#mozzik
Advertisement
Подпишись на @_golden._.gr_
• Комментируй • Ставь ️ ________________________________________
#Mashup #mozzik #mishamarvin #song #TFest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #Miyagi #Captain #cover #elenioragir #Rastafari #Terry #Santiz #KaRe#arm #armenia #hayastan #am #kavkaz #russia #georgia #dance #goldengr
◼Original group - @_golden._.gr_ Instagram Profile - inst4gram.com
_golden._.gr_
0

Подпишись на @_golden._.gr_ • Комментируй • Ставь ️ ________________________________________ #mashup #mozzik #mishamarvin #song #tfest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #miyagi #captain #cover #elenioragir #rastafari #terry #santiz #kare #arm #armeni

TAG dikënd
Follow ️ @jehonabunjaku 
.
.
.
.
. .
.
.
.
.
.
.
.
.

#prizeren #dragash #shtime #prishti #drenas #prishtina #prishtine #prishtin #lipjan #drenic #gjilan #gjilani #ferizaj #fero #mozzik #mozzikfans #getinjo #getinjofan #mozzikfans_4ever #ledri #ledrivula #ledrivulafans #lumib #dhuratadora #dhurata #artistetshqipetar #estrada #estradashqiptare
melisa - @melisabegolli_ Instagram Profile - inst4gram.com
melisabegolli_
2

TAG dikënd Follow ️ @jehonabunjaku . . . . . . . . . . . . . . #prizeren #dragash #shtime #prishti #drenas #prishtina #prishtine #prishtin #lipjan #drenic #gjilan #gjilani #ferizaj #fero #mozzik #mozzikfans #getinjo #getinjofan #mozzikfans_4ever #l

Comments

@alida.adilia Wuauuuuuu

@massiguerra Beautiful Love 😘😘😘🌸🌸🌸🌹🌹🌹🌼🌼🌼💍

Rolex Daytona • 99€
▪️Top Quality 🅰️🅰️🅰️ • Automatic.
▪️Box & Certifikata (Extra)
Porosit tani: •Direct Message
•Whatsapp(+355 69 74 74 952)
#transportfalasnetirane
#transportkudo🇦🇱 #worldwideshipping
LUXURIOUS TIRANA♕Online Shop🇦🇱 - @luxurious.tirana Instagram Profile - inst4gram.com
luxurious.tirana
1

Rolex Daytona • 99€ ▪️Top Quality 🅰️🅰️🅰️ • Automatic. ▪️Box & Certifikata (Extra) Porosit tani: •Direct Message •Whatsapp(+355 69 74 74 952) #transportfalasnetirane #transportkudo 🇦🇱 #worldwideshipping

Tirana, Albania
Comments

@luxurious.tirana #albania #tirana #shqiperia #babastars #ghettogeasy #getoarselimi #cozman #agonamiga #noizy #transportkudo🇦🇱 #porosittani📥 #bb4life #stresi #tayna #unikkatil #richkidsofalbania #jetaluksoze #zizizin #loredana #mozzik #hellbanianz #vinz #ledrivula #butrintimeri #majk #majkteam

Advertisement
Подпишись на @_golden._.gr_
• Комментируй • Ставь ️ ________________________________________
#Mashup #mozzik #mishamarvin #song #TFest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #Miyagi #Captain #cover #elenioragir #Rastafari #Terry #Santiz #KaRe#arm #armenia #hayastan #am #kavkaz #russia #georgia #dance #goldengr
◼Original group - @_golden._.gr_ Instagram Profile - inst4gram.com
_golden._.gr_
0

Подпишись на @_golden._.gr_ • Комментируй • Ставь ️ ________________________________________ #mashup #mozzik #mishamarvin #song #tfest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #miyagi #captain #cover #elenioragir #rastafari #terry #santiz #kare #arm #armeni

Advertisement
@kastrofficial Valla is out now linkun te bio i Kastros hini ngone
OFFICIAL PAGE ♥️ - @pashaneren Instagram Profile - inst4gram.com
pashaneren
3

@kastrofficial Valla is out now linkun te bio i Kastros hini ngone

Comments

@ardit.gashii5 Mas 45 minutave e kum pa kongen shum e mir veq suksese @kastrofficial

@marigonakadriu9737 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

@neymarjr  @hazardeden_10
Lajme Nga Futbolli ❤️ - @lajme_nga_futb0lli Instagram Profile - inst4gram.com
lajme_nga_futb0lli
2

@neymarjr @hazardeden_10

Comments

@lajme_nga_futb0lli #shqiperia #kosova #rashica #xhaka #shaqiri #osamire #cakashpija #zhegrova #prishtina #tirana #tedua #sporti #ronaldo #messi #durres #shqiperiaime #stupcat #kuqezi #futbolli #lajme #shqip #shqiptar #kosovar #mozzik #dardanet #peja #azet #noizy #hazard #neymar

@aly.sako 😂👏👏👏❤️

Cicerima  e shpirtit te cdo prindi! 
#loredana #hana #mozzik
Gazeta Paloma - @gazetapaloma Instagram Profile - inst4gram.com
gazetapaloma
0

Cicerima e shpirtit te cdo prindi! #loredana #hana #mozzik

Подпишись на @_golden._.gr_
• Комментируй • Ставь ️ ________________________________________
#Mashup #mozzik #mishamarvin #song #TFest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #Miyagi #Captain #cover #elenioragir #Rastafari #Terry #Santiz #KaRe#arm #armenia #hayastan #am #kavkaz #russia #georgia #dance #goldengr
◼Original group - @_golden._.gr_ Instagram Profile - inst4gram.com
_golden._.gr_
1

Подпишись на @_golden._.gr_ • Комментируй • Ставь ️ ________________________________________ #mashup #mozzik #mishamarvin #song #tfest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #miyagi #captain #cover #elenioragir #rastafari #terry #santiz #kare #arm #armeni

Подпишись на @_golden._.gr_
• Комментируй • Ставь ️ ________________________________________
#Mashup #mozzik #mishamarvin #song #TFest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #Miyagi #Captain #cover #elenioragir #Rastafari #Terry #Santiz #KaRe#arm #armenia #hayastan #am #kavkaz #russia #georgia #dance #goldengr
◼Original group - @_golden._.gr_ Instagram Profile - inst4gram.com
_golden._.gr_
0

Подпишись на @_golden._.gr_ • Комментируй • Ставь ️ ________________________________________ #mashup #mozzik #mishamarvin #song #tfest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #miyagi #captain #cover #elenioragir #rastafari #terry #santiz #kare #arm #armeni

Tag Shoqen 
Follow  @ndjenia
.
.  #tirana#shqiperia #kosovo #prishtina #gjakova #lolgood#repost #peja #shkup #amazing #crazy #noyzi#z #otr #babastars #ledrizlla #kidator #skopje#luanator #mood #mozzik #kida #victoriassecret
FAQJA ZYRTARE - @ndjenia Instagram Profile - inst4gram.com
ndjenia
11

Tag Shoqen Follow @ndjenia . .  #tirana #shqiperia  #kosovo  #prishtina  #gjakova  #lolgood #repost  #peja  #shkup  #amazing  #crazy  #noyzi #z  #otr  #babastars  #ledrizlla  #kidator  #skopje #luanator  #mood  #mozzik  #kida  #victoriassecret

Comments

@edita.demaa @alketa_latifi1 @shkurtelatifi_ ❤️

@ii_zehra @ajla.ibraimi2 @ajxhan.xhavidi ❤️

Kapitulli 34 *Boll solle muhabetin rreth e rrotull - tha Aleksi .
-hej hej ,qfar jane keto fjal ,Bredi me ka vetem shoqe ,nuk ndjen asgje per mua prandaj Aleks mjaft shpife - i thash ..
-jo moj Seren nuk jan shpifje ,jan te verteta ,ah sikur ta kishe degjuar nje dite ne sall duke na folur neve per ty ,me duket se kjo ndodhi diten e pare qe erdhi Bredi nga pushimet.
.
-e Aleks ,mjaft te lutem mbaro picen se tu ftoh - i thash .
pastaj mendimet e mia fluturuan diku ..
me kujtohej biseda qe kishte bere Bredi ate dite ne zhveshtore ju kishte thene se un i pelqeja atij .
me kujtohej ajo dite ,shetitja me te ,darka e pare bashk ..
nga mendimet me largoi Bredi .
-Hej Seren ,qfar ke ,ske prekur fare picen ?
nga dora e tij u tremba .
nuk e di se si por derdha pijen ne rrobat e mia ,thika ra ne toke ,gota pas saj
u ula ne toke ta marr thiken ,dhe Bredi uli koken te me shikonte
mora thiken ne dore ,ngrita koken lart kur u gjenda perpara Bredit
Gjindeshim aq afer ,hundet tona preknin njera-tjetren ,frymarrja e tij degjohej ,dhe shikoheshim pa thene asnje fjal .. isha habitur nuk dija q'te beja ,zemra me rrihte si e qmendur ..
u largova pak nga Bredi ,lash thiken ne tavolin .
-nese me falni mua ,mduhet te shkoj der ne tualet ,te rregullohem pak ,pas atij aksidenti ,ju befte mir -dhe u ngrita
Bredi me kapi diren dhe me afroi afer vetes dhe me foli ne vesh
-Qfar ke Seren ,pse po sillesh kaq quditshem ??
-asgj Bred jam mir ,sa te shkoj ne banjo dhe menjeher do te vi ,te befte mir ty pica ,ha edhe per mua - i thash .
u largova ,lloj lloj mendimi me vinte ne mendje ..
kishin ndodhur shume gjera te mira sot
e kuptoja shume mir ate buzqeshje qe kisha kur shikohesha ne pasqyr ,dhe shkelqimin e syve te mi .
isha e lumtur ,vertet shume e lumturt dhe e habitur njehkohesisht .
vetem 1 centimeter dhe buzet e mia dhe te Bredit do te ishin bashkuar .....
Shkrimet E Një Djali - @ervin.blog Instagram Profile - inst4gram.com
ervin.blog
11

Kapitulli 34 *Boll solle muhabetin rreth e rrotull - tha Aleksi . -hej hej ,qfar jane keto fjal ,Bredi me ka vetem shoqe ,nuk ndjen asgje per mua prandaj Aleks mjaft shpife - i thash .. -jo moj Seren nuk jan shpifje ,jan te verteta ,ah sikur ta kishe

Comments

@bblinerag Tjtttt

@mirjanblog20 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ bravo lali

Porosit Online në instagram@ArsenaLunderwear @ButikuArsenaL RKS,3€ dhe AL,MK,6€ ose Ejani dhe na vizitoni ne gjindemi në #Ulpianë dhe #nerKurriz Prishtinë.  
#majkteam #dafinators #luanator #tanya #eraistrefi #dhuratadora #butriors #fero #teamkapo #kida #xhensilator #dualipa #saranda #durresi #humor #kidator #mozzikfans #mozzik #butrintimeri #luanator #ledrivula #ledrizlla #dorators #noizy #samantator #albaniangirl #lorihoxha #albanskenderaj
Butiku ArsenaL Porosit Online🛍 - @butikuarsenal Instagram Profile - inst4gram.com
butikuarsenal
0

Porosit Online në instagram@arsenalunderwear @butikuarsenal RKS,3€ dhe AL,MK,6€ ose Ejani dhe na vizitoni ne gjindemi në #ulpianë dhe #nerkurriz Prishtinë. #majkteam #dafinators #luanator #tanya #eraistrefi #dhuratadora #butriors #fero #teamkapo #k

Подпишись на @_golden._.gr_
• Комментируй • Ставь ️ ________________________________________
#Mashup #mozzik #mishamarvin #song #TFest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #Miyagi #Captain #cover #elenioragir #Rastafari #Terry #Santiz #KaRe#arm #armenia #hayastan #am #kavkaz #russia #georgia #dance #goldengr
◼Original group - @_golden._.gr_ Instagram Profile - inst4gram.com
_golden._.gr_
0

Подпишись на @_golden._.gr_ • Комментируй • Ставь ️ ________________________________________ #mashup #mozzik #mishamarvin #song #tfest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #miyagi #captain #cover #elenioragir #rastafari #terry #santiz #kare #arm #armeni

Подпишись на @_golden._.gr_
• Комментируй • Ставь ️ ________________________________________
#Mashup #mozzik #mishamarvin #song #TFest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #Miyagi #Captain #cover #elenioragir #Rastafari #Terry #Santiz #KaRe#arm #armenia #hayastan #am #kavkaz #russia #georgia #dance #goldengr
◼Original group - @_golden._.gr_ Instagram Profile - inst4gram.com
_golden._.gr_
2

Подпишись на @_golden._.gr_ • Комментируй • Ставь ️ ________________________________________ #mashup #mozzik #mishamarvin #song #tfest #rauf #faik #lsp #egorkreed #feduk #miyagi #captain #cover #elenioragir #rastafari #terry #santiz #kare #arm #armeni

Comments

@naavu.music 💕🤘 sexy

@vaniaegang I just saw your recent photos. It looks like your photos are getting better with time imo 😉👌

Eke djeg brud @kastrofficial 
Like nese ju ka pelqy 
Follow @statusa.80kg 
#tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakova #lol lĺgood #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #kidator #skopje #luanator #mood #mozzik #kida #victoriassecret #vines
statusa80kg - @statusa.80kg Instagram Profile - inst4gram.com
statusa.80kg
4

Eke djeg brud @kastrofficial Like nese ju ka pelqy Follow @statusa.80kg #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakova #lol lĺgood #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #kidator #skopje #luanator #mood #mozzik

Comments

@lorintb Jo hiq mut e ka ba

@endrit_71 Kastrooo!!!!💪🏽💪🏽🔥🔥🔥🔥

Ndaq bonu ndaq mos nuk osht tu ma ni shum srz 🤘
.
.
.
#sadquotespage #broken #quotesaboutlife #quotestoliveby #quotes #thenietemenqura #trinti #getinjo #dafinator #kidator #ziki #mozzik #loredana
1🅿🅴🆁🆀🅰🅵🅸🅼 💞 - @1perqafim Instagram Profile - inst4gram.com
1perqafim
3

Ndaq bonu ndaq mos nuk osht tu ma ni shum srz 🤘 . . . #sadquotespage #broken #quotesaboutlife #quotestoliveby #quotes #thenietemenqura #trinti #getinjo #dafinator #kidator #ziki #mozzik #loredana

Rodizio Rotterdam
Comments

@1perqafim @lott_dashurije 🤘🏻😉😉

@fajtore_pa_faj_ 😌✋💎👑🤦🙇🤘🤞

Epizodi - 315 (youtube)
Tag najkon
-
Follow @kafenejajonvideo Per 1k
#kafenejajonvideo
ALBANIA PAGE🇽🇰🇦🇱 - @kafenejajonvideo Instagram Profile - inst4gram.com
kafenejajonvideo
1

Epizodi - 315 (youtube) Tag najkon - Follow @kafenejajonvideo Per 1k #kafenejajonvideo

Comments

@kafenejajonvideo #ledrivula #elvanagjata #ledrizlla #taynator #valzator #elvanator #kosova #mozzik #getinjo #loredanazefi #tirana #albania #shkupi #kosova #gjakova #saranda #vlora #fifitor #funny #stupcat #kafenejajone #rinator #mitrovica #ferizaj #lipjan #qkakashpija #fero #mozzikfans #kosovo

Si e vlersoni diss-in e butes kundrejt feros ?
Follow per 7k @hipphopp_shqip ▪
▪
▪
▪
#kidators #s4mm #s4mmfan °
°
°
°#beat #mozzik #hiphop #prishtina #azet #gjiko #dhuratadora #kidator #tirana #onrecords #trap #tayna #taynator #rinators #s4mm #albania #kosova #melindafans #fero #amibitch #unikkatil #noizy #shkodra #music #fero #capitalt #taynator #love #dafinators  #butrintfans #taynator
HIP H0P - @hipphopp_shqip Instagram Profile - inst4gram.com
hipphopp_shqip
13

Si e vlersoni diss-in e butes kundrejt feros ? Follow per 7k @hipphopp_shqip ▪ ▪ ▪ ▪ #kidators #s4mm #s4mmfan ° ° ° °#beat #mozzik #hiphop #prishtina #azet #gjiko #dhuratadora #kidator #tirana #onrecords #trap #tayna #taynator #rinators #s4mm #albani

Comments

@sh.islamiii Mir

@leonitsylaj @taulantmziu

🤘🅱 kudo neper Harta 
#hellbanianz #gang
Vinz HellbanianZ - @hellbanianxz Instagram Profile - inst4gram.com
hellbanianxz
1

🤘🅱 kudo neper Harta #hellbanianz #gang

Durrës
Comments

@hellbanianxz #albania #shqiperi #albania #tetova #kosova #kosovo #prishtina #s4mm #noizy #mozzik #ulqini #rinator #skopje #saranda #gjakova #durres #tirana #hellbanianz #vinz #stresi #fero #shqiptart #lipjan #tayna #skopje #shkupi #shkoder #gjilan

Po t thirri zemra..po t thirri shpirti 
#dedicated #relationshipgoals #ritaora #romantic #lovequotes #likeit #and #coment #alone #albania #miss #milano #mozzik #inspirationalquotes #instagram #newyork #new #kosovo #kida #prishtina #tetova #tirana ##vlora #hashtag #coment #lovequotes #love #loveyou #bae
Dedikim OFFICIAL - @dediikiim Instagram Profile - inst4gram.com
dediikiim
3

Po t thirri zemra..po t thirri shpirti #dedicated #relationshipgoals #ritaora #romantic #lovequotes #likeit #and #coment #alone #albania #miss #milano #mozzik #inspirationalquotes #instagram #newyork #new #kosovo #kida #prishtina #tetova #tirana ##v

Comments

@a_425_ I just had a look at your photos. Your perspective is normal but composition is great! Just wanted to say 😉✌

@dediikiim @1perqafim 😍😍😍😍😍💖💖

Checkt den Song ab Leute, kranker Part von @fero47 !!! ⬇️ Markiert eure Freunde ⬇️
@fero47  
@fero47_qdh_74
————————————————————————
Eure Meinung? Schreibt es in die Kommentare ⤵️ ————————————————————————
#mero428 #qdhfamily #eno #xatar #loredana#faridbang #allesodernix #bushido #brado#187strassenbande #kmngang #fero47 #kmn#kmnistdiegang #azet #zuna #wiesbaden #dardan#rüsselsheim #enostour #deutschland #deutschrap#teamkuku #teamcapi #capitalbra #kcrebell#kollegah #hiphop #mozzik #gzuz
FANSEITE - @fero47_qdh_74 Instagram Profile - inst4gram.com
fero47_qdh_74
0

Checkt den Song ab Leute, kranker Part von @fero47  !!! ⬇️ Markiert eure Freunde ⬇️ @fero47   @fero47_qdh_74 ———————————————————————— Eure Meinung? Schreibt es in die Kommentare ⤵️ ———————————————————————— #mero428  #qdhfamily  #eno  #xatar  #loredana #far

Luva bab
-
Follow @funny.obir Per 10k🦁
#funnyobir
Faqja Zyrtare🦁 - @funny.obir Instagram Profile - inst4gram.com
funny.obir
3

Luva bab - Follow @funny.obir Per 10k🦁 #funnyobir

Comments

@loti_jon_ ❤️❤️❤️❤️❤️

@ufukkyikilmazz Sakın hikayeme bakma 🙈😂

Checkt den Song ab Leute, kranker Part von @fero47 !!! ⬇️ Markiert eure Freunde ⬇️
@fero47  ————————————————————————
Eure Meinung? Schreibt es in die Kommentare ⤵️ ————————————————————————
#mero428 #qdhfamily #eno #xatar #loredana #faridbang #allesodernix #bushido #brado #187strassenbande #kmngang #fero47 #kmn #kmnistdiegang #azet #zuna #wiesbaden #dardan #rüsselsheim #enostour #deutschland #deutschrap #teamkuku #teamcapi #capitalbra #kcrebell #kollegah #hiphop #mozzik #gzuz 
credit: @fero47_dani__681
Deutschrap - @fero47_dani__681 Instagram Profile - inst4gram.com
fero47_dani__681
1

Checkt den Song ab Leute, kranker Part von @fero47 !!! ⬇️ Markiert eure Freunde ⬇️ @fero47 ———————————————————————— Eure Meinung? Schreibt es in die Kommentare ⤵️ ———————————————————————— #mero428 #qdhfamily #eno #xatar #loredana #faridbang #allesod

Germany
Comments

@djlayon #top

Kush e din ? Pergjigja ne link ne bio
.
. ...
Follow @rekordi_shqipetar
Follow @rekordi_shqipetar
Follow @rekordi_shqipetar
.
.
.
#rekordi #shqipetar #albania #kosova #kosovo #prishtina #mitrovica #peja#kida #kidator #luana #luanator #ledrivula #mozzik #mozzikfans #gjilani #valzator #tirana #albaniangirl #ferizaj #shqip #tetova #gilan #otr #getinjo #mozzik #shpetimhaj #fero
Official Page © - @rekordi_shqipetar Instagram Profile - inst4gram.com
rekordi_shqipetar
100

Kush e din ? Pergjigja ne link ne bio . . ... Follow @rekordi_shqipetar Follow @rekordi_shqipetar Follow @rekordi_shqipetar . . . #rekordi #shqipetar #albania  #kosova  #kosovo  #prishtina  #mitrovica  #peja #kida  #kidator  #luana  #luanator  #ledrivula  #mozz

Comments

@erisa_sadikuu B

@ilir.rexha.1 B se e ka sopaten me gjak

🤣
OFFICIAL PAGE ♥️ - @pashaneren Instagram Profile - inst4gram.com
pashaneren
3

🤣

Comments

@loti_jon_ 🙏🏻🙏🏻❤️✌🏻❤️❤️

@gjithckakom 😂😂

Markiert eure Freunde die das Sehen müssen...

Folgt @deutschrap_tv1 )
.
.
.
.
.
.
.
.

#loredana #faridbang #187strassenbande #kmngang #fero #183 #kmn #kmnistdiegang #azet #zuna #lilpump #rap #rapper #rapmonster #deutschland #deutschrap #teamkuku #teamcapi #capitalbra #mero428 #kcrebell #kollegah #hiphop #mozzik
DEUTSCHRAP TV🎥☇ - @deutschrap_tv1 Instagram Profile - inst4gram.com
deutschrap_tv1
42

Markiert eure Freunde die das Sehen müssen... Folgt @deutschrap_tv1 ) . . . . . . . . #loredana #faridbang #187strassenbande #kmngang #fero #183 #kmn #kmnistdiegang #azet #zuna #lilpump #rap #rapper #rapmonster #deutschland #deutschrap #teamkuku #t

Comments

@spike_2970 Pasado

@sxmxh.55 Whyyy rappen jz alle frauen steht ein mikrofon in der küche oder was😂

#kapitulli23🥀
Ajo me buzeqeshi dhe me tha asgje bir.
-Ne ato momente hyri dhe infermierja , na dha fleteleshimin e Lejles dhe shkoi.
Ne dalje te spitalit,i thash Lejla eja te ulesh ne karrigen e pasme te vetures time ,pasi qe ajo eshte me masazh te relakson pak,ajo me tha ne rregull,me gjith qejf vij me ty dhe me kapi doren dhe ma shtrengoi...
Kurse,halla e saj me tha:jo bir,ajo do te vije me veturen time,un do ta dergoj ate ne shtepi,dhe prej sot e tutje un do te jetoj me te ne ville,pasice nuk eshte vellai im ne shtepi ,un do te qendroj me te ,derisa ai te lirohet nga burgu,un do te kujdesem edhe per punet ne firme.
Un i thash:po z Ahmeti mua me la amanet qe te kujdesem per Lejlen ,shtepin dhe punet ne firme,ju ndoshta nuk keni dijeni per keto gjera,por mua me duhet te kujdesem...
Ajo me shikoi me nje nervozizem dhe mu kthye :kush je ti tme mesosh mua se cduhet te bej?!!,perderisa jam gjalle un,asnjeri te huaj nuk le te depertoje brenda familjes time ,dhe te kujdeset per punet tona..
Lejla tha:te lutem halle ,mos fol keshtu,ai eshte burri im i ardhshem dhe patjeter qe edhe ai ka te drejte te kujdeset per firmen tone,dhe babai gjithmon i ka besuar shum,dhe un dua qe prej sot e tutje qe ai te vije e te jetoje me mua ,ne vile...
Halla tha:ne rregull shpirti i halles,kete e lejoj vetem per shkak teje ,le te vije te jetoje me ne ,por larg te qendroje ndaj puneve personale te firmes dhe familjes tone...
#vazhdon🥀
Thênje & Shkrime Perfekte 😍 - @fatoon.blog Instagram Profile - inst4gram.com
fatoon.blog
17

#kapitulli23 🥀 Ajo me buzeqeshi dhe me tha asgje bir. -Ne ato momente hyri dhe infermierja , na dha fleteleshimin e Lejles dhe shkoi. Ne dalje te spitalit,i thash Lejla eja te ulesh ne karrigen e pasme te vetures time ,pasi qe ajo eshte me masazh te r

Comments

@moozinjo ❤️

@loti_jon_ 🙏🏻🙏🏻❤️🙏🏻❤️

 SIE HATS DRAUF   SCHREIBT EURE MEINUNG 
.
🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤
#loredana #faridbang #187strassenbande #kmngang #fero #183 #kmn #kmnistdiegang #azet #zuna #lilpump #rap #rapper #rapmonster #deutschland #deutschrap #teamkuku #teamcapi #capitalbra #mero428 #kcrebell #kollegah #hiphop #mozzik #gzuz #deutsch_rap_187
❌ Deutsch Rap Szene❌ - @deutsch_rap_187 Instagram Profile - inst4gram.com
deutsch_rap_187
263

SIE HATS DRAUF SCHREIBT EURE MEINUNG . 🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤 #loredana #faridbang #187strassenbande #kmngang #fero #183 #kmn #kmnistdiegang #azet #zuna #lilpump #rap #rapper #rapmonster #deutschland #deutschrap #teamkuku #teamcapi #capitalbra #mero428 #kcr

Germany
Comments

@heyar.hssn Bismillah 😳

@xdxbx.x @90bee