#mozzikfans
Advertisement
Mirmengjesiii ️️️️️🥰️🥰🥰️🥰🥰️️️️️@_zonjafaziletdhetebijatalsatm ⤴️follow per me shum informacion rreth serialit⤴️ #fazilethanimvekizlari  #fazilethanımvekızları #zonjafaziletdhetebijat #zonjafaziletdhetëbijat #beniaffet #kosova #shqiperia #mefal #mefal #beniaffet #maqedonia #mozzik #mozzikfans #kida #fero #cozman #ghettogeasy #getinjo #stresi #dhuratadora #ledrivula #dafinazeqiri #dafinators #hellbanianz #vinz #enca #encahaxhia #zinzin #noizy #unikkatil #eraistrefi #
Zonja Fazilet Dhe Të Bijat 🎬 - @_zonjafaziletdhetebijatalsatm Instagram Profile - inst4gram.com
_zonjafaziletdhetebijatalsatm
0

Mirmengjesiii ️️️️️🥰️🥰🥰️🥰🥰️️️️️@_zonjafaziletdhetebijatalsatm ⤴️follow per me shum informacion rreth serialit⤴️ #fazilethanimvekizlari #fazilethanımvekızları #zonjafaziletdhetebijat #zonjafaziletdhetëbijat #beniaffet #kosova #shqiperia #mefal #mefal

Advertisement
Advertisement
Un Jam Real G Matha Fackhhaa!

Nuk Jam Si Ti Bla Bla!

E Moj Fjalen Kur Tham!

Ta Boj N'ket Loj!

Klick Klack Bam Bam!

#mozzik#mozzikfans#babastars#fero#ferofera#getinjo#getinjofan#cozman
Albi - @ks4_fts_oshtgang Instagram Profile - inst4gram.com
ks4_fts_oshtgang
0

Un Jam Real G Matha Fackhhaa! Nuk Jam Si Ti Bla Bla! E Moj Fjalen Kur Tham! Ta Boj N'ket Loj! Klick Klack Bam Bam! #mozzik #mozzikfans #babastars #fero #ferofera #getinjo #getinjofan #cozman

my cuteeeee idol
kohen kur kom mas shumti nevoj per ty sje ktu!! ka kalu teper koh e nuk tkom pa,qe 1 vit e teper skalon dit e nat qe nuk lutna per met pa
mke lon shum anash,e di qe je nxon me pun rreth kongve e jetes familjare amo 1minut koh s kushton sen,mka marr malli tepper per ty saqë ski ide sa je tum mungu,veq ni SEEN i jotii mka bo njerin mat lumtur nbott,pse mke lon qikaq anash?? Pse mke harru?? Unë per ty kumedit qka kisha lon anash nese kishe pas nevoj per mu,tpakten do minuta ti kisha kushtu si gjith qe nuk pritojj po me gjith shpirtt boj gjithqka veq ti me kon i lumtur 
kurr sjom ndi ma keq
faleminderit qe mke largu prej vetes,but mos harro every day,every moment I need you more than anything @mozzik #mozzikfans
🌹Biggest fan of him💫 - @zikionlymine Instagram Profile - inst4gram.com
zikionlymine
30

my cuteeeee idol kohen kur kom mas shumti nevoj per ty sje ktu!! ka kalu teper koh e nuk tkom pa,qe 1 vit e teper skalon dit e nat qe nuk lutna per met pa mke lon shum anash,e di qe je nxon me pun rreth kongve e jetes familjare amo 1minut koh s kusht

Comments

@kida_mozzik_getinjo @mozzik

@kida_mozzik_getinjo @mozzik

Happy Birthday EDHE SHUM VITE TJERA T'LUMTURA️🤗@djmoney____ 
@mozzik @loredana 
Everything
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
#loredanafans #mozzikfans #loredanator #mozziktor #loredana #mozzik #lorimozzihana #lorimozzigeti #lorimozzi #hana ‍‍🤷
#fan #idols #idol #best #family #bestfamily #happy #child #cute #love #motivation #flower #song #savemyaccount2019
ᒪOᖇEᗪᗩᑎᗩ💑ᗰOᘔᘔIK - @lori_mozzi Instagram Profile - inst4gram.com
lori_mozzi
1

Happy Birthday EDHE SHUM VITE TJERA T'LUMTURA️🤗@djmoney____ @mozzik @loredana Everything • • • • • • • • • • • • • • #loredanafans #mozzikfans #loredanator #mozziktor #loredana #mozzik #lorimozzihana #lorimozzigeti #lorimozzi #hana ‍‍🤷 #fan #idols

Comments

@sojustofficial Topissime👍😍🏆

@ferofera Nuk jam ka baj hjg me ket video pernime um pelqej shum rrespektper me shum follow @kotrum_zone #coverashqip #cover #mozzik #mozzikfans #getinjo #getinjofans #kotrum_zone #ferofera #ferofans #xhensila #xhensilator #butrint #butrintfans #butrinttors #ledri #ledrivula #ledrizlla #gjiko #gjikofan #gjikochallenge #bluntandreal #bluntandrealfamily 
#valzator #valzators
KOTRUM IS BACK - @kotrum_zone Instagram Profile - inst4gram.com
kotrum_zone
10

@ferofera Nuk jam ka baj hjg me ket video pernime um pelqej shum rrespektper me shum follow @kotrum_zone #coverashqip #cover #mozzik #mozzikfans #getinjo #getinjofans #kotrum_zone #ferofera #ferofans #xhensila #xhensilator #butrint #butrintfans #butr

Comments

@jetaahhh_ Kuku 😂😂😂😂😂😂😂 @fiitorebr

@visar.k_ Sa foton ja bani qaj fotograf ta merr menja o naj @eminem ky😭😭😂😂

#neundam 
Follow @NEUNDAM 
Add Snapchat \ neundam
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
#mozzikfans #mozzik #loredana #getinjofan #getinjo #fero #kidator #ledrizlla #dafinators #luanator #prishtina #ferizaj #tirana  #samantator #albania #dashni #butriors #majkteam #valzator #taynator #xhensilator #dorators #kosovo #osamir #ckakashpija #kafenejajone #stupcat #2eurogang
NE U NDAM - @neundam Instagram Profile - inst4gram.com
neundam
4

#neundam Follow @neundam Add Snapchat \ neundam • • • • • • • • • • • #mozzikfans #mozzik #loredana #getinjofan #getinjo #fero #kidator #ledrizlla #dafinators #luanator #prishtina #ferizaj #tirana #samantator #albania #dashni #butriors #majkteam #

Comments

@ram.kukajj faleminderit @neundam

@emraa.official @sonnita_pajazitajj Tkom Asi qe ska kerkush 😉😍😋

.  #prishtina #podujeva #vlora #ledrizlla #xhensilator #luanators #stupcat #dasma #albanian #albaniangirl #2018 #kosovo #albanian #gjakova #prizren #shqiperia #shqiptar #babastars #durres #ulqin #muzik #dasma #city #butrios #mozzikfans #albanian #shqipe #kidator # #ferizaj #samantator} #2019
Relax O Njeri - @relax_o_njeri Instagram Profile - inst4gram.com
relax_o_njeri
1

. #prishtina #podujeva #vlora #ledrizlla #xhensilator #luanators #stupcat #dasma #albanian #albaniangirl #2018 #kosovo #albanian #gjakova #prizren #shqiperia #shqiptar #babastars #durres #ulqin #muzik #dasma #city #butrios #mozzikfans #albanian #shq

Comments

@fexri_h.off 𝐇𝐞𝐫 𝐯𝐚𝐱𝐭𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐱𝐞𝐲𝐢𝐫 💖💕. 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐦𝐞 𝐛𝐮𝐲𝐮𝐫𝐮𝐧🌹

King Zikki ️
@mozzik #mozzik#mozzikfans #mairiunven ️
MOZZIK - @mmozzik Instagram Profile - inst4gram.com
mmozzik
0

King Zikki ️ @mozzik #mozzik #mozzikfans #mairiunven

Ferizaj
Your voiceee ️️️
Brraaaa ️
@mozzik @getinjo #mozzik #mozzikfans #getinjo #mairiunven ️
MOZZIK - @mmozzik Instagram Profile - inst4gram.com
mmozzik
0

Your voiceee ️️️ Brraaaa ️ @mozzik @getinjo #mozzik #mozzikfans #getinjo #mairiunven

Ferizaj
Mozzi eyy ️️
@mozzik #mozzik #mozzikfans #mairiunven ️
MOZZIK - @mmozzik Instagram Profile - inst4gram.com
mmozzik
0

Mozzi eyy ️️ @mozzik #mozzik #mozzikfans #mairiunven

Ferizaj
Follow-Like-Koment ️ @kshumor ****************************************
{#prishtina #podujeva #vlora #ledrizlla #xhensilator #luanators #stupcat #dasma  #albanian #albaniangirl #2018 #kosovo #albanian #gjakova #prizren #shqiperia #shqiptar #babastars #durres #ulqin #muzik #dasma #city #butrios #mozzikfans #albanian #shqipe #kidator #dorators #ferizaj #samantator}
𝘒𝘰𝘴𝘰𝘷𝘢𝘏𝘶𝘮𝘰𝘳 - @kshumor Instagram Profile - inst4gram.com
kshumor
1

Follow-Like-Koment ️ @kshumor **************************************** {#prishtina #podujeva #vlora #ledrizlla #xhensilator #luanators #stupcat #dasma #albanian #albaniangirl #2018 #kosovo #albanian #gjakova #prizren #shqiperia #shqiptar #babastars

Comments

@alijona.alijona 😂😂😂😂😂😂😂

Tag shokun qe e keni si vlla 
• Follow for more @llafe_tvjetra •
#kosovo #prishtina #tirana #gjakova #peja #gjilan #prizren #durres #saranda #vlore #samantator #xhensilator #babastars #dorators #dafinators #kidator #ledrivula #ledrizlla #butrintimeri #butriors #mmv #mozzikfans #morenator #fero #ferofera #feromeni #xhensilator #kaftan #eraistrefi #mozzikfans #mozzikfans #mozzikfans_4ever #butrintimeri #butrinttors
Faqja Zyrtare ❤ - @llafe_tvjetra Instagram Profile - inst4gram.com
llafe_tvjetra
69

Tag shokun qe e keni si vlla • Follow for more @llafe_tvjetra#kosovo #prishtina #tirana #gjakova #peja #gjilan #prizren #durres #saranda #vlore #samantator #xhensilator #babastars #dorators #dafinators #kidator #ledrivula #ledrizlla #butrintimeri

Comments

@alttin_elshanii @albbertmazreku hahahahh❤️❤️❤️

@getuarkrasniiqii @altin_nikka @megjitnika

KAPITULLI 5️⃣
Une : Ne fakt edhe une kam faj Xhoi, u vonova pak ne shtepi ngaqe nuk kisha se c'fare te vishja Xhoi: Atehere do te te fal kur te me qerasesh me nje birre! Fillojme e qeshim Futemi ne lokal dhe ulemi ne fund, tek nje cep ku ishin edhe divanet. Banda qe kishte mare lokali, kishte filluar dhe kur shkuam ne kishin pak qe ishirn ulur per tu c'lodhur Porosimim dy gota birra te medhaja Po prisja qe porosija te vinte , nderkohe kur te gjitha dritat e lokalit fiker Po fillonin te kendonin perseri Nga erresira degjohet nje ze  ATEHERE JENI GATI TE RIFILLOJME?! Nje e bertitur nga njerzit qe ishin ne lokal , te gjithe duke beritur  POOO Xhoi me shikon dhe me buzeqesh Dritat filluan te tregonin pjestaret e bandes nje e nga nje Kur nje drite tjeter ndizet tek spektatoret dhe fillonte e levizte sa ne nje ane ne tjetren derisa ndalon tek une Ishte atehere qe shikimet tona ribashkohen perseri Qendronte ne kembe , perballe gjithe njerzve , me nje kitare ne duar, mikrofonin perballe vetes dhe ishte Ai 
TURN ON POST NOTIFICATION QE MOS TE HUMBNI PJESET E TJERA TE HISTORISE 
Tag 
#coverashqlp #covera #mozzik #mozzikfans #getinjo #getinjofans #ferofera #feroferafans #xhensila #xhensilator #butrintfans #butrint #ledri #ledrivula #ledrizila #giko #gikofan #gikochallenge #gikoteam #bluntandreal #valzator #valza #albania #kosovo #shqipe #gilan #gilan #dhuratators #dafinator #tajanator
🌹Thenje....✍️Couples😍Histori👇 - @ruby__blog Instagram Profile - inst4gram.com
ruby__blog
3

KAPITULLI 5️⃣ Une : Ne fakt edhe une kam faj Xhoi, u vonova pak ne shtepi ngaqe nuk kisha se c'fare te vishja Xhoi: Atehere do te te fal kur te me qerasesh me nje birre! Fillojme e qeshim Futemi ne lokal dhe ulemi ne fund, tek nje cep ku ishin edhe d

Comments

@im_jolii 😍🔥

@artenisa.rexhaj 😍🙈