#butrintimeri
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Disa Hapa Si te behesh Milioner ,Tagg Shokun shoqen tuaj qe ka nevoj per kte informacion...
Tagg dikë .. ! 🤩
 [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë

 @ThenieMotivuese.al Follow

 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen 🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱 
#thenie  #theniemotivuese #motivim #inspirim #albanian #albania #shprehje #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuratadora #kuqezi  #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #stresi
Thënie Motivuese 💕 - @theniemotivuese.al Instagram Profile - inst4gram.com
theniemotivuese.al
0

Disa Hapa Si te behesh Milioner ,Tagg Shokun shoqen tuaj qe ka nevoj per kte informacion... Tagg dikë .. ! 🤩 [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë @theniemotivuese.al Follow @theniemotivuese.al Follow Faqen 🇦🇱 @theniemotivuese.al

Porosit Online në instagram@ArsenaLunderwear @ButikuArsenaL RKS,3€ dhe AL,MK,6€ ose Ejani dhe na vizitoni ne gjindemi në #Ulpianë dhe #nerKurriz Prishtinë. 
#majkteam #dafinators #luanator #tanya #eraistrefi #dhuratadora #butriors #fero #teamkapo #kida #xhensilator #dualipa #saranda #durresi #humor #kidator #mozzikfans #mozzik #butrintimeri #luanator #ledrivula #ledrizlla #dorators #noizy #samantator #albaniangirl #lorihoxha #albanskenderaj
Butiku ArsenaL Porosit Online🛍 - @butikuarsenal Instagram Profile - inst4gram.com
butikuarsenal
0

Porosit Online në instagram@arsenalunderwear @butikuarsenal RKS,3€ dhe AL,MK,6€ ose Ejani dhe na vizitoni ne gjindemi në #ulpianë dhe #nerkurriz Prishtinë. #majkteam #dafinators #luanator #tanya #eraistrefi #dhuratadora #butriors #fero #teamkapo #k

Ti kudo që je nuk pot lus mem mu kthy, 
po du met pa tu kesh spo du met pa lot n’sy 🦁️
Follow me : @nee_tdy .
.
. @nee_tdy 
.
.
. @nee_tdy 

#gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica
#ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora
#kafenejajone #kafenejajoneofficial_ #qkakashpija
#stupcat #osamire #suhareka #butrintimeri
#oplabiparty2019 #dafinazeqiri #kidators #luanator
#ledrivula #diaspora #humorshqip #babastars
#butriors
=======z======z====z======zz==========
#gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica
#ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora
#kafenejajone #kafenejajoneofficial_#qkakashpija
#stupcat #osamire #suhareka #butrintimeri
#oplabiparty2019 #dafinazeqiri #kidators #luanator
#ledrivula #diaspora #humorshgip #babastars
#butriors
=====================================
#gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica
#ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora
#kafenejajone #kafenejajoneofficial_ #qkakashpija
#stupcat #osamire #suhareka #butrintimeri
#oplabiparty2019 #dafinazeqiri #kidators #luanator
#ledrivula #diaspora #humorshqip #babastars
#butriors
Nee Tdy 💞 - @nee_tdy Instagram Profile - inst4gram.com
nee_tdy
0

Ti kudo që je nuk pot lus mem mu kthy, po du met pa tu kesh spo du met pa lot n’sy 🦁️ Follow me : @nee_tdy . . . @nee_tdy . . . @nee_tdy #gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #kafe

Tirana, Albania
` I'm so thankful to the God that you Butrint came in my life and seriously make it better 
You mean the fucking world to me 
Without you i can't breath 
My heart beats only for you!
-
-
@butrint_official 
#butrintimeri #butriors
ʙ♡ᴇ ғᴏʀᴇᴠᴇʀ - @heartbutrint Instagram Profile - inst4gram.com
heartbutrint
0

` I'm so thankful to the God that you Butrint came in my life and seriously make it better You mean the fucking world to me Without you i can't breath My heart beats only for you! - - @butrint_official #butrintimeri #butriors

Good night babys
@butrint_official #butrintimeri #butriors
Butrint's Girl🎈 - @butriorsss Instagram Profile - inst4gram.com
butriorsss
1

Good night babys @butrint_official #butrintimeri #butriors

Comments

@trintizgal 😍😍😍❤️

My life,my world,my heart,my honey.....te dua me shpirt edhe me zemer
@butrint_official #butrintimeri #butriors
"I Du EDHE ATA QE SEM DOJN"❤️🥰 - @sidebybutrint_ Instagram Profile - inst4gram.com
sidebybutrint_
4

My life,my world,my heart,my honey.....te dua me shpirt edhe me zemer @butrint_official #butrintimeri #butriors

Comments

@erandasandra @butrint_official

@sidebybutrint_ @erandasandra 💜💜

To all who wonder Nothing changed I still love him like always but I just don’t have much time to be active here️️ Butriorgirl 4 EVER #butrintimeri #butriors #team96 @butrint_official
•BUTRIORS• - @butriorgirl4life_ Instagram Profile - inst4gram.com
butriorgirl4life_
0

To all who wonder Nothing changed I still love him like always but I just don’t have much time to be active here️️ Butriorgirl 4 EVER #butrintimeri #butriors #team96 @butrint_official

Don’t be this cute🥰it‘s getting to hard to give up #butrintimeri #butriors #team96 @butrint_official
•BUTRIORS• - @butriorgirl4life_ Instagram Profile - inst4gram.com
butriorgirl4life_
0

Don’t be this cute🥰it‘s getting to hard to give up #butrintimeri #butriors #team96 @butrint_official

@krahe_shpirti #kraheshpirti #thenje #poema #tayna #melinda #kidators #ledrivula #majkaveli #gjikoteam #dhuratadora #butrintimeri #kosova #albania #poems #hurt #cry #love #trust
@krahe_shpirti Instagram Profile - inst4gram.com
krahe_shpirti
1

@krahe_shpirti #kraheshpirti #thenje #poema #tayna #melinda #kidators #ledrivula #majkaveli #gjikoteam #dhuratadora #butrintimeri #kosova #albania #poems #hurt #cry #love #trust

Comments

@bestquotesinmusic Ciao, siamo una nuova pagina che pubblica le migliori frasi di artisti internazionali. Se ti piace la pagina, ti saremmo grati se iniziassi a seguirla e, magari, condividerla con i tuoi amici. Grazie in anticipo e buona giornata 👍 Hi, we are a new page who posts the best verses of international music from all kind of artists. If you like our page, we would really appreciate you following it and perhaps sharing it with your friends. Thanks in advance and have a good day👍

Tag kush duhet ta shohe, dhe te mos ankohet asnjeher nga puna duke pasur shendet te plote Tagg dikë .. ! 🤩
 [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë

 @ThenieMotivuese.al Follow

 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen 🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱 
#thenie  #theniemotivuese #motivim #inspirim #albanian #albania #shprehje #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuratadora #kuqezi  #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #stresi
Thënie Motivuese 💕 - @theniemotivuese.al Instagram Profile - inst4gram.com
theniemotivuese.al
9

Tag kush duhet ta shohe, dhe te mos ankohet asnjeher nga puna duke pasur shendet te plote Tagg dikë .. ! 🤩 [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë @theniemotivuese.al Follow @theniemotivuese.al Follow Faqen 🇦🇱 @theniemotivuese.al F

Comments

@tinnido Bravo ketij per guximin po ne realitet duhet thënë që ky me këtë rast gabon sepse nuk e ka vendin per pune po per karroc ! GJYNAH NDIHMOJE ZOT

@theniemotivuese.al @tinnido 🙌

È uscito oggi il nuovo singolo di @ritaora e @kygomusic dal titolo “Carry On”, colonna sonora del film @detectivepikachumovie al cinema dal 9 maggio!⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#ritaora #arianagrande #dualipa #selenagomez #beberexha #justinbieber #queen #beauty #follow #fashion #taylorswift #music #liampayne #ora #albania #nickiminaj #love #kyliejenner #onedirection #shawnmendes #demilovato #roararepublic #f #kimkardashian #butrintimeri #cute #ritabots #tirana @ritaora_italy
MUSMICS - @musmics Instagram Profile - inst4gram.com
musmics
0

È uscito oggi il nuovo singolo di @ritaora e @kygomusic dal titolo “Carry On”, colonna sonora del film @detectivepikachumovie al cinema dal 9 maggio!⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #ritaora #arianagrande #dualipa #selenagomez #beberexha #justinbieber #queen #bea

Porosit Online në instagram@ArsenaLunderwear @ButikuArsenaL RKS,3€ dhe AL,MK,6€ ose Ejani dhe na vizitoni ne gjindemi në #Ulpianë dhe #nerKurriz Prishtinë. 
#majkteam #dafinators #luanator #tanya #eraistrefi #dhuratadora #butriors #fero #teamkapo #kida #xhensilator #dualipa #saranda #durresi #humor #kidator #mozzikfans #mozzik #butrintimeri #luanator #ledrivula #ledrizlla #dorators #noizy #samantator #albaniangirl #lorihoxha #albanskenderaj
Butiku ArsenaL Porosit Online🛍 - @butikuarsenal Instagram Profile - inst4gram.com
butikuarsenal
0

Porosit Online në instagram@arsenalunderwear @butikuarsenal RKS,3€ dhe AL,MK,6€ ose Ejani dhe na vizitoni ne gjindemi në #ulpianë dhe #nerkurriz Prishtinë. #majkteam #dafinators #luanator #tanya #eraistrefi #dhuratadora #butriors #fero #teamkapo #k

Intervista te @meriton.mjekiqi 
Emisioni i 1 me venin e 1 publikohet tdillen n ora 
20:00

Follow | @hipp.hopp.shqip 
@hipp.hopp.shqip ====:=:E===:===============::::===:
#gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica
#ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora
#kafenejajone #kafenejajoneofficial_ #qkakashpija
#stupcat #osamire #suhareka #butrintimeri
#oplabiparty2019 #dafinazeqiri #kidators #luanator
#ledrivula #diaspora #humorshqip #babastars
#butriors
=======z======z====z======zz==========
#gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica
#ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora
#kafenejajone #kafenejajoneofficial_#qkakashpija
#stupcat #osamire #suhareka #butrintimeri
#oplabiparty2019 #dafinazeqiri #kidators #luanator
#ledrivula #diaspora #humorshgip #babastars
#butriors
=====================================
#gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica
#ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora
#kafenejajone #kafenejajoneofficial_ #qkakashpija
#stupcat #osamire #suhareka #butrintimeri
#oplabiparty2019 #dafinazeqiri #kidators #luanator
#ledrivula #diaspora #humorshqip #babastars
#butriors
- hip hop shqip 🎧 - @hipp.hopp.shqip Instagram Profile - inst4gram.com
hipp.hopp.shqip
0

Intervista te @meriton.mjekiqi Emisioni i 1 me venin e 1 publikohet tdillen n ora 20:00 Follow | @hipp.hopp.shqip @hipp.hopp.shqip ====:=:E===:===============::::===: #gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosov

Mo breeee rri me dal nfoto 
@butrint_official #butrintimeri #butriors
“SA GJYNAH” - @butrint_hansa Instagram Profile - inst4gram.com
butrint_hansa
17

Mo breeee rri me dal nfoto @butrint_official #butrintimeri #butriors

Comments

@butrintimeriii.__ Kthehuuuuu

@butrintimeriii.__ Kthehuuuuu

he’s so adorable
♡. MET HIM 12x - @trintizgal Instagram Profile - inst4gram.com
trintizgal
2

he’s so adorable

Comments

@trintizgal #butriors #butrintimeri

@a_alea5 @butrint_official ❤

4Milion
@butrint_official Proud of you
#butrintimeri #butriors #SaGjynah
BUTRINT IMERI - @teamimeeri Instagram Profile - inst4gram.com
teamimeeri
1

4Milion @butrint_official Proud of you #butrintimeri #butriors #sagjynah

Comments

@anisapirevaa @butrint_official

18.04.2019 / Zürich ️
•
@butrint_official #butrintimeri #butriors
@meetingbutrint Instagram Profile - inst4gram.com
meetingbutrint
0

18.04.2019 / Zürich ️ • @butrint_official #butrintimeri #butriors

RedBlackParty vom 18.04.2019 // Live on Stage Gjiko & Butrint Imeri // Danke für euren Besuch, schöne Ostern und bis am 11.05.2019. #redblackpremiumparty #redblackparty #gjiko #butrintimeri -----------------------------
#party #aura #zurich #models #music #dj #auraclub #albanien #kosovo
RedBlackParty - @redblack.party Instagram Profile - inst4gram.com
redblack.party
0

RedBlackParty vom 18.04.2019 // Live on Stage Gjiko & Butrint Imeri // Danke für euren Besuch, schöne Ostern und bis am 11.05.2019. #redblackpremiumparty #redblackparty #gjiko #butrintimeri ----------------------------- #party #aura #zurich #models

AURA
#sditybeofficialteam
ALBANIAN PAGE 🇽🇰🇦🇱 - @sdi.tybeofficial_ Instagram Profile - inst4gram.com
sdi.tybeofficial_
11

#sditybeofficialteam

Comments

@florian_h46 mr belegu

@ergaqerimiii @ariolabllaca

I love the beautiful soul️
-
-
-
-
-
-
-
@butrint_official #butrintimeri #butriors #butrint
Zeshkani💃🏻 - @trinti_sweet_ Instagram Profile - inst4gram.com
trinti_sweet_
0

I love the beautiful soul️ - - - - - - - @butrint_official #butrintimeri #butriors #butrint

Te gjithe e kemi nje person special ne jeten tone ..
Tagg dikë .. ! 🤩
 [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë

 @ThenieMotivuese.al Follow

 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen 🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al Follow Faqen🇦🇱 
#thenie  #theniemotivuese #motivim #inspirim #albanian #albania #shprehje #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuratadora #kuqezi  #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #stresi
Thënie Motivuese 💕 - @theniemotivuese.al Instagram Profile - inst4gram.com
theniemotivuese.al
11

Te gjithe e kemi nje person special ne jeten tone .. Tagg dikë .. ! 🤩 [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë @theniemotivuese.al Follow @theniemotivuese.al Follow Faqen 🇦🇱 @theniemotivuese.al Follow Faqen🇦🇱 @theniemotivuese.al F

Comments

@_aaliti @aliti.alm aniii b... aniii 😂❤️

@krenare14 @altinaademirii 🍓🍓🍓

I’ll catch every star for you. I’ll cross every ocean for you. I will die for you
-
-
@butrint_official #butriors #18btm #trintiveqieles #butrintimeri
👑 - @butriorse4ever Instagram Profile - inst4gram.com
butriorse4ever
0

I’ll catch every star for you. I’ll cross every ocean for you. I will die for you - - @butrint_official #butriors #18btm #trintiveqieles #butrintimeri

Unconditional love
-met him x7🌻 - @onlybutrint Instagram Profile - inst4gram.com
onlybutrint
1

Unconditional love

Comments

@onlybutrint not every photo need a description😍🌻 - #butriors | #butrintimeri | @butrint_official | #sagjynah #페스타그램 #ṕ̨̬͓̗̦ #데일리 #데일리그램 #사진 #사진스타그램 #일상 #일상스타그램 #친구 #수다수#페스타 그램 #ṕ̨̬͓̗̦ #데일리 #데일리그램 #사진 #사진스타 그램 #일상 #일상스타그램 #친구 #수다수다