#kidator
Advertisement
Advertisement
Ker te jep albtelecom-i oferte me gjys cmimi
Follow @sejdi_carku 
.
.
.
.
.
.
.
.
#kosovo #prishtina #tirana #gjakova #peja #gjilan#prizren #durres #saranda #vlore #samantator#xhensilator #babastars #dorators #dafinators#kidator #ledrivula #ledrizlla #butrintimeri #butriors#mmv #mozzikfans #morenator #fero #ferofera#feromeni #xhensilator #kaftan #eraistrefi#mozzikfans #mozzikfans #mozzikfans_4ever#butrintimeri #butrinttors
comedian 📽🎬 - @sejdi_carku Instagram Profile - inst4gram.com
sejdi_carku
0

Ker te jep albtelecom-i oferte me gjys cmimi Follow @sejdi_carku . . . . . . . . #kosovo  #prishtina  #tirana  #gjakova  #peja  #gjilan #prizren  #durres  #saranda  #vlore  #samantator #xhensilator  #babastars  #dorators  #dafinators #kidator  #ledrivula  #ledrizlla

Advertisement
Kapitulli #312 ,
-Saraaaa,Saraaa,pergjigju,dreqi e mori ,,je me Francin apo jo,,me degjon me ty po flas,,
Ajo kerkoi telefonin me duar,,Franci nk e linte te qete,,
-me fal Elena por nk po te degjoja mire,u shkeput linja,,
-mos me thuaj qe je me Francin,i bertiti ajo,,
-,jo nk jam me Francin ,,
-sigurisht qe je,degjova zerin e tij,,mos me bej dhe shurdhe tani,,i uleriu ajo
-te thashe qe nk jam,po deshe beso,,
-Sara degjova zerin e tij mos me genje,,dua te nisesh qe sonte,kuptove ,i bertiti perseri ajo,,,,
-nk mund te nisem sonte,mos ma kerko kete Elena,sepse ti e di shume mire qe nk do nisem,,
-Sara do humbasesh punen,,me tha xhulio qe duhet te nisesh qe sonte ndryshe do te zevendesojne,,cfare dreqin ben atje!!cfare dreqin kerkon qe ke perfunduar deri ne shqiperi,nisu urgjentisht,as mos e diskuto me.
-nk nisem e ke te kot,,,
-mjaft Sara mbylle ate telefon,,e urdheroi Franci i acaruar dhe ia mori telefonin,,
-Elena mjaft e bezdise me fjalet e tua te kota,lere te qete,,,i bertiti ai,-lere te qete,,i uleriu
-E dija qe ishte me ty,pse nk e le ti te qete,pse nk digjesh ne ferr pse nk shkon ne djall dhe te zhdukesh njehere e mire nga jeta e saj,ti ia bere jeten lemsh,nise qe sonte Franc mos me detyro te vij vet atje dhe ta marre une,,
-nk do te niset,mos u mundo kot ta ndash nga mua,,
- Franc te thash nise qe sonte,,
-do te niset kur te them une ok Elena,,i bertiti ai,,
Sara mbuloi fytyren me duar ishte e pamundur qe Franci me Elenen te flisnin sic duhej,,Sara mundohej ti merrte Francit telefonin nga duart por ishte e pamundur,,
Pastaj ai mbylli telefonin dhe e hodhi mbi komedine,,
-cfare te tha? e pyeti ai
-asgje te re Franc te njejtat,te kam thene qe mos ia ver shume re se cfare thote,ti e di sesi eshte Elena,nk i thashe asgje qe do vija te takoja ty,dhe prandaj eshte e acaruar,bisedova vetem me Andrean,,
-por nk eshte nevoja t'ia thuash ti,eshte Xhulio qe e informon per cdo gje..
-ok s'dua te nxehesh per keto gjera ti e di qe nk me intereson shume se cfare thote,,tani jam me ty apo jo,,jemi bashke,,i tha ajo duke e pare ne sy i ledhatoi fytyren dhe e puthi perseri,,,,
-
, #vazhdon ️
WELCOME ❣️✌🏻   Follow Us ⤴️ - @the_name_of_lov Instagram Profile - inst4gram.com
the_name_of_lov
6

Kapitulli #312 , -Saraaaa,Saraaa,pergjigju,dreqi e mori ,,je me Francin apo jo,,me degjon me ty po flas,, Ajo kerkoi telefonin me duar,,Franci nk e linte te qete,, -me fal Elena por nk po te degjoja mire,u shkeput linja,, -mos me thuaj qe je me Franc

Comments

@shkurta_jusufii Tjt

I’m not good at vedits at allll.
Dt:tagged
Acc:a fan of Cagatay
-comment ur opinion
@kida #kidator
KIDA - @onlyorhide Instagram Profile - inst4gram.com
onlyorhide
92

I’m not good at vedits at allll. Dt:tagged Acc:a fan of Cagatay -comment ur opinion @kida #kidator

Comments

@dhurata.mide @kida @kida

@dhurata.mide @kida

how cute is she
- @kida #kidator #kida
-kida - @intokida Instagram Profile - inst4gram.com
intokida
8

how cute is she - @kida #kidator #kida

Comments

@exvtickida Ooo maj babe😍

@djellzakida e di po smuj me kallzu.

@balajrina ft @koston_official it’s comin’ in May can’t wait️
rinabalaj🍟 - @b4lerina Instagram Profile - inst4gram.com
b4lerina
6

@balajrina ft @koston_official it’s comin’ in May can’t wait️

Comments

@rinasunicorn Ma coo

@rinasunicorn 😍

Gruaja dhe veza...
Tagg dikë .. ! 🤩
 [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë

 @ThenieMotivuese.al Follow

 @ThenieMotivuese.al  Follow Faqen 🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al  Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al  Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al  Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al  Follow Faqen🇦🇱
 @ThenieMotivuese.al  ️ Faqen🇦🇱 
#thenie  #theniemotivuese #motivim #inspirim #albanian #albania #shprehje  #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuuratadora #kuqezi  #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #stresi
Thënie Motivuese 💕 - @theniemotivuese.al Instagram Profile - inst4gram.com
theniemotivuese.al
1

Gruaja dhe veza... Tagg dikë .. ! 🤩 [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë @theniemotivuese.al Follow @theniemotivuese.al Follow Faqen 🇦🇱 @theniemotivuese.al Follow Faqen🇦🇱 @theniemotivuese.al Follow Faqen🇦🇱 @theniemotivuese.al

Comments

@tozo.t @avarjonbesimaj me @xhuljotozaj

kidushja jeeme e bukurr
#kidator
👸🏻 - @myhalfkida Instagram Profile - inst4gram.com
myhalfkida
0

kidushja jeeme e bukurr #kidator

proud of you queen!⭐
#kidator
👸🏻 - @myhalfkida Instagram Profile - inst4gram.com
myhalfkida
0

proud of you queen!⭐ #kidator

proud of you queen!⭐
#kidator
👸🏻 - @myhalfkida Instagram Profile - inst4gram.com
myhalfkida
0

proud of you queen!⭐ #kidator

proud of you queen!⭐
#kidator
👸🏻 - @myhalfkida Instagram Profile - inst4gram.com
myhalfkida
0

proud of you queen!⭐ #kidator

proud of you queen!⭐
#kidator
👸🏻 - @myhalfkida Instagram Profile - inst4gram.com
myhalfkida
0

proud of you queen!⭐ #kidator

proud of you queen!⭐
#kidator
👸🏻 - @myhalfkida Instagram Profile - inst4gram.com
myhalfkida
0

proud of you queen!⭐ #kidator

proud of you queen!⭐
#kidator
👸🏻 - @myhalfkida Instagram Profile - inst4gram.com
myhalfkida
0

proud of you queen!⭐ #kidator

proud of you queen!⭐
#kidator
👸🏻 - @myhalfkida Instagram Profile - inst4gram.com
myhalfkida
0

proud of you queen!⭐ #kidator

proud of you queen!⭐
#kidator
👸🏻 - @myhalfkida Instagram Profile - inst4gram.com
myhalfkida
0

proud of you queen!⭐ #kidator

proud of you queen!⭐
#kidator
👸🏻 - @myhalfkida Instagram Profile - inst4gram.com
myhalfkida
0

proud of you queen!⭐ #kidator

#tbt to Top Awards
Soundcheck 
#kidator @kida
KIDA - @moonlightkida Instagram Profile - inst4gram.com
moonlightkida
9

#tbt to Top Awards Soundcheck #kidator @kida

Comments

@kidazdiary 😍😍😍😩

@kidaxbutrintimeri Blessed my ears😍

jeta imeee @kida #kidator
kidaxlea - @kidaxlea Instagram Profile - inst4gram.com
kidaxlea
0

jeta imeee @kida #kidator

#tb ️
- @kida #kidator
Ona💗 - @exvtickida Instagram Profile - inst4gram.com
exvtickida
24

#tb ️ - @kida #kidator

Comments

@intokida dhezi eyoo

@exvtickida @intokida nlesh:)

Teduam pafund mbreteresha jon!!️ @kida #kidator #larisakida #kaje
was @kida.larisa - @larisaxkida Instagram Profile - inst4gram.com
larisaxkida
0

Teduam pafund mbreteresha jon!!️ @kida #kidator #larisakida #kaje

Kjo eshte e vetmja mbreteresh qe nuk e quajti veten kurr mbreteresh️I’m so proud of her!! @kida #kidator #larisakida #kaje
was @kida.larisa - @larisaxkida Instagram Profile - inst4gram.com
larisaxkida
0

Kjo eshte e vetmja mbreteresh qe nuk e quajti veten kurr mbreteresh️I’m so proud of her!! @kida #kidator #larisakida #kaje

po du met lon me ardh mem ndjee🥰
- @kida #kida #kidator
-kida - @intokida Instagram Profile - inst4gram.com
intokida
19

po du met lon me ardh mem ndjee🥰 - @kida #kida #kidator

Comments

@kidaxnita Po duu met lon mem arrdh mem ndjehhh❤️

@ezh55 Beb ti je ...🔥

T'i kerkosh falje nje artisti pasi e ke ofenduar/share ne menyra nga me te kqijat nuk me duket shenj pendese/respekti por shenj dobsie/frike. Ne qofte se You're really that BITCH qe thua duhet ta coje deri ne fund ate qe nise. Nuk e di nqs ka ardhur si pasoje e nje kercenimi nga menaxheri i artistes tjeter por di qe kjo kerkes per falje nuk ka vlere. Mos kerko falje baby thjesht QUIT
Dhe mos mendo te besh te njejten gje me Rinen pasi te kapesh pas dikujt per fam tregon nje pjese te mire te karakterit tend, thjesht WEAK HOE🥰
#balajrina #rinator #balajrino
#kida #kidator #luanavjollca #luanator #butrintimeri #fero #enca #encatics #dhuratadora #dhuratators #babygee #albania #kosovo #tayna #taynator #dualipa #albaniangirl #beberexha #cardib  #music #ilegal
𝐑𝐈𝐍𝐀🌩 - @balajrino Instagram Profile - inst4gram.com
balajrino
1

T'i kerkosh falje nje artisti pasi e ke ofenduar/share ne menyra nga me te kqijat nuk me duket shenj pendese/respekti por shenj dobsie/frike. Ne qofte se "You're really that BITCH" qe thua duhet ta coje deri ne fund ate qe nise. Nuk e di nqs ka ardhu

Comments

@httptayna true

Cila zysh i çmend krejt klasen
KOSOVOO👻 - @sinema_ks Instagram Profile - inst4gram.com
sinema_ks
1

Cila zysh i çmend krejt klasen

Comments

@sinema_ks #taynator #valzator #albania #kosovo #prishtina #cozmanroos #rinator #mozzikfans #encatics #tirana #majkteam #loredanator #ledrizlla #germany #butriors #xhensilator #dafinators #kidator #burimademi #erikator #samposts #getinjofan #teamkapo #samantator #luanator


🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
@shqipetofficial_
@shqipetofficial_ @shqipetofficial_ 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱#shqipetofficiaal #shqipettonaa  #shqipe #shqiptar #albania #kida #eraistrefi #mozzik #faktemio  #babastars #onat #fero  #elitarudi #ledrivula #ledrifans #valza #valzator #kosovo #prishtina #tirana #prizeren #gjakov #lipjan #dorators #dafinators #ledrizlla #kidator #xhensilator #samantato #luanator
SHQIPET OFFICIAL 🇦🇱 - @shqipetofficial_ Instagram Profile - inst4gram.com
shqipetofficial_
0

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 @shqipetofficial_ @shqipetofficial_ @shqipetofficial_ 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱#shqipetofficiaal #shqipettonaa   #shqipe #shqiptar #albania #kida #eraistrefi #mozzik #faktemio   #babastars #onat #fero   #elitarudi #ledrivula #ledrifans #val

Jom dashuru te ti veq kur ta kom pa buzqeshjen #kidator
Fanpage💐 - @pretty.kida Instagram Profile - inst4gram.com
pretty.kida
0

Jom dashuru te ti veq kur ta kom pa buzqeshjen #kidator

Jom dashuru te ti veq kur ta kom pa buzqeshjen#kidator
Fanpage💐 - @pretty.kida Instagram Profile - inst4gram.com
pretty.kida
0

Jom dashuru te ti veq kur ta kom pa buzqeshjen#kidator

JOM DASHURU TE TI VEQ KUR TA KOM PA BUZQESHJEN#kidator
Fanpage💐 - @pretty.kida Instagram Profile - inst4gram.com
pretty.kida
5

JOM DASHURU TE TI VEQ KUR TA KOM PA BUZQESHJEN#kidator

Comments

@evamurati_nutella @kida

@evamurati_nutella @kida

🤣🤣
OFFICIAL PAGE ♥️ - @pashaneren Instagram Profile - inst4gram.com
pashaneren
4

🤣🤣

Comments

@nartpireva @erionfetahu ky s ish normal ahahhaha

@erionfetahu @nartpireva so normal ky Hahahahahahh

S4mm diss feros 
Follow per 7k @hipphopp_shqip
'
'
'
'
'
'
'

Credits by @ma_isprehti
#balajrina #rinator #balajrino
#kida #kidator #luanavjollca #luanator #butrintimeri #fero #enca #encatics #dhuratadora #dhuratators #babygee #albania #kosovo #tayna #taynator #dualipa #albaniangirl #beberexha #cardib #likesforlikes #music #ilegal
@samirs4m @ferofera
HIP H0P - @hipphopp_shqip Instagram Profile - inst4gram.com
hipphopp_shqip
3

S4mm diss feros Follow per 7k @hipphopp_shqip ' ' ' ' ' ' ' Credits by @ma_isprehti #balajrina #rinator #balajrino #kida #kidator #luanavjollca #luanator #butrintimeri #fero #enca #encatics #dhuratadora #dhuratators #babygee #albania #kosovo #tayna

Comments

@s4mm_news @eronrexhajj ik more kalama i karit

@eendriti01 Ma mir 2-3 boksa Se sa 2-3 pluma n bothh🤘 #GangGangBitch

  Follow for more @_smartvines
Official Page ™ - @_smartvines Instagram Profile - inst4gram.com
_smartvines
3

Follow for more @_smartvines

Comments

@fatmire_balaj @flamur212 🤣🤣

@gezim.cerri @menti_93

@sinama.tm
KOSOVOO👻 - @sinema_ks Instagram Profile - inst4gram.com
sinema_ks
1

@sinama.tm

Comments

@sinema_ks #taynator #valzator #albania #kosovo #prishtina #cozmanroos #rinator #mozzikfans #encatics #tirana #majkteam #loredanator #ledrizlla #germany #butriors #xhensilator #dafinators #kidator #burimademi #erikator #samposts #getinjofan #teamkapo #samantator #luanator

Kush e ka perjetuar kete moment??
KOSOVOO👻 - @sinema_ks Instagram Profile - inst4gram.com
sinema_ks
2

Kush e ka perjetuar kete moment??

Comments

@edison_del1 @eliradelijaj

@sinema_ks #taynator #valzator #albania #kosovo #prishtina #cozmanroos #rinator #mozzikfans #encatics #tirana #majkteam #loredanator #ledrizlla #germany #butriors #xhensilator #dafinators #kidator #burimademi #erikator #samposts #getinjofan #teamkapo #samantator #luanator

Te bjere ne tok pesqiri ishalla
KOSOVOO👻 - @sinema_ks Instagram Profile - inst4gram.com
sinema_ks
1

Te bjere ne tok pesqiri ishalla

Comments

@sinema_ks #taynator #valzator #albania #kosovo #prishtina #cozmanroos #rinator #mozzikfans #encatics #tirana #majkteam #loredanator #ledrizlla #germany #butriors #xhensilator #dafinators #kidator #burimademi #erikator #samposts #getinjofan #teamkapo #samantator #luanator