#butriors
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Kur te jep albtelecom-i oferte me gjys cmimi
Follow @sejdi_carku 
.
.
.
.
.
.
.
.
#kosovo #prishtina #tirana #gjakova #peja #gjilan#prizren #durres #saranda #vlore #samantator#xhensilator #babastars #dorators #dafinators#kidator #ledrivula #ledrizlla #butrintimeri #butriors#mmv #mozzikfans #morenator #fero #ferofera#feromeni #xhensilator #kaftan #eraistrefi#mozzikfans #mozzikfans #mozzikfans_4ever#butrintimeri #butrinttors
comedian 📽🎬 - @sejdi_carku Instagram Profile - inst4gram.com
sejdi_carku
0

Kur te jep albtelecom-i oferte me gjys cmimi Follow @sejdi_carku . . . . . . . . #kosovo  #prishtina  #tirana  #gjakova  #peja  #gjilan #prizren  #durres  #saranda  #vlore  #samantator #xhensilator  #babastars  #dorators  #dafinators #kidator  #ledrivula  #ledrizlla

The more I learn about you,
the more I like you @butrint_official #butrintimeri #butriors #sagjynah
BUTRINT IMERI FANPAGE - @butrint_tteam Instagram Profile - inst4gram.com
butrint_tteam
0

The more I learn about you, the more I like you @butrint_official #butrintimeri #butriors #sagjynah

Kapitulli #312 ,
-Saraaaa,Saraaa,pergjigju,dreqi e mori ,,je me Francin apo jo,,me degjon me ty po flas,,
Ajo kerkoi telefonin me duar,,Franci nk e linte te qete,,
-me fal Elena por nk po te degjoja mire,u shkeput linja,,
-mos me thuaj qe je me Francin,i bertiti ajo,,
-,jo nk jam me Francin ,,
-sigurisht qe je,degjova zerin e tij,,mos me bej dhe shurdhe tani,,i uleriu ajo
-te thashe qe nk jam,po deshe beso,,
-Sara degjova zerin e tij mos me genje,,dua te nisesh qe sonte,kuptove ,i bertiti perseri ajo,,,,
-nk mund te nisem sonte,mos ma kerko kete Elena,sepse ti e di shume mire qe nk do nisem,,
-Sara do humbasesh punen,,me tha xhulio qe duhet te nisesh qe sonte ndryshe do te zevendesojne,,cfare dreqin ben atje!!cfare dreqin kerkon qe ke perfunduar deri ne shqiperi,nisu urgjentisht,as mos e diskuto me.
-nk nisem e ke te kot,,,
-mjaft Sara mbylle ate telefon,,e urdheroi Franci i acaruar dhe ia mori telefonin,,
-Elena mjaft e bezdise me fjalet e tua te kota,lere te qete,,,i bertiti ai,-lere te qete,,i uleriu
-E dija qe ishte me ty,pse nk e le ti te qete,pse nk digjesh ne ferr pse nk shkon ne djall dhe te zhdukesh njehere e mire nga jeta e saj,ti ia bere jeten lemsh,nise qe sonte Franc mos me detyro te vij vet atje dhe ta marre une,,
-nk do te niset,mos u mundo kot ta ndash nga mua,,
- Franc te thash nise qe sonte,,
-do te niset kur te them une ok Elena,,i bertiti ai,,
Sara mbuloi fytyren me duar ishte e pamundur qe Franci me Elenen te flisnin sic duhej,,Sara mundohej ti merrte Francit telefonin nga duart por ishte e pamundur,,
Pastaj ai mbylli telefonin dhe e hodhi mbi komedine,,
-cfare te tha? e pyeti ai
-asgje te re Franc te njejtat,te kam thene qe mos ia ver shume re se cfare thote,ti e di sesi eshte Elena,nk i thashe asgje qe do vija te takoja ty,dhe prandaj eshte e acaruar,bisedova vetem me Andrean,,
-por nk eshte nevoja t'ia thuash ti,eshte Xhulio qe e informon per cdo gje..
-ok s'dua te nxehesh per keto gjera ti e di qe nk me intereson shume se cfare thote,,tani jam me ty apo jo,,jemi bashke,,i tha ajo duke e pare ne sy i ledhatoi fytyren dhe e puthi perseri,,,,
-
, #vazhdon ️
WELCOME ❣️✌🏻   Follow Us ⤴️ - @the_name_of_lov Instagram Profile - inst4gram.com
the_name_of_lov
11

Kapitulli #312 , -Saraaaa,Saraaa,pergjigju,dreqi e mori ,,je me Francin apo jo,,me degjon me ty po flas,, Ajo kerkoi telefonin me duar,,Franci nk e linte te qete,, -me fal Elena por nk po te degjoja mire,u shkeput linja,, -mos me thuaj qe je me Franc

Comments

@elda.fazliiuu Tjt plz

@nela_likmeta 😍😍😚😚

@balajrina ft @koston_official it’s comin’ in May can’t wait️
rinabalaj🍟 - @b4lerina Instagram Profile - inst4gram.com
b4lerina
7

@balajrina ft @koston_official it’s comin’ in May can’t wait️

Comments

@rinasunicorn 😍

@iimkujtim Istog😍

Gruaja dhe veza...
Tagg dikë .. ! 🤩
 [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë

 @ThenieMotivuese.al Follow

 @ThenieMotivuese.al  Follow Faqen 🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al  Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al  Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al  Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al  Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al  ️ Faqen🇦🇱 
#thenie  #theniemotivuese #motivim #inspirim #albanian #albania #shprehje  #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuuratadora #kuqezi  #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #stresi
Thënie Motivuese 💕 - @theniemotivuese.al Instagram Profile - inst4gram.com
theniemotivuese.al
1

Gruaja dhe veza... Tagg dikë .. ! 🤩 [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë @theniemotivuese.al Follow @theniemotivuese.al Follow Faqen 🇦🇱 @theniemotivuese.al Follow Faqen🇦🇱 @theniemotivuese.al Follow Faqen🇦🇱 @theniemotivuese.al

Comments

@tozo.t @avarjonbesimaj me @xhuljotozaj

Cila zysh i çmend krejt klasen
KOSOVOO👻 - @sinema_ks Instagram Profile - inst4gram.com
sinema_ks
1

Cila zysh i çmend krejt klasen

Comments

@sinema_ks #taynator #valzator #albania #kosovo #prishtina #cozmanroos #rinator #mozzikfans #encatics #tirana #majkteam #loredanator #ledrizlla #germany #butriors #xhensilator #dafinators #kidator #burimademi #erikator #samposts #getinjofan #teamkapo #samantator #luanator

Bejb veq ti je per mu nuk ka tjeter
#butrintimeri #butriors #sagjynah
Chill Babe,Let Them Hate - @nutella_butrint Instagram Profile - inst4gram.com
nutella_butrint
47

Bejb veq ti je per mu nuk ka tjeter #butrintimeri #butriors #sagjynah

Comments

@perriehottie @nutella_butrint valla jo aj tejk it bek @butrint_official pash zotin mos um urrej veq qita me ma notice sen stgjen se

@nutella_butrint @perriehottie poo deee po kyyy me edittt kongen e kengtarit tjtt se llajk as send😂i know it

@gjirafavideo 
#sditybeofficialteam
ALBANIAN PAGE 🇽🇰🇦🇱 - @sdi.tybeofficial_ Instagram Profile - inst4gram.com
sdi.tybeofficial_
2

@gjirafavideo #sditybeofficialteam

Comments

@sdi.tybeofficial_ #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania

@illyrianbloodline__shr @tolhija hahhaha ❤️❤️

#lailaheillallahmuhammedenresulullah -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tag Shokin/Shoqen🤴
•Follow @ajt_lop_ajt_22 ⬅️
•Share - Follow @ajt_lop_ajt_22 -follow Me For 3k @ajt_lop_ajt_22
-
-
-
-
__________________________________________ #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica#ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #tirana#ledrivula #ledrizlla #kafenejajoneofficial_ #dorators#xhensilator #taynator #mozzikfans #butrintimeri#dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator#diaspora #babastars #butriors #samantator #allah #amin
__________________________________________
#ALBANIA🇦🇱🤷‍♂️ - @ajt_lop_ajt_22 Instagram Profile - inst4gram.com
ajt_lop_ajt_22
2

#lailaheillallahmuhammedenresulullah - - - - - - - - - - - - - - - - - Tag Shokin/Shoqen🤴 •Follow @ajt_lop_ajt_22 ⬅️ •Share - Follow @ajt_lop_ajt_22 -follow Me For 3k @ajt_lop_ajt_22 - - - - __________________________________________ #pristina  #prist

Comments

@dafina5873 Amin

@blerta.2002 amin 🙏🙏🙏


•
• Po ta vini re video eshte xhiruar nderkohe qe po beheshin detyrat️
•
• Follow @my_drogue 🥰
• Follow @my_drogue 🥰
• Follow @my_drogue 🥰
•
•
#albania #albanian #shqiperia #shqiperi #kosova #tayna #shqip #butrintimeri #shkupi #butriors #sarpmelek #tirana #prishtina #durres #prizreni #korça #dorators #dafinator #luanator #kidator #xhensilator #noizy #enca #eraistrefi #ledrivula #dualipa #my_drogue #thenje #muzik #muzikshqip
My_drogue ꪜ - @my_drogue Instagram Profile - inst4gram.com
my_drogue
0

• • Po ta vini re video eshte xhiruar nderkohe qe po beheshin detyrat️ • • Follow @my_drogue 🥰 • Follow @my_drogue 🥰 • Follow @my_drogue 🥰 • • #albania #albanian #shqiperia #shqiperi #kosova #tayna #shqip #butrintimeri #shkupi #butriors #sarpmelek #

He's perfect in every single way
-
@butrint_official #butrintimeri #butriors
ʙ ᴜ ᴛ ʀ ɪ ɴ ᴛ ♥️ - @sweetbutrint Instagram Profile - inst4gram.com
sweetbutrint
2

He's perfect in every single way - @butrint_official #butrintimeri #butriors

Comments

@leaslayers Aye😭😍

@kidazfav ♥👼😍

@sinama.tm
KOSOVOO👻 - @sinema_ks Instagram Profile - inst4gram.com
sinema_ks
1

@sinama.tm

Comments

@sinema_ks #taynator #valzator #albania #kosovo #prishtina #cozmanroos #rinator #mozzikfans #encatics #tirana #majkteam #loredanator #ledrizlla #germany #butriors #xhensilator #dafinators #kidator #burimademi #erikator #samposts #getinjofan #teamkapo #samantator #luanator

Kush e ka perjetuar kete moment??
KOSOVOO👻 - @sinema_ks Instagram Profile - inst4gram.com
sinema_ks
2

Kush e ka perjetuar kete moment??

Comments

@edison_del1 @eliradelijaj

@sinema_ks #taynator #valzator #albania #kosovo #prishtina #cozmanroos #rinator #mozzikfans #encatics #tirana #majkteam #loredanator #ledrizlla #germany #butriors #xhensilator #dafinators #kidator #burimademi #erikator #samposts #getinjofan #teamkapo #samantator #luanator

Te bjere ne tok pesqiri ishalla
KOSOVOO👻 - @sinema_ks Instagram Profile - inst4gram.com
sinema_ks
1

Te bjere ne tok pesqiri ishalla

Comments

@sinema_ks #taynator #valzator #albania #kosovo #prishtina #cozmanroos #rinator #mozzikfans #encatics #tirana #majkteam #loredanator #ledrizlla #germany #butriors #xhensilator #dafinators #kidator #burimademi #erikator #samposts #getinjofan #teamkapo #samantator #luanator