Tirana, Albania
Advertisement
Baza prodhuese e shoqates se resurseve gjenetike te bimeve. Prodhime shqiptare nga farat autoktoktone. 
Perime e fruta si dikur.
Shume shpejt edhe te Ferma Jone.
#fermajone #eatalbanian #albanian #produktesidikur #tradite #siguriushqimore #shijefemirije
Ferma Jone - @fermajone.al Instagram Profile - inst4gram.com
fermajone.al
0

"Baza prodhuese e shoqates se resurseve gjenetike te bimeve". Prodhime shqiptare nga farat autoktoktone. Perime e fruta si dikur. Shume shpejt edhe te "Ferma Jone". #fermajone #eatalbanian #albanian #produktesidikur #tradite #siguriushqimore #shijef

Tirana, Albania
👑 Porosit Online - @porosit.ora Instagram Profile - inst4gram.com
porosit.ora
1

Tirana, Albania
Comments

@porosit.ora . . . . . #hellbanianz #rashelkolaneci #transportifalas #kosovoalbaner #shprehje #shprehjetemencura #peja #dashuria #nusetshqiptare #istog #ortakoll #qifti_i_vitit #dasmashqiptare #thenietemencura #gjikochallenge #portokalli #kuqezijeti #lumturi #albaniandance #luxurycarsal #shqipetar #revistastory #vipatebllokut #shitjeonline #thenjejete #porositonline #noizyeda #theniemevlere #blilire #otr

•
Pacientja akoma ne trajtim por vetem ne 3-mujorshin e parë kemi arritur rezultatin qe duam!🦷
Sepse dhembet natyral nuk dalin kurrë nga moda...
•
•▫️Aty ku cilësia dhe profesionalizmi bejn diferencen!
•
Rruga “Njazi Meka”,Allias -Tiranë.

#dentista #doctors #dental #doctorstrange #orthodontics #ortodoncia #dentaldesign #dentalhealth #orthodontic #orthodontists #orthodontics #dentalassistant #only2lkerciku #dentalhygienist #dentist #dentistry #doctor #endodontia #aesteticlinic #dentistlife #loveourjob #photography #photooftheday #bestoftheday #dentaldesign #dentalhealth #dentalfacts #dentalassistant —————————————————————————-. •We are created to create beautiful smiles!
2L_Kërçiku - @klinika_dentare__2l_kerciku Instagram Profile - inst4gram.com
klinika_dentare__2l_kerciku
0

• Pacientja akoma ne trajtim por vetem ne 3-mujorshin e parë kemi arritur rezultatin qe duam!🦷 Sepse dhembet natyral nuk dalin kurrë nga moda... • •▫️Aty ku cilësia dhe profesionalizmi bejn diferencen! • Rruga “Njazi Meka”,Allias -Tiranë. #dentista

Tirana, Albania
Portret..
.
.
Teknika PENEL I THATË. Drawing with DRY BRUSH technique. 35x25.
. .
.
All rights reserved. @endriol.art© .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. 
#drybrush #wolfdrawing #beautiful #art_realistique #realisticdrawing #realistic #disegno #disegni #disegnoamano #albanianartist #artist_help #art_gallery #art #arte #amazing #amazingview #design #portrait #academicart #academic #artstudio #artcommission #artcommunity
Endriol Vasili🎨OFFICIAL PAGE - @endriol.art Instagram Profile - inst4gram.com
endriol.art
0

Portret.. . . Teknika PENEL I THATË. Drawing with DRY BRUSH technique. 35x25. . . . All rights reserved. @endriol.art © . . . . . . . . . . . . . . . . #drybrush #wolfdrawing #beautiful #art_realistique #realisticdrawing #realistic #disegno #disegni

Tirana, Albania
⏳Kane mbetur vetem 2 dite per te bere rezervimin tuaj⌛️ BARCELONA E AVENTUARVE NA PRET 
Nisje ne 29 Maj 8 Dite dhe 7 Nete
Vetem 320€/P Do vizitohen;
Trieste - Nice - Marseje 
Barcelone - Milano - Padova . 🤩Në pagesë përfshihen:

1. Udhëtimi me autobus 
Tiranë – Trieste – Nice- Marseille
Barcelonë – Milano – Padova – Tiranë.
2. Akomodim në hotel:
Fjetje 3 netë në Barcelonë,1 natë në Trieste,1 nate ne Nice dhe 1 natë në Vicenza.
3. Mengjeset
4. Shëtitjet me autobus sipas programit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. Nxitoni ,kane mbetur shume pak vende. 🦋Per informacione dhe rezervime:

Cel : 0692487650 / 0682654654
Inbox FB : Alvavel Travel & Tours
Instagram : alvavel_travel
Email : alvavelcompany@gmail.com
Adresa : Rruga e Durrësit, ngjitur me Kafe Flora
Alvavel Travel & Tours - @alvavel_travel Instagram Profile - inst4gram.com
alvavel_travel
0

⏳Kane mbetur vetem 2 dite per te bere rezervimin tuaj⌛️ BARCELONA E AVENTUARVE NA PRET Nisje ne 29 Maj 8 Dite dhe 7 Nete Vetem 320€/P Do vizitohen; Trieste - Nice - Marseje Barcelone - Milano - Padova . 🤩Në pagesë përfshihen: 1. Udhëtimi me autobu

Tirana, Albania
Advertisement
Sastilolaps me kuti druri i personalizuar 
Dhurat per grupmosha te ndryshme
Kemi gjendje modele te ndryshme stilolapsash
Cmimet jan te ndryshme ne varesi te modelit te stilolapsit, duke filluar nga 1300-2200 leke
.
.
.
.
.
..#shqiperi #albania #shqip #tirana #shqiperia #tirane #albanian #kosova #babygirl #shqipe #kosovo #comment #durres #travel #photography #color #picture #photoofday #flowers #composition #dhurata #moment #picoftheday #capture #gift #wedding #baby #exposures
Handmade - @gift_shop.al Instagram Profile - inst4gram.com
gift_shop.al
0

Sastilolaps me kuti druri i personalizuar Dhurat per grupmosha te ndryshme Kemi gjendje modele te ndryshme stilolapsash Cmimet jan te ndryshme ne varesi te modelit te stilolapsit, duke filluar nga 1300-2200 leke . . . . . ..#shqiperi #albania #shqip

Tirana, Albania
Advertisement
ERLA
Anila Çepani Sema - @anilacepani Instagram Profile - inst4gram.com
anilacepani
2

ERLA

Tirana, Albania
Comments

@amarildasherolala Zemra e Vogel si engjell 💕

@rozana_rushiti 👏👏👏 Sa bukur reciton! 😍😘

Mbyllet dhe kjo jave me nje sukses tjeter me gjiganden e Damon System Lector me Artisten Figlia d’Arte Marija Saupe Ex Rakic dhe Ormco team balcanik dhe Dental Leader Corsi di Edmond Edi Mema dhe specializantet e Universitetit Aldent dhe 70 dentistet pjesemarres.
Albana Dental Studio - @albana_dental_studio Instagram Profile - inst4gram.com
albana_dental_studio
0

Mbyllet dhe kjo jave me nje sukses tjeter me gjiganden e Damon System Lector me Artisten Figlia d’Arte Marija Saupe Ex Rakic dhe Ormco team balcanik dhe Dental Leader Corsi di Edmond Edi Mema dhe specializantet e Universitetit Aldent dhe 70 dentist

Tirana, Albania
Per te vegjlit tuaj.... Nje urim i ardhur ndyrshe kete vit ️ Body me personazhin e preferuar
Dhurata te personalizuara 💝🎁 - @dhurata_ardeart Instagram Profile - inst4gram.com
dhurata_ardeart
0

Per te vegjlit tuaj.... Nje urim i ardhur ndyrshe kete vit ️ Body me personazhin e preferuar

Tirana, Albania
BFS FashionKostumi:1500 Leke
BFS Fashion&Shoes - @bfs_fashion Instagram Profile - inst4gram.com
bfs_fashion
0

BFS FashionKostumi:1500 Leke

Tirana, Albania
BFS FashionKostumi:1900 Leke
BFS Fashion&Shoes - @bfs_fashion Instagram Profile - inst4gram.com
bfs_fashion
0

BFS FashionKostumi:1900 Leke

Tirana, Albania
BFS FashionKostumi:1500 Leke
BFS Fashion&Shoes - @bfs_fashion Instagram Profile - inst4gram.com
bfs_fashion
0

BFS FashionKostumi:1500 Leke

Tirana, Albania
Po kerkon per te blere, mare me qira prone?
Telefono: 0696054036
.
www.inf-93.com
.
#tirane #inf93realestate #apartmentinrent #apartamentpershitje #monday #positivevibes #
“Inf93” Real Estate in Tirana - @real_estate_inf93 Instagram Profile - inst4gram.com
real_estate_inf93
0

Po kerkon per te blere, mare me qira prone? Telefono: 0696054036 . www.inf-93.com . #tirane #inf93realestate #apartmentinrent #apartamentpershitje #monday #positivevibes #

Tirana, Albania
Se nuk ju thamë që dje bëmë edhe Kulaç të mbushur me hithra dhe nenë ️. Brumi është i njëjti , mbushja : 2 qepë të njoma i kaurdisim në tigan me hithrat dhe nenën sa të ulin volumin. I ftohim plotësisht dhe shtojmë 2 vezë, pak djathë, kopër, nenexhik dhe borzilok. Mënyra e mbushjes ne highlight dhe story ️
Papare 🍴 - @papare_thebeautyofsmallthings Instagram Profile - inst4gram.com
papare_thebeautyofsmallthings
4

Se nuk ju thamë që dje bëmë edhe Kulaç të mbushur me hithra dhe nenë ️. Brumi është i njëjti , mbushja : 2 qepë të njoma i kaurdisim në tigan me hithrat dhe nenën sa të ulin volumin. I ftohim plotësisht dhe shtojmë 2 vezë, pak djathë, kopër, nenexhik

Tirana, Albania
Comments

@deabeliu Receta?

@me_jehonen Sa e bukur duket, sa me merak i bene keto kuleçet 💛

⏰Jave te mbare ⏰Time to follow @durajdental . ️-20%ulje per cdo sherbim. Vizita falas! Mundesi pagese me keste️ Adresa: Rruga Sami Frasheri, perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi, kati 2 mbi kreperine.
Na gjeni cdo dite ora 09:00-20:00. Urgjencat 24/7
Rezervo viziten ne 0695445366
#klinikedentareDuraj #durajdental #braces  #dentistry #dentist #tirana #albania #smile #transformyoursmile #health #fit #dentalhygienist #buzeqesh 
#photooftheday #beautiful #aparatfiks #aparatortodontik #photo #love #photography #beautiful #travel #durajdental #caseoftheday #photooftheday #invisalign #dhembetebardhe
Duraj Dental - @durajdental Instagram Profile - inst4gram.com
durajdental
0

⏰Jave te mbare ⏰Time to follow @durajdental . ️-20%ulje per cdo sherbim. Vizita falas! Mundesi pagese me keste️ Adresa: Rruga "Sami Frasheri", perballe gjimnazit "Petro Nini Luarasi", kati 2 mbi kreperine. Na gjeni cdo dite ora 09:00-20:00. Urgjencat

Tirana, Albania
A Smile is the prettiest thing you can wear 
Good morning...
|ES Dent| - @dr.esmeralda_kasa Instagram Profile - inst4gram.com
dr.esmeralda_kasa
0

A Smile is the prettiest thing you can wear Good morning...

Tirana, Albania
GTS
ᴍᴇʀᴄᴇᴅᴇs ʙᴇɴᴢ ✇ 💰 - @mercedesnation.al Instagram Profile - inst4gram.com
mercedesnation.al
2

GTS

Tirana, Albania
Comments

@mercedesnation.al #luxurycars #carsforsale #carlifestyle #carspotters #carsandcoffe #carswithoutlimit #tunning #luxurycar #carsociety #carstyle #carsgasm #cars247 #carslovers #carservice #cars4life #carsofinstagram #carspushingthelimits #carsovereverything #carsselfies #carstereo #cars #luxurylifestyle

@lr_graphics This shot is really so professional

LIQENI I BOVILLES 
#CDOTEDJELE 
Cmimi: 900 LEK/personi

Liqeni i Bovilles eshte nje rezervuar 4.6km² ne verilindje te Tiranes. Ai siguron shumicen e ujit te pijshem per Tiranen. Rezervuari eshte formuar nga nje dige e lumit Terkuze, dege kjo e lumit Ishem. 
PROGRAMI:⤵️
️ Nisja ne oren 08:00 ⏱️tek Ring Center. Rruges do bejme nje ndalese per kafe dhe vazhdojme udhetimin drejt Zall-Herrit..
Ndalojme tek ura e fshatit, nje ure e levizshme druri e kapur me litare. Me pas ndalojme pergjate rruges, te ura qe bashkon 2 malet, te kanionet pergjate rruges.
Rreth ores 11.00 arritja ne Boville, ngjitja ne Majen e Malit, rreth 1200 metra lartesi.
Dreka gjate pushimit qe do bejme ne ngjitje. Pas zbritjes nisim kthimin ne Tirane. Mberritje ne Tirane rreth ores 16:30. ️Ky eshte nje aktivitet qe mund te behet nga te gjithe dhe eshte ideal per ata qe deshirojne ecjet ne natyre. 
️Kujtese per grupin : 
Vishni atlete te lehta ,rroba pambuku, rroba me menge ta gjata pasi koha eshte e fresket️. Cmimi 900 leke 🧾ku perfshihet -Transporti vajtje-ardhje me mjet komod -Shoqerimi gjaye gjithe udhetimit

REZERVONI TANI ne:
 nr. e +355 69 285 02 91 ▶️FACEBOOK: @sam_holidays_albania Messenger
▶️INSTAGRAM: @sam_holidays_albania
Ose pranë zyrës tonë në rrugën e Durrësit
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#aroundthealbania #travelalbania #explorelalbania #visitalbania #discoveralbania #beautifulalbania #wonderfulalbania #sharealbania #tirana #albania #visittirana #ilovetirana
Sam Holidays - @sam_holidays_albania Instagram Profile - inst4gram.com
sam_holidays_albania
1

LIQENI I BOVILLES #cdotedjele Cmimi: 900 LEK/personi Liqeni i Bovilles eshte nje rezervuar 4.6km² ne verilindje te Tiranes. Ai siguron shumicen e ujit te pijshem per Tiranen. Rezervuari eshte formuar nga nje dige e lumit Terkuze, dege kjo e lumit

Tirana, Albania
Comments

@the_motan I liked your photos :) Greetings from other side of the world 😊

Mirmengjesi
Alvavel Travel & Tours ju uron nje jave te mbare 🤗
Follow That Dream
Alvavel Travel & Tours - @alvavel_travel Instagram Profile - inst4gram.com
alvavel_travel
0

Mirmengjesi Alvavel Travel & Tours ju uron nje jave te mbare 🤗 Follow That Dream

Tirana, Albania
Bibjana, Tirana: “My parents once said, ‘Our soul is complemented by your results’. They told me to never give up and always work hard. My mother - who also studied Finance - believed that the only way for women to be respected is to get a degree and gain strength and power by working. Now I invest just as much in my daughter as my mother invested in me and I try to be a good role model for her. The same goes for my son, but I still believe that for women it remains harder to climb the steps to success.” Link in bio for the complete interview! @boradervishi
Women of Europe - @women_of_europe Instagram Profile - inst4gram.com
women_of_europe
1

Bibjana, Tirana: “My parents once said, ‘Our soul is complemented by your results’. They told me to never give up and always work hard. My mother - who also studied Finance - believed that the only way for women to be respected is to get a degree and

Tirana, Albania
Comments

@women_of_europe #women_of_europe #europe #tirana #tiranavibes #tiranacity #tiranaalbania #Albania #albanian #citylife #instatravel #traveler #travel #wanderlust #travelingram #feminist #feminism #womensupportingwomen #womenempoweringwomen #womeninspiringwomen #womenpower #women #woman #portrait #reallife #interviews #storytelling #qotd #quote #upbringing #achievement

Porsche macan s
Naft 3.0
Viti 2016
Km 75.000
Automat
Full opsion Cmimi 58.000€
Autoselvia - @autoselvia Instagram Profile - inst4gram.com
autoselvia
0

Porsche macan s Naft 3.0 Viti 2016 Km 75.000 Automat Full opsion Cmimi 58.000€

Tirana, Albania
Took a detour out of former Yugoslavia and drove to Tirana, Albania. These folks lived in isolation for many years and finally opened up 25 years ago. The people are making up for those years by going nuts buying anything designer. Never seen so many Mercedes Benz driven anywhere, and I am from Miami. Their flag looks straight out of game of thrones.
Rita - @markingglobalterritory Instagram Profile - inst4gram.com
markingglobalterritory
2

Took a detour out of former Yugoslavia and drove to Tirana, Albania. These folks lived in isolation for many years and finally opened up 25 years ago. The people are making up for those years by going nuts buying anything designer. Never seen so many

Tirana, Albania
Comments

@markingglobalterritory #roadtrip #itsmybirthday #tirana #bestflag

@bansi.jinesh Wow!

Beautiful freshwater cultured pearls gold plated silver earrings and necklace. Jewelry set.
#Earrings #bracelets #necklace #handmade #homemade #jewelry #love #usa #nyc # #mypassion #silver #tirana #europa #france #amazing #beauty #insta #instagram #instalike #instagood #albania #cool #accessories #emerald #gemstone #love #smile
pasion_bizhu - @pasion_bizhu Instagram Profile - inst4gram.com
pasion_bizhu
0

Beautiful freshwater cultured pearls gold plated silver earrings and necklace. Jewelry set. #earrings #bracelets #necklace #handmade #homemade #jewelry #love #usa #nyc # #mypassion #silver #tirana #europa #france #amazing #beauty #insta #instagram #i

Tirana, Albania
Dite e vecante pas perfundimit me sukses te seminarit interesant me teme “PARIMET E KRIJIMIT”...,i zhvilluar ne Tirane !
Elsona Perpalaj - @perpalaj_ela Instagram Profile - inst4gram.com
perpalaj_ela
0

Dite e vecante pas perfundimit me sukses te seminarit interesant me teme “PARIMET E KRIJIMIT”...,i zhvilluar ne Tirane !

Tirana, Albania
アルバニア🇦🇱 .
本当に観光一切しなかった国。
思い出は初Couchsurfing。
皆で夕飯作ったり、とっても楽しかったけど、ダイエット中のホストに付き合ってしたウォーキングはきつかったー!
ウォーキング中、ケーキ屋とカフェのハシゴ。。。意味ないやん。

#albania#tirana#couchsurfing#アルバニア#ティラナ#ウォーキング#寄り道#トルコのお菓子試食放題#甘すぎ#DMへの道#カフェでテキーラ#苦行#travelaroundtheworld#1人旅#女子旅#バックパッカー女子#旅好きな人と繋がりたい#superbview#theworldherritage#hunter#camera#gopro#photo
Ayako - @ayashley_123 Instagram Profile - inst4gram.com
ayashley_123
0

アルバニア🇦🇱 . 本当に観光一切しなかった国。 思い出は初Couchsurfing。 皆で夕飯作ったり、とっても楽しかったけど、ダイエット中のホストに付き合ってしたウォーキングはきつかったー! ウォーキング中、ケーキ屋とカフェのハシゴ。。。意味ないやん。 #albania #tirana #couchsurfing #アルバニア #ティラナ #ウォーキング #寄り道 #トルコのお菓子試食放題 #甘すぎ #dmへの道 #カフェでテキーラ #苦行 #travelaroundtheworld #1人旅 #女子旅 #バックパッカ

Tirana, Albania
Ju ka rene sheqeri?
Sandra Hasani - @sandrahasanii Instagram Profile - inst4gram.com
sandrahasanii
2

Ju ka rene sheqeri?

Tirana, Albania
Comments

@jabar_indonesia ❤❤❤

@arjan9348 te rroje ta kesh me jete

Duart e arta te Gjyshes.️
Follow @kuzhinaegjyshes
Kuzhina e Gjyshes - @kuzhinaegjyshes Instagram Profile - inst4gram.com
kuzhinaegjyshes
0

Duart e arta te Gjyshes.️ Follow @kuzhinaegjyshes

Tirana, Albania
GET A WHOLESALE CATALOG?
⠀ write to WatsApp +380631907490
⠀
⠀
THE DIRECT IS VERY DOWNLOADED THAT YOU WOULD ACCELERATE THE ANSWER WRITE, PLEASE AT WatsApp! ON DAY MORE THAN 400 INQUIRIES PROCESS
⠀
#flowergirldresses
#eveningdresses
# childrendressesOAE
# childrensdressesUSA
# eveningdressesQatar
# eveningdressDoha
# eveningdress
# weddingdresses
# weddingdressesTirana
# childrensareavailable
Wedding dresses wholesale - @svadebnie_platya_optom Instagram Profile - inst4gram.com
svadebnie_platya_optom
0

GET A WHOLESALE CATALOG? ⠀ write to WatsApp +380631907490 ⠀ ⠀ THE DIRECT IS VERY DOWNLOADED THAT YOU WOULD ACCELERATE THE ANSWER WRITE, PLEASE AT WatsApp! ON DAY MORE THAN 400 INQUIRIES PROCESS ⠀ #flowergirldresses #eveningdresses # childrendressesO

Tirana, Albania
Roaming around tirana the Capital of Albania
🇦🇱 #lovealbania #tirana #albania
kingdom_marriage - @kingdommarriage Instagram Profile - inst4gram.com
kingdommarriage
1

Roaming around tirana the Capital of Albania 🇦🇱 #lovealbania #tirana #albania

Tirana, Albania
Weeding time
I'm feeling like a tiger
𝓢𝓪𝓻𝓲𝓲𝓲 🐣🌹💛 - @sara.mucaj Instagram Profile - inst4gram.com
sara.mucaj
1

Weeding time I'm feeling like a tiger

Tirana, Albania
Comments

@endriol.313 Shum stilati