@bahazieds - Baha Zieds - dabas spēks

Mūsu veikalā Baha essences par draudzīgām cenām un labākas kvalitātes!
http://www.bahazieds.lv/
Advertisement
Ziemassvētki ir brīnišķīgi ģimenes svētki, taču gatavojoties tiem un svētku laikā mēs vienalga izjūtam stresu. NEMIERS, kņada un steiga pirms svētkiem ir neizbēgami, ir jāsarūpē dāvanas, jāpagatavo svētku cienasts, jāizrotā māja un jāsagatavo svētku tērpi.

Tāpēc speciāli mūsu Instagram sekotājiem dāvinām 10% atlaidi Recovery Plus iegādei, kas palīdzēs šajā pirmssvētku steigā saglabāt līdzsvaru un harmoniju.

Veiciet pasūtījumu mājas lapā un piezīmēs ierakstiet 10%. Piedāvājums ir spēkā līdz 24.12.2018
⠀
Рождество замечательный семейный праздник, но как к нему не готовься, на кануне и во время праздников мы находимся в стрессе. СУЕТА и спешка перед праздниками неизбежна - подготовка подарков, готовка праздничного угощения, украшение дома и подготовка нарядов.

Поэтому специально для наших подписчиков предлагаем 10% скидку на Recovery Plus, который поможет в этой предпраздничной суете сохранить равновесие и гармонию.

Оформляйте заказ на сайте и для получении скидки в комментариях к заказу напишите 10%. Предложение действует до 24.12.2018
⠀
#bahaziedi #bahazieduterapija #rudens #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьмиё #gaismasceļš #gaisma #tumsa #dziedniecība #светитень #терапия #тывсеможешь #ziemassvetkudavanas
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Ziemassvētki ir brīnišķīgi ģimenes svētki, taču gatavojoties tiem un svētku laikā mēs vienalga izjūtam stresu. NEMIERS, kņada un steiga pirms svētkiem ir neizbēgami, ir jāsarūpē dāvanas, jāpagatavo svētku cienasts, jāizrotā māja un jāsagatavo svētku

Riga, Latvia
Pavisam drīz pienāks Ziemassvētki un Jaunais gads. Jūs jau esat sagādājuši dāvanas  saviem tuviniekiem? Vai plānojat iegādāties tās pēdējā brīdī? Mums ir sagatavota lieliska ideja jūsu dāvanai. 
Ātrās palīdzības krēms ir augstas kvalitātes produkts, kura sastāvā ir tikai dabīgas vielas un antioksidanti. Krēma sastāvs ir speciāli izstrādāts un papildināts ar 9 Baha ziediem - Cherry plum, Clematis, Crab apple, Impatiens, Rock rose, Star of bethlehem, Holly, Pine, Walnut. Šis krēms ideāli piestāv sejas un ķermeņa ādas mitrināšanai, atjauno ādas jūtīgumu, ka arī dziedē un atjauno iekaisušu un pat apdedzinātu ādu.

Parūpējaties par saviem tuviniekiem un sniedziet viņiem dāvanu, kas rūpēsies par viņu veselību un jaunību.

Apmeklējiet mūsu mājaslapu un izvēlieties savu dāvanu - https://bahazieds.lv/product/atras-palidzibas-krems/

Совсем скоро наступит Рождество и Новый год. Вы уже подготовили подарки своим близким? Или будете это делать последний момент? У нас есть отличная идея для вашего подарка. 
Крем скорой помощи - это продукт высокого качества, в составе которого только натуральные вещества и антиоксиданты; Состав крема специально разработан и дополнен 9 цветами Баха - Cherry plum, Clematis, Crab apple, Impatiens, Rock rose, Star of bethlehem, Holly, Pine, Walnut. Этот крем идеально подходит для увлажнения кожи лица и тела, для восстановления чувствительности кожи, а так же лечит и восстанавливает воспаленную и даже обожженную кожу. 
Проявите заботу и вручите своим близким подарок, который позаботится об их здоровье и молодости. 
Переходите по ссылке и выберите свой подарок - https://rus.bahazieds.lv/shop/

#тывсеможешь #перваяпомощь #bahaziedi #bachtherapy #цветыбаха #pirmāpalīdzība #lieliskadavana #подарок #натуральныйкрем #натуральное
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Pavisam drīz pienāks Ziemassvētki un Jaunais gads. Jūs jau esat sagādājuši dāvanas saviem tuviniekiem? Vai plānojat iegādāties tās pēdējā brīdī? Mums ir sagatavota lieliska ideja jūsu dāvanai. Ātrās palīdzības krēms ir augstas kvalitātes produkts,

Riga, Latvia
Kognitīvā VESELĪBA un sociālās saites, zinātnieki apgalvo, ka šie divi jēdzieni ir saistīti. Gadiem ejot mums kļūst aizvien grūtāk veidot jaunus sociālus kontaktus, savukārt dzīves situāciju un uzkrātās pieredzes dēļ slimības maina savu raksturu. Mūsu ķermenis noveco, līdz ar to noveco arī smadzenes. Kognitīvās spējas kļūst zemākas.
⠀
Cik tas varbūt skan dīvaini, bet tieši piederība kādai sociālai grupai palīdz cilvēkiem saglabāt savas smadzenes jaunas. Cilvēkiem, kas ir iesaistīti šādās grupās, ir ievērojami labāka atmiņa un citi kognitīvie rādītāji. Lai to panāktu, mums ir jāveido jauni sociāli kontakti un jākomunicē ar cilvēkiem. Tas var būt sarežģīts uzdevums.
⠀
Baha Ziedi palīdz mazināt pagātnes iedarbību un mazināt emocionālos pārdzīvojumus par pagātnes notikumiem. Tie palīdz jums ar jauniem spēkiem un bez negatīvās pagātnes pieredzes attīstīt jaunas attiecības un piedzīvot jaunas jūtas.
⠀
Apmeklējiet mūsu mājas lapu, kur pieejami tematiskie testi https://bahazieds.lv/testi/ , aizpildiet tos un izvēlieties sev piemērotus ziedus, lai padarītu jūsu dzīvi harmonisku.
⠀
Когнитивное ЗДОРОВЬЕ и социальные связи, ученые утверждают, что эти два понятия связаны между собой. С годами нам становится все тяжелее создавать новые социальные контакты, а, под действием жизненных ситуаций и накопленного опыта, заболевания меняют характер. Наше тело заметно стареет, а с ним стареет и наш мозг. Когнитивные способности организма падают.
⠀
Как не странно, именно причастность к какой-либо социальной группе людей помогает сохранить наш мозг молодым. У людей, которые задействованы в таких группах, на много лучше память, но для этого надо создавать контакты, общаться с людьми. Это может быть сложным заданием.
⠀
Цветы Баха помогут уменьшить влияние прошлого и уменьшит эмоциональные переживания по прошедшим дням и событиям. Что бы вы могли с новыми силами и без прошлого негативного опыта развивать новые отношения и переживать новые чувства.
⠀
Переходите на нашу домашнюю страницу, заполните тест http://rus.bahazieds.lv/test2/ и подберите свои цветы, которые помогут обрести гармонию!
⠀
#тывсеможешь #vientulība #отношенияслюдьми #cognitivedissonance #kognitīvas #остановистарение
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Kognitīvā VESELĪBA un sociālās saites, zinātnieki apgalvo, ka šie divi jēdzieni ir saistīti. Gadiem ejot mums kļūst aizvien grūtāk veidot jaunus sociālus kontaktus, savukārt dzīves situāciju un uzkrātās pieredzes dēļ slimības maina savu raksturu. Mūs

Riga, Latvia
Eiropā joprojām izplatītākais nāves cēlonis ir sirds slimības. Daudzi zinātnieki savos pētījumos par svarīgu sirds slimību attīstības iemeslu uzskata VIENTULĪBU.
⠀
Taču kas tas ir? Cilvēks var dzīvot viens un nekad nejusties vientuļš, bet cits dzīvos ar ģimeni, viņam būs daudz draugu, bet viņš būs ļoti vientuļš. Kā tā var būt? Varbūt tā ir kāda emocionālā rakstura problēma? Kāpēc cilvēks nevar justies kopā ar citiem?
⠀
Tieši tāpēc dr. E.Bahs izstrādāja sistēmu, lai katrs varētu palīdzēt sev patstāvīgi. Lai mēs varētu atrast atbildes uz visiem jautājumiem un tikt galā ar emocijām, kas iznīcina mūs no iekšienes.
⠀
Apmeklējiet mūsu mājas lapu https://bahazieds.lv/ un iepazīstieties ar Dr. Baha metodi. Jūs noteikti atradīsiet savu ziedu.
⠀
До сих пор в Европе одна из главных причин смертности является заболевания сердца. По мнению ученых одной из главных причин сердечных недомоганий - это ОДИНОЧЕСТВО.
⠀
Но что это такое? Ведь человек может жить один и не чувствовать себя одиноким. И на оборот, жить в семье, иметь много друзей и быть одиноким. Как же так? Может быть это какая-то эмоциональная проблема? Почему человек не может почувствовать себя с другими вместе?
⠀
Именно для этого др. Э.Бах разработал систему, чтобы каждый мог помочь себе сам. Чтобы мы могли найти ответы на вопросы и разобраться с эмоциями, которые уничтожают нас изнутри.
⠀
Переходите на нашу страницу https://rus.bahazieds.lv/ и познакомьтесь с методом Др.Баха. Вы обязательно сможете найти свой цветок.
⠀
#bahaziedi #bahazieduterapija #rudens #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #одиночество #vientulība #atbalsts #отношенияслюдьми #gaismasceļš #gaisma #tumsa #dziedniecība #светитень #терапия #тывсеможешь
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

Eiropā joprojām izplatītākais nāves cēlonis ir sirds slimības. Daudzi zinātnieki savos pētījumos par svarīgu sirds slimību attīstības iemeslu uzskata VIENTULĪBU. ⠀ Taču kas tas ir? Cilvēks var dzīvot viens un nekad nejusties vientuļš, bet cits dzīvos

Riga, Latvia
⠀
Pirms iededz sveci egles zarā,
dedz svētku liesmu sirdī savā,
ar piedošanu, sapratni,
ar mīlestības dzirksteli
un tici – tas ir Tavā varā nest gaismu,
kā to sveces dara… /S.Vasiļevska/
⠀
Apsveicam visus ar pirmo Adventi! Jau pavisam drīz būs klāt Ziemassvētki! Lai šis laiks ir miera un mīlestības pilns.
⠀
Ja bailes, nemiers un stress nedod izbaudīt svētku tuvošanos un mieru, aizpildiet testu mūsu mājas lapā https://bahazieds.lv/
⠀
Atrodiet savu maisījumu, kas palīdzēs tikt ar to galā un baudīt šo laiku.
⠀
Поздравляем с 1. Адвентом! Уже совсем скоро наступит Рождество! Пусть это время наполняет спокойствием и любовью.
⠀
Если погрузиться в праздничную атмосферу мешает страх, тревога и стресс, заполните тест на нашей странице http://rus.bahazieds.lv/test2/
⠀
Узнайте, какое средство Цветов Баха вам поможет все преодолеть и насладиться жизнью.
⠀
#bahaziedi #bahazieduterapija #ziema #advent #ziemassvetki #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #bailes #atbalsts #отношенияслюдьмиё #gaismasceļš #gaisma #tumsa #dziedniecība #светитень #терапия #тывсеможешь #christmas #advente
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

⠀ Pirms iededz sveci egles zarā, dedz svētku liesmu sirdī savā, ar piedošanu, sapratni, ar mīlestības dzirksteli un tici – tas ir Tavā varā nest gaismu, kā to sveces dara… /S.Vasiļevska/ ⠀ Apsveicam visus ar pirmo Adventi! Jau pavisam drīz būs klāt Z

Riga, Latvia
⠀
Līdz Jaunajam Gadam palika 34 dienas, bet mācību pusgads beidzas vēl ātrāk. Pusgada ieskaites, kontroldarbi, atzīmju labošana ir liels STRESS gan bērniem, gan vecākiem.
⠀
Bērniem ir svarīgi, lai vecāki atbalstītu viņus. Zināt, ka vecāki palīdzēs. Bērniem ir jāļauj izrādīt savas emocijas, būt klāt un pieņemt viņu personīgos lēmumus, neuzspiest savus, bet atbalstīt visā.
⠀
Tikai tā bērni izaugs par saprotošiem, pārliecinātiem, spēs pareizi izrādīt emocijas un veidot harmoniskas attiecības. Cienīs un novērtēs sevi.
⠀
Taču ikdienas stresā mēs bieži par to aizmirstam. Dažreiz izlādējamies uz bērniem, neievērojam viedokli un neieklausāmies bērnu vajadzībās, kas viņus patiešām uztrauc.
⠀
Vecākiem ir jātiek galā ar savu stresu, jāatpūšas no ikdienas steigas, jālīdzsvaro sevi. Šo uzdevumu palīdzēs veikt Recovery Pluss un Antistress.
⠀
Apskaujiet savus bērnus tā pat vien, lai viņi zina, ka jūs vienmēr blakus un atbalstīsiet, ka jūs viņus mīlat, neskatoties ne uz ko.
⠀
Recovery pluss un Antistress ir pieejami mūsu veikalā - https://bahazieds.lv/shop/
⠀
До Нового Года осталось 34 дня, а до конца учебного полугодия еще меньше. Полугодовые контрольные, долги, исправление оценок - это приводит в СТРЕСС детей и родителей.
⠀
Детям важно слышать от родителей слова одобрения. Знать, что им помогут. Детям надо разрешать показывать свои эмоции, быть рядом и принимать их собственные решения, не навязывая свои, а поддерживая.
⠀
Только так дети вырастут понимающими, уверенными в себе, смогут проявлять правильные эмоции и строить гармоничные отношения. Будут ценить и уважать себя.
⠀
В спешке и стрессе мы это забываем. Бывает, срываемся, не уважаем мнение и не прислушиваемся к потребностям ребенка, к тому, что его волнует.
⠀
Родителям надо справиться со стрессом, отойти от ежедневной суеты, уравновесить себя. В этом большой помощник Recovery Pluss и Antistress.
⠀
Обнимите своих детей просто так, пусть они знают, что на вас можно положиться и вы их любите не смотря ни на что.
⠀
#bahaziedi #bahazieduterapija #berni #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьми #gaisma #tumsa #dziedniecība #терапия #тывсеможешь
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

⠀ Līdz Jaunajam Gadam palika 34 dienas, bet mācību pusgads beidzas vēl ātrāk. Pusgada ieskaites, kontroldarbi, atzīmju labošana ir liels STRESS gan bērniem, gan vecākiem. ⠀ Bērniem ir svarīgi, lai vecāki atbalstītu viņus. Zināt, ka vecāki palīdzēs. B

Riga, Latvia
Advertisement
⠀
Jau pavisam drīz novembris dos ceļu decembrim, kas mūsu zemē atnesīs ziemu. Mēs ienākam jaunajā sezonā, tas ir svētku, steigas un rūpju laiks. Mēģinājums pabeigt visus darbus vēl šajā gadā un neko nepaņemt līdzi uz nākošo. Sabiedrība, darba devēji un apkārtējie sagaida no mums brīnumus, bet mēs iegūstam STRESU, cenšoties šo brīnumu īstenot un bieži jūtamies NEPIETIEKAMI LABI.
⠀
Jūtaties kā nodzīta vāvere? Apstādiniet šo skrējienu - ieturiet pauzi. Veltiet laiku sev: apmeklējiet sen kāroto koncertu, SPA vai dodieties pie dabas, bet varbūt vienkārši paguliet siltā vannā.
⠀
Mums ir līdzeklis, kas palīdzēs Jums padarīt šo pauzi vēl produktīvāku, tas ir Anti Stress. Iegādāties to varat mūsu mājas lapā: https://bahazieds.lv/product/8-anti-stress-aerosols/
⠀
Necenšaties izdarīt vairāk par to, cik ir Jūsu spēkos! Atpūšaties un ar jauniem spēkiem dodieties iekarot jaunas virsotnes!
⠀
Вот вот и закончится ноябрь, а с ним осень уступит место зиме. Мы входим в новый сезон, это новые заботы, пора праздников, хлопот, спешки. Попытка успеть осуществить все незаконченные дела в уходящем году. Общество, работодатели и окружающие ждут от нас чуда, а мы получаем стресс, пытаясь сотворить это чудо, и чувство собственной МАЛОЗНАЧИТЕЛЬНОСТИ, что мы ничего не можем.
⠀
Если вы себя чувствуете, как белка в колесе - остановите колесо. Вам надо сделать паузу и отдохнуть. Сходить на концерт, в спа или уехать на природу, а может быть просто полежать в ванне.
⠀
Мы знаем средство, которое поможет сделать вашу паузу еще продуктивнее - это Анти Стресс. Приобрести его можете у нас на сайте -https://rus.bahazieds.lv/shop
⠀
Не старайтесь сделать больше, чем вы можете! Отдохните и с новыми силами к новым вершинам!
⠀
#bahaziedi #bahazieduterapija #rudens #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьмиё #gaismasceļš #gaisma #tumsa #dziedniecība #светитень #терапия #тывсеможешь #stress #antistress #ziema #праздничнаясуета
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

⠀ Jau pavisam drīz novembris dos ceļu decembrim, kas mūsu zemē atnesīs ziemu. Mēs ienākam jaunajā sezonā, tas ir svētku, steigas un rūpju laiks. Mēģinājums pabeigt visus darbus vēl šajā gadā un neko nepaņemt līdzi uz nākošo. Sabiedrība, darba devēji

Riga, Latvia
⠀
Visas dzīves laikā cilvēks piedzīvo daudz dažādu jūtu un emociju! Sabiedrībā ir pieņemts vienas emocijas uzskatīt par sliktām, bet citas par labām.
⠀
Viena no šādām emocijām ir SKUMJAS. Vai skumjas var būt labas?  Kā jebkura cita emocija, arī skumjas ir svarīgas cilvēka dzīvē. Kad mēs izjūtam skumjas, mēs skatāmies, jūtam pasauli citādi, ieraugam citas pasaules daļas un nianses. Skumjas ir vajadzīgas un ļoti svarīgas, taču tās nevajag daudz. Ja skumjās uzkavēties, tās pārvēršas par kaut ko smagāku, drūmāku un iznīcina visu apkārt.
⠀
Ja jūti, ka nevari tikt galā ar skumjām pats, Baha Ziedi palīdzēs tev izmainīt šo emocionālo stāvokli.
⠀
Apmeklē mūsu mājas lapu un aizpildi testu - https://bahazieds.lv
Noskaidro, kādi Baha Ziedi palīdzēs tieši tev.
⠀
Izkrāso savu pasauli, palaid prom skumjas.
⠀
В жизни человек испытывает много разных чувств и эмоций! И в обществе принято одни эмоции считать плохими, а другие хорошими.
⠀
Одна из таких эмоций - ПЕЧАЛЬ. Может ли печаль быть полезной?  Как и любая другая эмоция, печаль нужна человеку. Печаль ценна по своему, когда ты в печали, ты смотришь, чувствуешь по другому, замечаешь другие стороны этого мира, получаешь даже удовольствие. Печаль нужна и важна, но только в меру. Если в этой эмоции задержаться, она превращается во что-то более тяжелое, темное и разрушает все вокруг.
⠀
Если чувствуешь, что печаль тебя не покидает, Цветы баха помогут тебе изменить это эмоциональное состояние.
⠀
Заходи на наш сайт и заполни тест -http://rus.bahazieds.lv/test2/  узнай, какие цветы баха подойдут тебе именно сейчас.
⠀
Впусти в свой мир краски, отпусти печаль.

#bachfloweressences #тывсеможешь #медитация #bachflowers #skumjas #печаль #todayandnow
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

⠀ Visas dzīves laikā cilvēks piedzīvo daudz dažādu jūtu un emociju! Sabiedrībā ir pieņemts vienas emocijas uzskatīt par sliktām, bet citas par labām. ⠀ Viena no šādām emocijām ir SKUMJAS. Vai skumjas var būt labas? Kā jebkura cita emocija, arī skumj

Riga, Latvia
Advertisement
Baha Ziedi palīdz padarīt cilvēka emocionālo stāvokli HARMONISKU.
Ja emocijas ir harmonijā, pazūd daudzas citas saslimšanas.

Taču ļoti bieži ir grūti noteikt patiesus stresu, aizvainojumu, nesaprotamas agresijas iemeslus. Bet patstāvīgi piemeklēt vajadzīgo esenci ir vēl grūtāk. Mēs esam sagatavojuši jums testus, atbildes uz kuriem palīdzēs atrast iemeslus un gūt izpratni par vajadzīgajiem Baha Ziediem.

Sāciet ar galveno testu mūsu mājas lapā https://bahazieds.lv/
Pēc tam varat izvēlēties padziļinātus testus, kas palīdzēs atrast piemērotu līdzekli jūsu bērniem, ja ir problēmas ģimenē vai attiecībās.
Ir arī interaktīvais tests, kas pieslēdz tavu intuīciju pareizu esenču izvēlē - https://bahazieds.lv/testi/
Pirmais solis uz izveseļošanos ir patieso iemeslu atklāšana, tikai pēc tam var sākt tās labot. Ja nezini, kas tev traucē vai izraisa stresu, uzvarēt cīņa ar slimību būs neiespējami.

Esiet veseli, dzīvojiet harmonijā un Baha Ziedi jums palīdzēs to īstenot!

Цветы Баха помогают привести эмоциональное состояние человека в ГАРМОНИЮ.
А если эмоции в гармонии, то исчезает и множество болезней.

Но порой найти причину стрессов, эмоциональной дисгармонии, обид, непонятной агрессии очень сложно. А самостоятельно подобрать нужную эссенцию ещё сложнее. Мы подготовили для вас тесты, ответы на которые помогут найти причины и разобраться в нужных Цветах.

Пройдите тест на нашей странице - http://rus.bahazieds.lv/test2/

Первый шаг к выздоровлению, честно найти причины, и только потом можно начать с ними справляться. Если не знаешь, что мешает или тревожит, побороть недуг будет не возможно.

Будьте здоровы, живите в гармонии, а цветы баха вам в этом помогут!

#bahaziedi #bahazieduterapija #rudens #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьмиё #gaismasceļš #gaisma #tumsa #dziedniecība #светитень #терапия #тывсеможешь #stress
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Baha Ziedi palīdz padarīt cilvēka emocionālo stāvokli HARMONISKU. Ja emocijas ir harmonijā, pazūd daudzas citas saslimšanas. Taču ļoti bieži ir grūti noteikt patiesus stresu, aizvainojumu, nesaprotamas agresijas iemeslus. Bet patstāvīgi piemeklēt va

11. Novembra Krastmala
Pagātne, tagadne, nākotne! Tos nevar iedomāties viens bez otra, bet ir jāmācās neietekmēties.
Cik bieži PAGĀTNES notikumi traucē normāli dzīvot tagadnē?
Jums ir bieži nācies dzirdēt no cilvēkiem, ka kādreiz zāle bija zaļāka un debesis augstākas, bet dzīve labāka?
 Varbūt Jums pašiem joprojām nav izdevies tikt galā ar tuva cilvēka zaudējumu un jūs ciešat dēļ nerealizētiem sapņiem.
⠀
Kas dzīvo vakardienā, šodienai ir miris!
⠀
Mums ir palīgs, tas ir zieds Honysuckle, kas palīdzēs tikt galā ar skumjām par pagātni un iemācīties dzīvot te un tagad.
⠀
Aizpildiet testu un noskaidrojiet, kas vēl jums palīdzēs vieglāk pārvarēt dzīves emocionālos stāvokļus - https://bahazieds.lv/
⠀
Esiet laimīgi, dzīvojiet šodien!
⠀
Прошлое, настоящее, будущее. Нельзя представить друг без друга, но надо учиться не зависеть.
Как часто события ПРОШЛОГО не дают нормально жить в настоящем?
Вам часто приходится слышать от людей, что когда-то трава зеленее была, а небо выше и жить было лучше.
Может быть вы сами до сих пор не можете пережить потерю близкого человека и страдаете по нереализованным снам.
⠀
Кто живет прошлым - умер сегодня.
⠀
У нас есть помощник - цветок Honysuckle, с ним можно справиться со своей печалью о прошлом, и научиться жить здесь и сейчас.
⠀
Пройдите тест и узнайте, что ещё вам поможет для прохождения жизненных эмоциональных состояний - http://rus.bahazieds.lv/test2/
⠀
Будьте счастливы, живите сегодня!
⠀
#bachfloweressences #тывсеможешь #медитация #bachflowers #bahaziedi #bahazieduterapija #tagad #todayandnow #здесьисейчас
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

Pagātne, tagadne, nākotne! Tos nevar iedomāties viens bez otra, bet ir jāmācās neietekmēties. Cik bieži PAGĀTNES notikumi traucē normāli dzīvot tagadnē? Jums ir bieži nācies dzirdēt no cilvēkiem, ka kādreiz zāle bija zaļāka un debesis augstākas, bet

Riga, Latvia
Laikapstākļus šajā rudenī ir grūti paredzēt. Pamodies, bet ārā ir -2 un sarma sedz visu apkārt. Nākamajā rītā jau ir +5, bet visu dienu pūš tik auksts vējš, ka gribās ietīties visbiezākajā segā un nekur nedoties, taču jau nākamajā rītā sola +10.
⠀
Tādi mainīgi laikapstākļi ir liels stress mūsu organismam. Mēs varam izjust stāvokli, ka tuvojas slimība.
⠀
Tiec galā ar stresu un esi vesels - izmanto Recovery Plus
⠀
Погода этой осенью непредсказуема. Встанешь утром, на улице -2 и иней покрывает все вокруг, на следующее утро уже +5, но ветер такой холодный, что хочется закутаться в одеяло и ни куда не выходить, а на завтра обещают уже +10.
⠀
Такая переменчивая погода - огромный стресс для нашего организма. При таком стрессе мы часто можем испытывать состояние приближающейся болезни.
⠀
Справься со стрессом и будь здоров - используй Recovery Plus
⠀
#тывсеможешь #meditation #tuvarivisu #antistress #bahaziedi #bahazieduterapija #terapija #meditēt #медитация #осень #погода #laikapstākļi #weather #bachflowers #bachfloweressences
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Laikapstākļus šajā rudenī ir grūti paredzēt. Pamodies, bet ārā ir -2 un sarma sedz visu apkārt. Nākamajā rītā jau ir +5, bet visu dienu pūš tik auksts vējš, ka gribās ietīties visbiezākajā segā un nekur nedoties, taču jau nākamajā rītā sola +10. ⠀ Tā

KONKURSS
Atcerieties, mums ir jaunums - Anti Stress priekš mūsu mājas dzīvniekiem. Vēlaties izmēģināt? Tad piedalieties šajā izlozē.
Noteikumi ir vienkārši:
 Sekojiet  mūsu lapai
 Like  šai publikācijai
 Komentāros uzrakstiet, kā sauc jūsu mājas mīluli.
⠀
Uzvarētāju noskaidrosim 12.11.2018
⠀
Palieliniet savas iespējas uzvarēt - piedalieties konkursā arī Facebook https://www.facebook.com/bahazieds/
⠀
КОНКУРС
 Помните, у нас появилась новинка - Anti stress для братьев наших меньших. Хотите попробовать? Тогда участвуйте. 
Правила простые:
 поставьте Like странице,  поставьте Like публикации  в комментариях расскажите, кто ваш домашний любимец и как его зовут.
Победителя узнаем 12.11.2018
⠀
Увеличьте свои шансы выиграть - участвуйте в конкурсе и в Facebook https://www.facebook.com/bahazieds/
⠀
#тывсеможешь #antistress #bachflowers #meditation #bahazieds #цветыбаха #цветыбахадляживотных #конкурс #giveaway #konkurss #piedalies #участвуй #meditēt
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
31

KONKURSS Atcerieties, mums ir jaunums - Anti Stress priekš mūsu mājas dzīvniekiem. Vēlaties izmēģināt? Tad piedalieties šajā izlozē. Noteikumi ir vienkārši: Sekojiet mūsu lapai Like šai publikācijai Komentāros uzrakstiet, kā sauc jūsu mājas mīlu

Riga, Latvia
Cik bieži nākas dzirdēt, ka labākā prāta atslogošanas un NOMIERINĀŠANAS metode ir meditācija? Taču mūsu dzīves ritmā reti kad var atrast laika tādām nodarbēm, taču domas sakārtot bieži vien ir ļoti aktuāli. Tikt ar to galā palīdzēs white chestnut, kas ir arī Recovery Plus sastāvā.
⠀
Bet ja jums izdodas atrast laiku meditācijai, atslābinieties un sekojiet savām domām. Uzdodiet sev jautājumus:
- Par ko es domāju?
- Kam radās šī doma? Man.
- Bet kas es esmu?
⠀
Nomieriniet un sakārtojiet savas domas.
Savu Recovery Plus atradīsiet mūsu veikalā!
⠀
Как часто разные люди в интернет и специалисты советуют медитацию для УСПОКОЕНИЕ ума?
Но в нашем ритме жизни не всегда получается найти время на такие занятия, а в голове мысли мешают достаточно часто. Справиться с этим состоянием вам поможет white chestnut, который добавлен в состав Recovery plus.
⠀
А если вы все таки нашли время для медитации, попробуйте расслабится и наблюдайте за своими мыслями, задайте себе вопрос
- О чем я думаю?
- У кого появилась эта мысль? У меня.
- А кто я?
⠀
Успокоите мысли и разложите их по полочкам.
Свой экземпляр Recovery Plus приобретайте у нас в магазине!
#bahaziedi #bahazieduterapija #rudens #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьмиё #gaismasceļš #gaisma #tumsa #dziedniecība #светитень #терапия #тывсеможешь #медитация #meditation #meditēt
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Cik bieži nākas dzirdēt, ka labākā prāta atslogošanas un NOMIERINĀŠANAS metode ir meditācija? Taču mūsu dzīves ritmā reti kad var atrast laika tādām nodarbēm, taču domas sakārtot bieži vien ir ļoti aktuāli. Tikt ar to galā palīdzēs white chestnut, ka

TK Spice
JAUNUMS! Esam priecīgi iepazīstināt Jūs ar jaunu grāmatu
⠀
Tavs ceļvedis Baha Ziedu pasaulē.
⠀
Šī grāmata ir vienkāršs palīgs visiem, kuri grib palīdzēt paši sev vai savai ģimenei ar unikālajiem Dr. E. Baha dabīgajiem preparātiem. Grāmatā ir apkopota informācija par 38 Dr. E. Baha ziediem. Ziedu apraksti satur skaidrojumus, ieteikumus, sagaidāmos rezultātus pēc terapijas un moto pozitīvām domām.
⠀
Nepalaid iespēju iegādāties savu eksemplāru!
⠀
Впервые! Рады вас познакомить с НОВИНКОЙ!
⠀
Твой путеводитель в мире Цветов Баха
⠀
Эта книга простой помощник всем, кто хочет помочь себе и своей семье уникальными природными средствами Др. Э. Баха В книге собрана информация о 38 цветах Др.Э.Баха. Описания Цветов, объяснения, советы, предполагаемые результаты после терапии, а так же девизы для позитивного мышления.
⠀
Спешите приобрести свой экземпляр!
⠀
#тывсеможешь #bahaziedi #bachtherapy  #flowersofbach #grāmata #ceļvedis #путеводитель #цветыбезповода
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

JAUNUMS! Esam priecīgi iepazīstināt Jūs ar jaunu grāmatu ⠀ Tavs ceļvedis Baha Ziedu pasaulē. ⠀ Šī grāmata ir vienkāršs palīgs visiem, kuri grib palīdzēt paši sev vai savai ģimenei ar unikālajiem Dr. E. Baha dabīgajiem preparātiem. Grāmatā ir apkopota

Daba ir cikliska, katru gadu ir četri gada laiki, katru dienu ir 24 stundas, katru stundu ir 60 minūtes. Ciklisks ir arī mūsu organisma darbs. Īpaši to izjūt meitenes un sievietes. Jebkura sieviete zina, ka ir dienas, kad emocijas ir stiprākas un tās nav iespējams kontrolēt.
⠀
Kad situācija vairs nav kontrolējama ļoti labi noderēs mūsu Anti Stress līdzeklis, kas ir pieejams esences un spreja veidā.
⠀
Природа циклична, каждый год проходит четыре времени года, каждый день проходит 24 часа, каждый час проходит 60 минут.
Циклична и работа нашего организма. Особенно ярко это чувствуют девушки и женщины. Любая девушка знает, бывают дни, когда эмоции преобладают и ими невозможно управлять.
⠀
Когда ситуация выходит из-под контроля, пригодится наше средство Анти Стресс доступное как в каплях, так и в виде спрея.
⠀
#bahaziedi #bahazieduterapija #rudens #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьмиё #gaismasceļš #gaisma #tumsa #dziedniecība #светитень #терапия #тывсеможешь
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
1

Daba ir cikliska, katru gadu ir četri gada laiki, katru dienu ir 24 stundas, katru stundu ir 60 minūtes. Ciklisks ir arī mūsu organisma darbs. Īpaši to izjūt meitenes un sievietes. Jebkura sieviete zina, ka ir dienas, kad emocijas ir stiprākas un tās

Riga, Latvia
Sabiedrība pārāk bieži diktē, ka mums ir jābūt veiksmīgiem lai būtu laimīgiem. Sabiedrība pieņem tikai veiksmi, bet zaudējumi paliek mums pašiem. Līdz ar to zaudējumus mums ir ļoti grūti pieņemt, tā vietā lai izmantotu tos savai izaugsmei, jo tieši zaudējumi un grūtības ir ceļš uz panākumiem un pilnveidošanos. Sabiedrības ietekmēti mēs kļūstam paškritiski un vēlamies kļūt ideāli. Gribam, lai mūsu dzīves stāsts ir veiksmes stāsts. Tas rada iekšējo spriedzi un grūtības pieņemt savu ēnu.
⠀
Tieši šādos brīžos, kad sabiedrība no mums novēršas un mēs paliekam ar savām neveiksmēm, kuras tā negribam pieņemt, mums palīdzēs Baha Ziedi. Tie palīdzēs saredzēt, ka līdzās gaismai vienmēr ir ēdna, ka arī plaisām ir jābūt, citādi pie mums nevar nonākt gaisma.
⠀
Aizpildiet mūsu mājas lapā pieejamo testu, lai noskaidrotu, kādas Baha Ziedu kombinācijas palīdzēs jums grūtos dzīves brīžos.
⠀
Общество слишком часто диктует нам нормы, что бы быть успешным и удачным. Общество принимает только успех, потери это не для общества. По этому мы не умеем свои неудачи и потери использовать продуктивно. Но именно это и есть путь к улучшению и развитию себя.
Под воздействием общества мы становимся критичными к себе, стараемся быть идеальными, хотим что бы рассказ о нашей жизни был бы рассказом об успехе. Внутренне это создает напряжение и нежелание принять свою тень.
В такие моменты, когда успех и общество от нас отворачиваются мы остаемся наедине с неудачей или потерей, которую так не хотим замечать. Цветы Баха помогут видеть что где есть свет, там обязательно будет тень, что нам нужны трещины, ведь именно через них к нам попадает свет.
⠀
Пройдите тест на нашей странице и узнайте, какие цветы помогут вам в сложные мгновения жизни.
⠀
#bahaziedi #bahazieduterapija #rudens #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьмиё #gaismasceļš #gaisma #tumsa #dziedniecība #светитень #терапия #тывсеможешь
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Sabiedrība pārāk bieži diktē, ka mums ir jābūt veiksmīgiem lai būtu laimīgiem. Sabiedrība pieņem tikai veiksmi, bet zaudējumi paliek mums pašiem. Līdz ar to zaudējumus mums ir ļoti grūti pieņemt, tā vietā lai izmantotu tos savai izaugsmei, jo tieši z

Вы делитесь своими планами, мечтами или проблемами с другими? А встречали в ответ вместо поддержки и похвалы КРИТИКУ, неодобрение и даже осуждение?
⠀
Ответ на такое поведение можно найти в нашем фольклоре, в истории нашего народа, которая сделала наш характер. Образ матери очень суров, так как жизнь земледельцев была суровой и у матери не было времени на милость, она растила хороших деятелей, а не людей с хорошей самооценкой и пониманием себя. Зато научила защищаться, а как мы знаем, лучшая защита это нападение. По этому нам на много легче отталкивать окружающих и критиковать, чем поддерживать и хвалить. Других людей не изменить, но можно изменить свое отношение и отношение к другим. И в этом нам помогут Цветы Баха, быть терпимее к окружающим и легче воспринимать критику.
⠀
Пройдите тест http://rus.bahazieds.lv/test2/ и узнайте подходящую комбинацию эссенций, которая индивидуально подойдет именно вам!
⠀
Jūs dalāties ar apkārtējiem savos plānos, idejās vai problēmās? Ir gadījies atbalsta un uzslavas vietā saņemt KRITIKU, noraidīšanu un pat nosodīšanu?
⠀
Atslēgu, kāpēc mums ir šāda uzvedība, var atrast folklorā, mūsu tautas vēsturē, kas ir gadsimtiem veidojusi mūsu raksturu. Mātes tēls mūsu tautā ir bargs, jo zemnieku dzīve bija skarba, mātei nebija laika būt laipnai, viņa audzināja labu darbu darītāju, nevis cilvēku ar labu pašapziņu. Toties ir iemācījusi mūs aizstāvēties, bet kā mēs zinām, labākā aizsardzība ir uzbrukums. Tieši tāpēc mums ir vieglāk noraidīt apkārtējos un kritizēt tos, nevis atbalstīt un slavēt. Citus cilvēkus nevar izmainīt, taču var izmainīt savu uzvedību un attieksmi pret citiem. Baha Ziedi palīdzēs mums šādās dzīves situācijās, būt maigākiem pret apkārtējiem un saglabāt harmoniju, kad mūs kritizē un atraida.
⠀
Aizpildiet testu bahazieds.lv mājas lapā un noskaidrojiet savu individuālo Baha Ziedu essenču kombināciju!
⠀
#bahaziedi #bahazieduterapija #rudens #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy #гармония #hermonija #kritika #atbalsts #отношенияслюдьми
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

Вы делитесь своими планами, мечтами или проблемами с другими? А встречали в ответ вместо поддержки и похвалы КРИТИКУ, неодобрение и даже осуждение? ⠀ Ответ на такое поведение можно найти в нашем фольклоре, в истории нашего народа, которая сделала наш

Riga, Latvia
JAUNUMS! Unikāla kombinācija!
⠀
Ne tikai cilvēkiem dažreiz ir nepieciešama palīdzība stresa situācijās. Nemieru var izjust arī dzīvnieki. Ar suņu un kaķu stresiem ir saskārušies praktiski visi saimnieki, kad Jaunajā gadā šauj salūtu vai ir jāved pie vetārsta.
⠀
Anti Stresa formula satur oriģinālos piecus Baha Ziedu, ko sauc par glābēj līdzekli ar trim papildus ziedu essencēm. Sprejs nesatur spirtu un ir veidots uz ūdens bāzes, līdz ar to piestāv visiem dzīvniekiem.
⠀
Arī izmantot spreju ir ļoti vienkārši, ir jāizsmidzina tā saturs dzīvnieka ūdens traukā, mutē vai uz jebkādām veselām gļotādām.
⠀
Līdzeklis ir pilnībā drošs un to var izmantot tik bieži, cik tas ir nepieciešams.
⠀
НОВИНКА! Успокаивающая комбинация для братьев наших меньших!
⠀
Не только людям иногда нужна помощь при стрессе. Беспокойство могут испытывать и животные. Со стрессом котов и собак сталкивался почти каждый хозяин, когда в Новый Год громко шумит салют или когда надо поехать к ветеринару.
⠀
Формула Anti Stress содержит оригинальные пять Цветов Баха «спасительного средства» с тремя дополнительными цветочными эссенциями, не содержит спирта, спрей создан полностью на водной основе и подходит для всех животных.
⠀
Спрей прост в использовании - просто распыляете непосредственно в рот животного, в воду или на любую здоровую слизистую оболочку животного. Средство полностью безопасно для использования так часто, как это требуется.

#bahaziedi #bahazieduterapija #priede #lapegle #terapija #drošība #es #цветыбаха #bachtherapy
Baha Zieds - dabas spēks - @bahazieds Instagram Profile - inst4gram.com
bahazieds
0

JAUNUMS! Unikāla kombinācija! ⠀ Ne tikai cilvēkiem dažreiz ir nepieciešama palīdzība stresa situācijās. Nemieru var izjust arī dzīvnieki. Ar suņu un kaķu stresiem ir saskārušies praktiski visi saimnieki, kad Jaunajā gadā šauj salūtu vai ir jāved pie