#butriors
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Mini bluetooth
Çmimi vetem 11.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi  #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Mini bluetooth Çmimi vetem 11.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #p

Mini bluetooth
Çmimi vetem 11.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi  #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

Mini bluetooth Çmimi vetem 11.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #p

Fm my angel @butrint_official #butriors
-Butrint Imeri Fanpage - @24hbutrinti_ Instagram Profile - inst4gram.com
24hbutrinti_
2

Fm my angel @butrint_official #butriors

Comments

@_diorse_ 86% vauuuu😂😂

@24hbutrinti_ @_diorse_ ahhahahahaha tu u mush bile

Shisha Pen plus 1 shije.
Çmimi vetem 9.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi  #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Shisha Pen plus 1 shije. Çmimi vetem 9.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #s

Shisha Pen plus 1 shije.
Çmimi vetem 9.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi  #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

Shisha Pen plus 1 shije. Çmimi vetem 9.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #s

i miss his notices
-
#butriors | #butrintimeri | @butrint_official 
#페스타그램 #ṕ̨̬͓̗̦ #데일리 #데일리그램 #사진 #사진스타그램 #일상 #일상스타그램 #친구 #수다수#페스타그램 #ṕ̨̬͓̗̦ #데일리 #데일리그램 #사진 #사진스타그램 #일상 #일상스타그램 #친구 #수다수다
MET HIM 7X🕊 - @onlybutrint Instagram Profile - inst4gram.com
onlybutrint
4

i miss his notices - #butriors | #butrintimeri | @butrint_official #페스타그램 #ṕ̨̬͓̗̦ #데일리 #데일리그램 #사진 #사진스타그램 #일상 #일상스타그램 #친구 #수다수 #페스타그램 #ṕ̨̬͓̗̦ #데일리 #데일리그램 #사진 #사진스타그램 #일상 #일상스타그램 #친구 #수다수다

Comments

@trinti_esra Edhe une valla ekstrem i misirati😂💔

@bhhh90 인스타 놀러왔슴다-! 항상 즐겁고 맛있는 일상만 가득하시길 바랄게요 ✧٩(•́⌄•́๑)و ✧

My eyes are blue his hairstyle it’s so special and we are complete 🤣🤣🧸
•
•
#butriors #bakllava #butrintimeri #team96 #blueeye #hishairstyle
•Butriors•♾ 96’💎 - @butriorsfan2 Instagram Profile - inst4gram.com
butriorsfan2
0

My eyes are blue his hairstyle it’s so special and we are complete 🤣🤣🧸 • • #butriors #bakllava #butrintimeri #team96 #blueeye #hishairstyle

po qe de🤪 #butrintimeri #butriors
𝑩𝒖𝒕𝒓𝒊𝒏𝒕 𝑰𝒎𝒆𝒓𝒊 - @butrintzfave Instagram Profile - inst4gram.com
butrintzfave
6

po qe de🤪 #butrintimeri #butriors

Comments

@dreamtrinti @butrint_official

@dreamtrinti 🙌🙌🙌

Dear Trint,
u bon nashta shume here qe po shkruj per ty ama un, si fanse, asniher nuk mujta me i gjet fjalt e sakta me pershkru se sa falenseruese, krenare edhe e lumtur jam qe jam fansja jote.
Ka shume arsye pse une e bona zgjidhjen me te te thirr ty idol qe jom mundu mi cek n'qdo tekst qe e kam shkru. Ama arsyja ma e rendsishme osht qe ti Trint je i vetmi qe e gjen gjithmone menyren me m'bo happy ne qdo moment te veshtir. Ti hyre ne jeten tem edhe u bone idoli jem, kur un isha n'momente ma te kqija te jetes time, kur per mu u kon e pamundur me gjet ni arsye me u kon e lumtur. Ti hyre n'jeten tem kur un isha personi ma depresiv ne bot, kur ne qdo sen pozitiv u mundojsha me gjet diqka negative. Po ti u bone pjese e jetes tem edhe e ndryshove ket. Un sot jam personi qe mundohet gjithmone me gjet pozitivitet ne sene negative edhe jom ba shum ma pozitive edhe kete fakt e kan vrejt te gjithe te afermit e mi.
Ti me kangt, personalitetin edhe zemren tone te madhe mi bone ondrrat realitet, e ndryshove njeriun ma negativ, thjesht prej se te njoft ty un kam ndryshu ne nji menyr tmir edhe kjo osht arsyeja pse un nuk e kaloj asni dit pa te falenderu.
Ka me te vertet shume persona qe me kan ofendu sepse te perkrahi ty ama asniher kto fjal nuk mkan prek sepse ato nuk e dijn...nuk e dijn qe ti je arsyeja pse un jam personi qe jam sot, qe jam ktu ku jam sot edhe sidomos qe jam ende tu marr fryme. Thjesht ata nuk e kan aspak iden se sa shume jeta Trinti i ka mbush me lumturi..Kshtu qe ata munen me em shajt ose me vazhdu me em ofendu ama mu s'ma nin, un prap kom me u kan HAPPY, edhe kete m ka msu idoli jem
Butrint , n'qoft se pahiri je tu e lexu qita dije qe je personi ma i mir qe e kam pas mundesin me njoft najher. Je ni person qe kur deshiron diqka mundohet me shpirt me e bo te mundur, je personj ma pozitiv me zemren ma te madhe, ni person me shume edukat edhe me ni personalitet te papershkrueshem, keshtu qe te lutem mos ndrysho asniher se te duam ne menyren tone, per ato qe je... Kshtu qe per fund, po du me te falenderu per krejt senet qe i ke bo per mu deri sot.
I hope one day I will hug you cuz really I miss you sm.

@butrint_official |#butrintimeri #butriors
Isn't my vid
BUTRINT IMERI / fangirl 🇩🇪 - @butrintzzgirl Instagram Profile - inst4gram.com
butrintzzgirl
1

Dear Trint, u bon nashta shume here qe po shkruj per ty ama un, si fanse, asniher nuk mujta me i gjet fjalt e sakta me pershkru se sa falenseruese, krenare edhe e lumtur jam qe jam fansja jote. Ka shume arsye pse une e bona zgjidhjen me te te thirr t

Comments

@trintizwifey made my night😍

he is so kind 
•
@butrint_official #butrintimeri #butriors
-met him 3x 🤩 - @butrintii.nilaa Instagram Profile - inst4gram.com
butrintii.nilaa
2

he is so kind • @butrint_official #butrintimeri #butriors

Comments

@butrint_smile he's soooooo cuteeeeeeee @butrint_official

@butrint_smile oooo zot po i mir brehh @butrint_official

-sometimes, it's hard to find words to tell you how much mean to me. a lot of times, I don't say anything at all. but i hope someday, you'll understand, having you is what live for
.
@butrint_official #butrintimeri #butriors
BUTRINT IMERI / fangirl 🇩🇪 - @butrintzzgirl Instagram Profile - inst4gram.com
butrintzzgirl
0

-sometimes, it's hard to find words to tell you how much mean to me. a lot of times, I don't say anything at all. but i hope someday, you'll understand, having you is what live for . @butrint_official #butrintimeri #butriors

Dear Trint,
u bon nashta shume here qe po shkruj per ty ama un, si fanse, asniher nuk mujta me i gjet fjalt e sakta me pershkru se sa falenseruese, krenare edhe e lumtur jam qe jam fansja jote.
Ka shume arsye pse une e bona zgjidhjen me te te thirr ty idol qe jom mundu mi cek n'qdo tekst qe e kam shkru. Ama arsyja ma e rendsishme osht qe ti Trint je i vetmi qe e gjen gjithmone menyren me m'bo happy ne qdo moment te veshtir. Ti hyre ne jeten tem edhe u bone idoli jem, kur un isha n'momente ma te kqija te jetes time, kur per mu u kon e pamundur me gjet ni arsye me u kon e lumtur. Ti hyre n'jeten tem kur un isha personi ma depresiv ne bot, kur ne qdo sen pozitiv u mundojsha me gjet diqka negative. Po ti u bone pjese e jetes tem edhe e ndryshove ket. Un sot jam personi qe mundohet gjithmone me gjet pozitivitet ne sene negative edhe jom ba shum ma pozitive edhe kete fakt e kan vrejt te gjithe te afermit e mi.
Ti me kangt, personalitetin edhe zemren tone te madhe mi bone ondrrat realitet, e ndryshove njeriun ma negativ, thjesht prej se te njoft ty un kam ndryshu ne nji menyr tmir edhe kjo osht arsyeja pse un nuk e kaloj asni dit pa te falenderu.
Ka me te vertet shume persona qe me kan ofendu sepse te perkrahi ty ama asniher kto fjal nuk mkan prek sepse ato nuk e dijn...nuk e dijn qe ti je arsyeja pse un jam personi qe jam sot, qe jam ktu ku jam sot edhe sidomos qe jam ende tu marr fryme. Thjesht ata nuk e kan aspak iden se sa shume jeta Trinti i ka mbush me lumturi..Kshtu qe ata munen me em shajt ose me vazhdu me em ofendu ama mu s'ma nin, un prap kom me u kan HAPPY, edhe kete m ka msu idoli jem
Butrint , n'qoft se pahiri je tu e lexu qita dije qe je personi ma i mir qe e kam pas mundesin me njoft najher. Je ni person qe kur deshiron diqka mundohet me shpirt me e bo te mundur, je personj ma pozitiv me zemren ma te madhe, ni person me shume edukat edhe me ni personalitet te papershkrueshem, keshtu qe te lutem mos ndrysho asniher se te duam ne menyren tone, per ato qe je... Kshtu qe per fund, po du me te falenderu per krejt senet qe i ke bo per mu deri sot.
I hope one day I will hug you cuz really I miss you sm.

@butrint_official |#butrintimeri #butriors
Not my vid‘
BUTRINT IMERI / fangirl 🇩🇪 - @butrintzzgirl Instagram Profile - inst4gram.com
butrintzzgirl
0

Dear Trint, u bon nashta shume here qe po shkruj per ty ama un, si fanse, asniher nuk mujta me i gjet fjalt e sakta me pershkru se sa falenseruese, krenare edhe e lumtur jam qe jam fansja jote. Ka shume arsye pse une e bona zgjidhjen me te te thirr t

When u want to know with about him •
@butrint_official 
#butriors 
#butrintialea
#bakllava
BUTRINT IMERI FANPAGE - @alea_e_trintit Instagram Profile - inst4gram.com
alea_e_trintit
0

When u want to know with about him • @butrint_official #butriors #butrintialea #bakllava

Tag dikon qe i intereson me dit qka qysh tek

#albania #kosovo #prishtina #tirana #peja #gjakova #mitrovica #gjilan #podujeva #mitrovica #prizren #podujeva #peja #dorators #dafinators #dafinazeqiri #luanator #luanavjollca #babastars #mmv #ledrizlla #ledrivula #mozzik #mozzikfans #butriors #butrintimeri #tayna #teamkapo
HIP HOP ALBANIA - @_hip_hop.al1 Instagram Profile - inst4gram.com
_hip_hop.al1
1

Tag dikon qe i intereson me dit qka qysh tek #albania #kosovo #prishtina #tirana #peja #gjakova #mitrovica #gjilan #podujeva #mitrovica #prizren #podujeva #peja #dorators #dafinators #dafinazeqiri #luanator #luanavjollca #babastars #mmv #ledrizlla #

Comments

@dionnafonaa Kur ke pas ti bagazh nmuzik bre kurr ni kong stu ka ni kerkun

OHH GOSHH! I lovee thisss girl#botrajeme #butriors #team96 #butrintimeri @butrint_official
𝑩𝒖𝒕𝒓𝒊𝒏𝒕 𝑰𝒎𝒆𝒓𝒊 - @butrintzfave Instagram Profile - inst4gram.com
butrintzfave
6

OHH GOSHH! I lovee thisss girl#botrajeme #butriors #team96 #butrintimeri @butrint_official

Comments

@medinafejzaa @rukijegashi edhe veq munesh me postu kto 🤣🤣😂😂😂

@rukijegashi @medinafejzaa 🤧

-Goodnight my whole world
-
@butrint_official | #butriors
BUTI&BLERKY🐻💘💍 - @trintinita Instagram Profile - inst4gram.com
trintinita
14

-Goodnight my whole world - @butrint_official | #butriors

Comments

@emibeadinii Oo i have this vid too 😍🔥 goshh he s so fck cutee fu*ck 😍💔

@trintinita @emibeadinii ohhhh he’s ssooooo kjuttt😭😍

you don't love me 🤣bitch I don't care️
-
It's just a joke🤣️
-
@butrint_official #trintiveqieles #18btm #butriors #butrintimeri
BUTRINT IMERI FANPAGE - @butriorse4ever Instagram Profile - inst4gram.com
butriorse4ever
1

you don't love me 🤣bitch I don't care️ - It's just a joke🤣️ - @butrint_official #trintiveqieles #18btm #butriors #butrintimeri

Comments

@holybutrint Kujt the fuck pi han😂🔥

Bayy tash!
-
@butrint_official 
#butriors #butrintimeri
met him 2x💕 - @butrint_birsena Instagram Profile - inst4gram.com
butrint_birsena
2

Bayy tash! - @butrint_official #butriors #butrintimeri

Comments

@butrint_lovee1 @butrint_official ❤

@24hbutrinttt Poo vallaa po let folinn sat dojn se kush prej qefit sma hek birsena @butrint_official

REAL DOCTORS POSTURE
SuperOfertë zbritje
1 copë 9.99€
2 copa 18.99€
3 copa 28.99€
TRANSPORTI FALAS në Kosovë
Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€

Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë
dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. 
Madhësia Standarte 
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi  #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Po

REAL DOCTORS POSTURE
SuperOfertë zbritje
1 copë 9.99€
2 copa 18.99€
3 copa 28.99€
TRANSPORTI FALAS në Kosovë
Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€

Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë
dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. 
Madhësia Standarte 
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi  #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Po

ANGEL
🌙 - @myykida Instagram Profile - inst4gram.com
myykida
1

ANGEL

Comments

@myykida #kosovo #prishtina #tirana #gjakova #peja #gjilan #istog #prizren #durres #saranda #vlore #samantator #xhensilator #rinator #dorators #kidator #dafinators #ledrivula #butriors #buttintimeri #mozzikfans #morenator #ferofera #uhbaby #bileta #merrikrejt #eraistrefi

‘s videoedit
-we will fight, we will respect, we will love and do whatever it takes to make you smile.
Thanks for being here. ”You are undeniably the best thing that has ever happened in my life. Your smile lipts me up from the deepth of sadness and I couldn‘t be more grateful for your existence. I love you Butrint Imeri. You make me happy in a way no one can. You are my pure beauty and gorgeous destiny.
⇝ @butrint_official | #butrintimeri #butriors ⇜
[sorry for reposting it again, and don't tag him]
BUTRINT IMERI / fangirl 🇩🇪 - @butrintzzgirl Instagram Profile - inst4gram.com
butrintzzgirl
17

‘s videoedit -we will fight, we will respect, we will love and do whatever it takes to make you smile. Thanks for being here. ”You are undeniably the best thing that has ever happened in my life. Your smile lipts me up from the deepth of sadness and

Comments

@feeltrinti @butrint_official

@feeltrinti @butrint_official

@ferofera @arbenitalsmajli
A del njeri dit per dit me shoqe
Follow @kafexhit 
.
.
.
#kosovo #prishtina #tirana #gjakova #peja #gjilan #prizren #durres #saranda #vlore #samantator #xhensilator #babastars #dorators #dafinators #kidator #ledrivula #ledrizlla #butrintimeri #butriors #mmv #mozzikfans #morenator #fero #ferofera #feromeni #butrinttors #eraistrefi #mozzikfans_4ever #kafexhit
Ec n'kafe ☕ - @kafexhit Instagram Profile - inst4gram.com
kafexhit
8

@ferofera @arbenitalsmajli A del njeri dit per dit me shoqe Follow @kafexhit . . . #kosovo #prishtina #tirana #gjakova #peja #gjilan #prizren #durres #saranda #vlore #samantator #xhensilator #babastars #dorators #dafinators #kidator #ledrivula #ledr

Comments

@perparim_kurteshi Poj bir shoqe tngusht ma hahaha

@kafexhit @perparim_kurteshi 😂😂😂😂

My everything
@butrint_official 
#butrintimeri #butriors #team96
BUTRINT IMERI - @teamimeeri Instagram Profile - inst4gram.com
teamimeeri
4

My everything @butrint_official #butrintimeri #butriors #team96

Comments

@butrintfan_ @teamimeeri thuj babit hin grup 😂😂

@teamimeeri @butrintfan_ qetash meniher😚

Family️ (trinti sa serioz)🤣 @butrint_official @shkumbinimeri @agnesa_imeri_rama #butrintimeri #butriors #team96
Since 2016🖤 - @butrintpictures Instagram Profile - inst4gram.com
butrintpictures
4

Family️ (trinti sa serioz)🤣 @butrint_official @shkumbinimeri @agnesa_imeri_rama #butrintimeri #butriors #team96

Comments

@alpnavruzks #20yearschallenge 😂😂

@butrintpictures @alpnavruzks lmao😂😂😂

I dua️
-
-
-
#butriors #dorators #5shja
𝓑𝓾𝓽𝓻𝓲𝓷𝓽 𝓘𝓶𝓮𝓻𝓲 👑 - @adidastrint Instagram Profile - inst4gram.com
adidastrint
90

I dua️ - - - #butriors #dorators #5shja

Comments

@butrintiii__ @butrint_official

@butrintiii__ @dhuratadora

Mikrofon karaoke - iKaraoke WSTER WS-858 Wireless 
Me super çmim: 13.99€
Transporti në Kosovë falas, për Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€) Butonat e rregullimit profesional Treble / Bass / Volume / Father / Reverb mund të rregullohen nga mikrofoni.
Specifikat:
️Ndryshimi i zërit ,4 mënyra të ndryshimit të zërit me një çelës, për të dhënë zërin tuaj të larmishëm dhe unik
Mikrofoni dhe altoparlantët Bluetooth wireless, dy-në-një, pa lidhje shtesë për të punuar në mënyrë të pavarur.
Kreu i mikrofonit ka tre zvogëlime të zerit.
1800 mAh bateri deri në 6 orë të kënduarit 
Porosite në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

Mikrofon karaoke - iKaraoke WSTER WS-858 Wireless Me super çmim: 13.99€ Transporti në Kosovë falas, për Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€) Butonat e rregullimit profesional Treble / Bass / Volume / Father / Reverb mund të rregullohen nga mikrofoni. Spe

Mikrofon karaoke - iKaraoke WSTER WS-858 Wireless 
Me super çmim: 13.99€
Transporti në Kosovë falas, për Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€) Butonat e rregullimit profesional Treble / Bass / Volume / Father / Reverb mund të rregullohen nga mikrofoni.
Specifikat:
️Ndryshimi i zërit ,4 mënyra të ndryshimit të zërit me një çelës, për të dhënë zërin tuaj të larmishëm dhe unik
Mikrofoni dhe altoparlantët Bluetooth wireless, dy-në-një, pa lidhje shtesë për të punuar në mënyrë të pavarur.
Kreu i mikrofonit ka tre zvogëlime të zerit.
1800 mAh bateri deri në 6 orë të kënduarit 
Porosite në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Mikrofon karaoke - iKaraoke WSTER WS-858 Wireless Me super çmim: 13.99€ Transporti në Kosovë falas, për Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€) Butonat e rregullimit profesional Treble / Bass / Volume / Father / Reverb mund të rregullohen nga mikrofoni. Spe


^
^
@butrint_official#butriors #butrintimeri
BUTRINT IMERI FANPAGE - @butrioreditor Instagram Profile - inst4gram.com
butrioreditor
6

^ ^ @butrint_official #butriors #butrintimeri

Comments

@jetakastrati__ Hahahahahahahahahaha

@butrioreditor @holybutrint qeky o problemi😂😂

the most beautiful smile in the world 
•
@butrint_official #butrintimeri #butriors
-met him 3x 🤩 - @butrintii.nilaa Instagram Profile - inst4gram.com
butrintii.nilaa
3

the most beautiful smile in the world • @butrint_official #butrintimeri #butriors

Comments

@butriorse_doratorse A ma qon🙏💔

@medina_abazii Qfar tkeshme o zot sa cutie

Spiker JBL

Çmimi: 18€
️Specifikat
* USB * CHIP
* AUX *Radio
* BLUETOOTH 
Funksional per Telefon, Tablet, Llaptop.
Ndegjo muziken tende te preferuar me nje kualitet te lart me nje spiker qe mundeson zerim me te Lartë.
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
1

Spiker JBL Çmimi: 18€ ️Specifikat * USB * CHIP * AUX *Radio * BLUETOOTH Funksional per Telefon, Tablet, Llaptop. Ndegjo muziken tende te preferuar me nje kualitet te lart me nje spiker qe mundeson zerim me te Lartë. #butriors #tetova #gjakova #peja

Comments

@lindon.avdyli a bani transport

Spiker JBL

Çmimi: 18€
️Specifikat
* USB * CHIP
* AUX *Radio
* BLUETOOTH 
Funksional per Telefon, Tablet, Llaptop.
Ndegjo muziken tende te preferuar me nje kualitet te lart me nje spiker qe mundeson zerim me te Lartë.
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Spiker JBL Çmimi: 18€ ️Specifikat * USB * CHIP * AUX *Radio * BLUETOOTH Funksional per Telefon, Tablet, Llaptop. Ndegjo muziken tende te preferuar me nje kualitet te lart me nje spiker qe mundeson zerim me te Lartë. #butriors #tetova #gjakova #peja