#luanator
Advertisement
My eyes are blessed...️ @luanavjollca #luanator
@luanazgiirl Instagram Profile - inst4gram.com
luanazgiirl
0

My eyes are blessed...️ @luanavjollca #luanator

Good Night Y’all
Sweet Dreams
I love all of you!️
#Luanator #LindaLuanaa #VetemTy
𝗛𝗘𝗥𝗘 𝗙𝗢𝗥 𝗔.𝗞.𝗔 𝗤𝗨𝗘𝗘𝗡 𝗟𝗩👑 - @lindaluanaa Instagram Profile - inst4gram.com
lindaluanaa
8

Good Night Y’all Sweet Dreams I love all of you!️ #luanator #lindaluanaa #vetemty

Comments

@lindaluanaa @dorawoah deka po

@dorawoah @lindaluanaa ok hin ndm

Advertisement
Faleminderit Zot qe me bekove me dike si Luanen sepse fal saj qithqka ka nje arsye @luanavjollca #luanavjollca #luanator @marina_vjollca #marinavjollca #marinator
Luanator Me Gjak 💉❤️ - @luanavjoollcaa Instagram Profile - inst4gram.com
luanavjoollcaa
0

Faleminderit Zot qe me bekove me dike si Luanen sepse fal saj qithqka ka nje arsye @luanavjollca #luanavjollca #luanator @marina_vjollca #marinavjollca #marinator

From the first day I saw you I fell in love this love fulled my heart will joy and happiness you never let me down you You are the reason behind my Smile I’m happy to see you happy 
I’m just gonna say to you that today marks 4 years since I become a Luanator thank you for all the things you did for me @luanavjollca #luanavjollca #luanator
Luanator Me Gjak 💉❤️ - @luanavjoollcaa Instagram Profile - inst4gram.com
luanavjoollcaa
15

From the first day I saw you I fell in love this love fulled my heart will joy and happiness you never let me down you You are the reason behind my Smile I’m happy to see you happy I’m just gonna say to you that today marks 4 years since I become a

Comments

@luanavjoollcaa @luanavjollca

@luanavjoollcaa @luanavjollca ❤️❤️💔

Advertisement
Happy 4th anniversary to me @luanavjollca beginning #luanator I’m proud if someone calls me a #luanavjollca fan
Luanator Me Gjak 💉❤️ - @luanavjoollcaa Instagram Profile - inst4gram.com
luanavjoollcaa
0

Happy 4th anniversary to me @luanavjollca beginning #luanator I’m proud if someone calls me a #luanavjollca fan

Luana can you just take a moment to look at the past and see that I was with you for 4 years 
That’s not that long but isn’t short either 
Seeing you coming this far makes my heart melt You showed me how it’s like to love someone you have never seen before you are my first and last idol I was young when I started this account , I can say that I have grown up with you you always have give me good influence 
Telling us to believe on ourself telling us to love ourself not giving up on our dreams 
Telling us that one day we will see Each other 
Showing us that we can have more than one family We called that family #luanator and we will never turn or back on you cuz as we say “ Once a Luanator always a Luanator “ 
@luanavjollca #luanavjollca
Luanator Me Gjak 💉❤️ - @luanavjoollcaa Instagram Profile - inst4gram.com
luanavjoollcaa
0

Luana can you just take a moment to look at the past and see that I was with you for 4 years That’s not that long but isn’t short either Seeing you coming this far makes my heart melt You showed me how it’s like to love someone you have never seen

REAL DOCTORS POSTURE
SuperOfertë zbritje
1 copë 9.99€
2 copa 18.99€
3 copa 28.99€
TRANSPORTI FALAS në Kosovë
Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€

Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë
dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. 
Madhësia Standarte 
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Po

REAL DOCTORS POSTURE
SuperOfertë zbritje
1 copë 9.99€
2 copa 18.99€
3 copa 28.99€
TRANSPORTI FALAS në Kosovë
Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€

Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë
dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. 
Madhësia Standarte 
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Po

1st pic
Luuanë,tani sapo hapa faqen te lutem vetem ta lexosh kete,fillova sot te te suportoj do e bej deri ne fund te jetes dijeePer disa shkaqe nuk mund te hapja me heret fanpage,por ja tani ekam.Luanë kete fp e hapa per te te shprehur dashurin per ty,dhe per zotin s esht qe do te kerkoj pandal tme beshh likee ose follow ose sdi qka,ato jann Lumturi me vetee poo,poor une jam ketu per te shprehur dashurin qe kam per ty tash e sa kohë.Luanë jam Elizaa un dhee do te t jem gjithmon per te te perkrahur ty #luanator -po ashtu jan familje emadhe e bekuar per idollin etyre
Luanë te don Eliza pafundddd
@luanavjollca @marina_vjollca @liravjollca 
@luanavjollca @luanavjollca TË DUA
new ig. - @lukissgiirl Instagram Profile - inst4gram.com
lukissgiirl
2

1st pic Luuanë,tani sapo hapa faqen te lutem vetem ta lexosh kete,fillova sot te te suportoj do e bej deri ne fund te jetes dijeePer disa shkaqe nuk mund te hapja me heret fanpage,por ja tani ekam.Luanë kete fp e hapa per te te shprehur dashurin per

Comments

@luana_sibora Welcome💕

@lukissgiirl @luana_sibora thaanksss😍😍😍😍😍

Sa shume e dua te qeshuren tende dhe shakate qe i beni motrat Vjollca @luanavjollca @marina_vjollca #luanavjollca #luanator #marinator
𝐿𝓊𝒶𝓃𝒶𝓉𝑜𝓇 - @luanaalma Instagram Profile - inst4gram.com
luanaalma
0

Sa shume e dua te qeshuren tende dhe shakate qe i beni motrat Vjollca @luanavjollca @marina_vjollca #luanavjollca #luanator #marinator

Nuk di a do te na thuash ndonjeher Naten e mir #LuanaTor @luanavjollca @luanavjollca @luanavjollca - Like
ŁÚÁÑÁ VJ😍ŁŁĆÁ - @saraluana_2 Instagram Profile - inst4gram.com
saraluana_2
0

Nuk di a do te na thuash ndonjeher Naten e mir #luanator @luanavjollca @luanavjollca @luanavjollca - Like

behind every happiness is a blackness but please you @luanavjollca be always strong, fight all the negativity as you did till now, i know you can!! I’m always here for you️//#luanator
fanpage - @luana.rina_ Instagram Profile - inst4gram.com
luana.rina_
26

behind every happiness is a blackness but please you @luanavjollca be always strong, fight all the negativity as you did till now, i know you can!! I’m always here for you️//#luanator

Comments

@barbiexhensila Ur page is 🔥🔥🔥🔥🔥

@barbiexhensila Afffff❤️❤️❤️

My heart love️
@luanavjollca #LuanaTor #LuanaVjollca
L U A N A🖤 - @luanaesra Instagram Profile - inst4gram.com
luanaesra
3

My heart love️ @luanavjollca #luanator #luanavjollca

Comments

@orhisboy @luanavjollca

@orhisboy @luanavjollca

Wow Hiti po vjennnn 
@luanavjollca 
#LuanaTor #LuanaVjollca #GyleGyle
Luana Vjollca - @luanagesa Instagram Profile - inst4gram.com
luanagesa
2

Wow Hiti po vjennnn @luanavjollca #luanator #luanavjollca #gylegyle

Comments

@luanagresa Dmmmm

@iconictayna Liked

Alone forever
~ ~ ~
Thankyou so much for existing🦄
Please be happy me
#luana #love #luanator #life ~
~
~
LOVE YOU
@luanavjollca #alisator #sadik #alisa #aşk #love #happy #mutlu #life #party #music #dance #kiss #couple #moda #model #fashion #style #wedding #bride #dress #photography #photo #song #singer
ғαηραgε ғσя ℓυαηαvנσℓℓcα - @supportluana Instagram Profile - inst4gram.com
supportluana
2

Alone forever ~ ~ ~ Thankyou so much for existing🦄 Please be happy me #luana #love #luanator #life ~ ~ ~ LOVE YOU @luanavjollca #alisator #sadik #alisa #aşk #love #happy #mutlu #life #party #music #dance #kiss #couple #moda #model #fashion #style #w

Comments

@sevgi_delisipg Gt gt gt

@elijahphvraoh Checc out my new album n my bio lmk what you think bro!! Appreciate you.

Dashnii #luanator #luanavjollca #leotrimluana @luanavjollca
@leotrimluana Instagram Profile - inst4gram.com
leotrimluana
6

Dashnii #luanator #luanavjollca #leotrimluana @luanavjollca

Comments

@lindaluanaa Luana+Leotrim=Reason of my life💕

@leotrimluana @lindaluanaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Për jetë
#luanator 
@luanavjollca
ғαηραgε ғσя ℓυαηαvנσℓℓcα - @supportluana Instagram Profile - inst4gram.com
supportluana
7

Për jetë #luanator @luanavjollca

Comments

@supportluana @luanalba Mu kurr ne jet tem happy sme.ka ba💔

@luanalba @supportluana qa me i bo

Çmimi vetem 11.99€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Çmimi vetem 11.99€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan

Çmimi vetem 11.99€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

Çmimi vetem 11.99€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan

@erzab15 ️ @tayna #dashni #kuje #albania #kosovo #prishtina #tirana #prizeren #gjakov #lipjan #dorators #dafinators #ledrizlla #kidator #xhensilator #samantator #luanator #noizy #kidators #kidator #taynator #tayna #gjikotor #valzator #xhensilator #luanator #luanators #mozzik #loredana #buta @zona.roze #anuloje #cover #mozzikfans
@_covera.shqip Instagram Profile - inst4gram.com
_covera.shqip
4

@erzab15@tayna #dashni #kuje #albania #kosovo #prishtina #tirana #prizeren #gjakov #lipjan #dorators #dafinators #ledrizlla #kidator #xhensilator #samantator #luanator #noizy #kidators #kidator #taynator #tayna #gjikotor #valzator #xhensilator #lu

Comments

@cambalkon_plastik_duskabin_ 🔹Cam Balkon 🔹Duş Kabin 🔹PVC şkaflar 🔹Qaraj jalüzləri 🔹Jalüz pərdələri 🔹PVC qapı pəncərə sistemləri Əlaqə 📩 direct & 📞0702222675

@topgymsport Perfect 👌

Dreams really comes true cuz I remember that she always was there for me since 19.01.2015 I’m so proud to see where she was and where she is now .
I spend 4 years of my life just to support this girl and I still will 
Time is passing but my love for her is not I still love her like the first time I saw her on tv @luanavjollca #luanavjollca #luanator 
I will mean a lot i she could see this
Luanator Me Gjak 💉❤️ - @luanavjoollcaa Instagram Profile - inst4gram.com
luanavjoollcaa
0

Dreams really comes true cuz I remember that she always was there for me since 19.01.2015 I’m so proud to see where she was and where she is now . I spend 4 years of my life just to support this girl and I still will Time is passing but my love fo

OMGG Do doja te isha edhe un aty lu plizz come in podujeva i want to meet you Luana Love all her fans️ (liked)
@luanavjollca #luanator
| Luana Vjollca♥️ - @tinaaluana Instagram Profile - inst4gram.com
tinaaluana
6

OMGG Do doja te isha edhe un aty lu plizz come in podujeva i want to meet you Luana Love all her fans️ (liked) @luanavjollca #luanator

Comments

@gorgkida @luanavjollca

@supportluana liked

Good night my princess ️
@luanavjollca #luanator
🦁𝘓𝘜𝘈𝘕𝘈🦁 - @updatesluana Instagram Profile - inst4gram.com
updatesluana
1

Good night my princess ️ @luanavjollca #luanator

Comments

@encator1 Likeee lukiii @luanavjollca ❤️❤️❤️

Family LuanaTor️
@luanavjollca #LuanaTor #LuanaVjollca
L U A N A🖤 - @luanaesra Instagram Profile - inst4gram.com
luanaesra
2

Family LuanaTor️ @luanavjollca #luanator #luanavjollca

Comments

@orhisboy @luanavjollca

@orhisboy @luanavjollca

Çmimi me zbritje 9.99€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Çmimi me zbritje 9.99€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gji

Çmimi me zbritje 9.99€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

Çmimi me zbritje 9.99€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gji

TEDUA SHUME JETA IMEE 
(Neqofse me do sado pak like plss)
@luanavjollca #luanator
🦁𝘓𝘜𝘈𝘕𝘈🦁 - @updatesluana Instagram Profile - inst4gram.com
updatesluana
1

TEDUA SHUME JETA IMEE (Neqofse me do sado pak like plss) @luanavjollca #luanator

Comments

@bloodbutrintt qe un ta boj like bile koment😂❤️

Du me hanger telefonin 
#LuanaTor @luanavjollca - Like
ŁÚÁÑÁ VJ😍ŁŁĆÁ - @saraluana_2 Instagram Profile - inst4gram.com
saraluana_2
0

Du me hanger telefonin #luanator @luanavjollca - Like

Omg lujtaa️ TEDUAAAA @luanavjollca #luanator
🦁𝘓𝘜𝘈𝘕𝘈🦁 - @updatesluana Instagram Profile - inst4gram.com
updatesluana
0

Omg lujtaa️ TEDUAAAA @luanavjollca #luanator

Uff bre kur ja bon kshu ejjjjjjj mvjen me honger krejt 
@luanavjollca #luanator #shikokushluan #luanavjollca
LUANAFANFOREVER - @everything.luana Instagram Profile - inst4gram.com
everything.luana
0

Uff bre kur ja bon kshu ejjjjjjj mvjen me honger krejt @luanavjollca #luanator #shikokushluan #luanavjollca

Çmimi 24.99€
Çant Smart • Mbyllet me kod 
• Kundër vjedhjes
• Rezistente ndaj ujit
• USB port për mbushje të celularit
• Hapsira të mjaftueshme për laptop, tablet, aparat etj..
• Kundër gërvishjes
• Siguri dhe reflektim ndaj dritave të veturës
• Ngjyrat:
- E Zezë
- Hiri
Porosit në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
Transporti Falas 🇽🇰
Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€)
#shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prishtina #prizren #ferizaj #mitrovica #struga #tirana #durresi #tayna #luanator #butriors #dafinazeqiri
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Çmimi 24.99€ Çant Smart • Mbyllet me kod • Kundër vjedhjes • Rezistente ndaj ujit • USB port për mbushje të celularit • Hapsira të mjaftueshme për laptop, tablet, aparat etj.. • Kundër gërvishjes • Siguri dhe reflektim ndaj dritave të veturës • Ngjy

Çmimi 24.99€
Çant Smart • Mbyllet me kod 
• Kundër vjedhjes
• Rezistente ndaj ujit
• USB port për mbushje të celularit
• Hapsira të mjaftueshme për laptop, tablet, aparat etj..
• Kundër gërvishjes
• Siguri dhe reflektim ndaj dritave të veturës
• Ngjyrat:
- E Zezë
- Hiri
Porosit në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
Transporti Falas 🇽🇰
Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€)
#shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prishtina #prizren #ferizaj #mitrovica #struga #tirana #durresi #tayna #luanator #butriors #dafinazeqiri
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

Çmimi 24.99€ Çant Smart • Mbyllet me kod • Kundër vjedhjes • Rezistente ndaj ujit • USB port për mbushje të celularit • Hapsira të mjaftueshme për laptop, tablet, aparat etj.. • Kundër gërvishjes • Siguri dhe reflektim ndaj dritave të veturës • Ngjy

Chocolate ️
(Luki a do me gezosh me nje like)
@luanavjollca #luanator
🦁𝘓𝘜𝘈𝘕𝘈🦁 - @updatesluana Instagram Profile - inst4gram.com
updatesluana
1

Chocolate ️ (Luki a do me gezosh me nje like) @luanavjollca #luanator

Comments

@_elonamusliu she's favorite song❤️❤️

• Tag Shokin/Shoqen🤴
•Follow @ajt_lop_ajt_22 ⬅️
•Share - Follow @ajt_lop_ajt_22
——————————————————————#gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #kafenejajone#kafenejajoneofficial_ #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #samantator #kosova
Follow For Follow - @ajt_lop_ajt_22 Instagram Profile - inst4gram.com
ajt_lop_ajt_22
5

• Tag Shokin/Shoqen🤴 •Follow @ajt_lop_ajt_22 ⬅️ •Share - Follow @ajt_lop_ajt_22 ——————————————————————#gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #kafenejajone #kafenejajoneofficial_ #qkakas

Comments

@pranvera.kr1 @leonorakryeziu__

@fqorri12 @gressa_ramajj

night(i don't have anything but Im just feeling sad) @luanavjollca #LuanaTor
@diellzaluana Instagram Profile - inst4gram.com
diellzaluana
7

night(i don't have anything but Im just feeling sad) @luanavjollca #luanator

Comments

@tastyluana Du ju nid me ajm her okej

@tastyluana @tastyluana mii

Tag 🤛#kosovo #prishtina #tirana #peja #gjilan #gjakova #prizeren #mitrovica #ferizaj #durres #vlore #saranda #berlin #dorators #dhuratadora #samantator #xhensilator #luanator #butrintimeri #mmv #mozzikfans #ledrivula #ledrizlla #morenator #kidator #babastars #dafinators #dafinazeqiri #enca
Ditari I Një Djali - @_boydiary Instagram Profile - inst4gram.com
_boydiary
1

Tag 🤛#kosovo #prishtina #tirana #peja #gjilan #gjakova #prizeren #mitrovica #ferizaj #durres #vlore #saranda #berlin #dorators #dhuratadora #samantator #xhensilator #luanator #butrintimeri #mmv #mozzikfans #ledrivula #ledrizlla #morenator #kidator #b

Comments

@fashion0t I just had a look at your photos. Your perspective is normal but composition is great! Just wanted to say 😉✌

Biografia e LUANA VJOLLCA️
@luanavjollca #luanator
🦁𝘓𝘜𝘈𝘕𝘈🦁 - @updatesluana Instagram Profile - inst4gram.com
updatesluana
5

Biografia e LUANA VJOLLCA️ @luanavjollca #luanator

Comments

@encator1 @luanavjollca

@encator1 @luanavjollca

Fatkeqsisht... .
.
.
.
.
.
.
.
#love #instagood #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #tbt #like4like #followme #picoftheday #art #instadaily #friends #repost #nature #girl #albania #tirane #luanator #ledrivula #dafinazeqiri #kosove #likeforlike #family #travel #swag #tagsforlikes #follow4follow
• 𝙁𝙪𝙘𝙠 𝙤𝙛𝙛 • - @ale_s_blog Instagram Profile - inst4gram.com
ale_s_blog
5

Fatkeqsisht... . . . . . . . . #love #instagood #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #tbt #like4like #followme #picoftheday #art #instadaily #friends #repost #nature #girl #albania #tirane #luanator #ledrivula #dafinazeqiri #kosove #likefo

Comments

@ale_s_blog @leo_nardi_patani a kam tdrejt veç? 😜

@leo_nardi_patani @ale_s_blog flet vet fotoja 🤣🤣🤣🤣👌

REAL DOCTORS POSTURE
SuperOfertë zbritje
1 copë 9.99€
2 copa 18.99€
3 copa 28.99€
TRANSPORTI FALAS në Kosovë
Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€

Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë
dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. 
Madhësia Standarte 
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Po

REAL DOCTORS POSTURE
SuperOfertë zbritje
1 copë 9.99€
2 copa 18.99€
3 copa 28.99€
TRANSPORTI FALAS në Kosovë
Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€

Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë
dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. 
Madhësia Standarte 
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Po