-под родительского крыла. Но это не значит, что вы плохие родители и дети с вами порвут все связи, нет, эта связь изменится, и этот момент обязательно надо принять.

Родителям стоит научиться понимать своих детей и учиться у подростков! Кто из взрослых остался верен своей подростковой непокорности и эмоциональности? Кто занимается любимым делом, социально активен, сохранил близких друзей?

Мы знаем, как сложно в этом эмоциональном и бунтаре увидеть взрослого человека и принять взросление своего ребенка. Но и подросткам тяжело, ведь с одной стороны его природа влечет его во взрослую жизнь, а с другой стороны его любимые родители, которые в одночасье перестали его понимать и принимать.

Поэтому мы подготовили помощника для всей семьи. Recovery Plus, расширенная формула «5 цветов», поможет справиться с эмоциями, приведет вас в гармонию и избавит от тревожности.

Будьте спокойны и побудьте вместе со своим ребенком немного подростками, откройтесь любви, хорошим эмоциям и неожиданным решениям. Пусть ваша жизнь заиграет новыми красками!

Продукт можно приобрести в нашем магазине. Ссылка в шапке профиля.

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #gaisma #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

Ещё вчера добрый, послушный и покладистый ребенок, сегодня начал пререкаться, бунтовать и не слушаться? Делает всё наперекор родителям? Это пришел ПОДРОСТКОВЫЙ ВОЗРАСТ. Не надо бояться. Природой человеку заложено такое поведение. Чтобы ребенок вырос

Riga, Latvia
Baha 5 ziedu kombinācija palīdz cīnīties ar bailēm, nemieru un līdzsvaro cilvēka emocionālo stāvokli. Esenci var pievienot dzērienam vai ūdenim, kad pieņemam vannu. Ko darīt, kad stress un nemiers atrod mūs negaidīti, kur nav iespējas sagatavot šķīdumu.

Tieši tādām situācijām un vienkārši jūsu ērtībai mēs esam sagatavojuši konfektes un pastilas ar 5 ziedu maisījumu. Tās ir ļoti vienkārši paņemt līdzi katru dienu vai ceļojumā, vienkārši ieliekot somā. Jūs pat varēsiet uzcienāt savu draugu, ja viņam gadīsies kādas grūtības un stress.

Iegādājieties 5 ziedu konfektes vai pastilas mūsu veikalā un esiet mierīgi, jo jebkādā stresa situācijā jūsu palīgs būs jums līdzās.

Комбинация 5 цветов помогает бороться с опасениями, тревогой, приводит эмоциональное состояние человека в равновесие. Эссенцию можно добавить в напиток или во время принятие ванны, а что делать, если стресс и тревога настигли нас неожиданно, где нет возможности сделать раствор.

Специально для таких ситуаций и просто для удобства, мы приготовили для вас конфеты и пастилы. Их очень удобно брать с собой каждый день или в путешествие, просто положить в сумку. Вы даже сможете поделиться такой конфетой с другом, если возникнут трудности.

Приобретите конфеты 5 цветов у нас в магазине и будьте спокойны, в любой стрессовой ситуации ваш помощник будет с вами.

#bahazieduterapija #remedy #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьми #терапиябаха #gaisma #гомеопатия #dziedniecība #светитень #тывсеможешь #remedy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Baha "5 ziedu" kombinācija palīdz cīnīties ar bailēm, nemieru un līdzsvaro cilvēka emocionālo stāvokli. Esenci var pievienot dzērienam vai ūdenim, kad pieņemam vannu. Ko darīt, kad stress un nemiers atrod mūs negaidīti, kur nav iespējas sagatavot šķī

Riga, Latvia