#prishtina
Advertisement
𝐼 𝑤𝑖𝑠𝘩 𝑠𝑢𝑛𝑠𝑒𝑡𝑠 𝑤𝑜𝑢𝑙𝑑 𝑙𝑎𝑠𝑡 𝑙𝑜𝑛𝑔𝑒𝑟.
𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.
🦅 - @princezaqiu Instagram Profile - inst4gram.com
princezaqiu
1

𝐼 𝑤𝑖𝑠𝘩 𝑠𝑢𝑛𝑠𝑒𝑡𝑠 𝑤𝑜𝑢𝑙𝑑 𝑙𝑎𝑠𝑡 𝑙𝑜𝑛𝑔𝑒𝑟. 𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.

Kosovo (region)
Comments

@princezaqiu #girl#follow4follow#turkishgirl#makeup#goals#arabicgirl#like4like#american#arabic#bosniangirl#mashallah#luxuryfashion#shqipe#balkan#albaniangirl#turkish#crotia#albanian#bosnian#russian#balkanbeauty#shqiptar#proudtobealbanian#kosovo#prishtina#🇦🇱#🇽🇰#🇧🇦#🇹🇷

-Mbrojtese e dorzave te dyreve.
-1Set me 4copa + 1Set gratis.
-Porosit Online Transporti falas 
-Kualitet Grantuar
•
#albania #prishtina #kosova #tirana #tiranapost #shqiperi #autoshop.pr.
#shop #online #transport #shirt #cool #kosovo #kosova #albania #macedonia #tshirt #quality #price #atyourdoor #order #porosi #instaorder #instashirt #instaworld #man #woman #size #fits
Autoshop_online - @autoshop.pr Instagram Profile - inst4gram.com
autoshop.pr
0

-Mbrojtese e dorzave te dyreve. -1Set me 4copa + 1Set gratis. -Porosit Online Transporti falas -Kualitet Grantuar • #albania #prishtina #kosova #tirana #tiranapost #shqiperi #autoshop .pr. #shop #online #transport #shirt #cool #kosovo #kosova #albani

Advertisement
Advertisement
Mbajtese druri te personalizuara per unazat e Fejeses
Per porosi na shkruani DM
#fejesa #urimefejesa #unazafejese #mbajteseunazash #handmade #engagementrings #engagementparty #rings #prishtina #kosovo
Blerta Decor 🎀 - @blertadecor Instagram Profile - inst4gram.com
blertadecor
0

Mbajtese druri te personalizuara per unazat e Fejeses Per porosi na shkruani DM #fejesa #urimefejesa #unazafejese #mbajteseunazash #handmade #engagementrings #engagementparty #rings #prishtina #kosovo

Pristina
 Sing - @artiis_xh ____________________________________________________ •Shumë Keqë - ⭐️ _____________________________________________________ •Keqë - ⭐️⭐️ _____________________________________________________ •Mirë - ⭐️⭐️⭐️ _____________________________________________________ •Shumë mirë - ⭐️⭐️⭐️⭐️ _____________________________________________________ •Shkëlqyeshëm - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ _____________________________________________________ •Coment 🥰 _____________________________________________________
Tag your friend's ⭐️️ _____________________________________________________

@coverat_shqiptar_ - @tunasejdi @ylllimani #cover @enca #coverashqip #love #follow #likelike #noyzi #elvanagjata #eminem #rihana #kosovo #zwitserland #germany🇩🇪 #usa #gjilan #prishtina #mitrovica #ferizaj #gjakova #music #muzikashqiptare #hiphop #ademramadani #muzikashqiptare #rep #50cent #eminem #rihana #unikkatil #ceza #turkmuzigi #comedy #raper #rap
Coverat Shqiptar - @coverat_shqiptar_ Instagram Profile - inst4gram.com
coverat_shqiptar_
0

Sing - @artiis_xh ____________________________________________________ •Shumë Keqë - ⭐️ _____________________________________________________ •Keqë - ⭐️⭐️ _____________________________________________________ •Mirë - ⭐️⭐️⭐️ ________________________

Kënga Dada do ta shesë, për mua në atë kohë si fëmijë, nuk më ishte favorit, edhepse ishte kënga numër 2 në kasetë e cd, më pëlqente veqse Gili e këndon, vite më vonë e kam kuptuar që kënga ka vlerë, dhe është verzioni më i suksesshëm i kêsaj kënge popullore.

#gili #1996 #dadadotashese #giliberani #gilimusic #prishtina #kosova #90s #shqiperia #tirana #peja #gurbetci #sarajevo #bosna #folk #artist #followforfollowback
🔵 Kosova Star - Gili ❤ - @gili_fans Instagram Profile - inst4gram.com
gili_fans
0

Kënga "Dada do ta shesë", për mua në atë kohë si fëmijë, nuk më ishte favorit, edhepse ishte kënga numër 2 në kasetë e cd, më pëlqente veqse Gili e këndon, vite më vonë e kam kuptuar që kënga ka vlerë, dhe është verzioni më i suksesshëm i kêsaj kënge

Gjysa veq ikem

#albania #kosova #kosovo #prishtina #mitrovica #peja #prizren #ferizaj #gjilan #gjakova
OFFICIAL snap llafe_tgrave - @llafetgrave_ Instagram Profile - inst4gram.com
llafetgrave_
1

Gjysa veq ikem #albania #kosova #kosovo #prishtina #mitrovica #peja #prizren #ferizaj #gjilan #gjakova

Comments

@samantadora8 #morenataraku #morenator #mozzik #mozzikfans #butriors #butrint #butrintimeri #dorator #dafinazeqiri #luanavjollca #luanator #ledrivula #ledrizlla #butriors #samantator #mmv #mozzik #getinjofan

@lzejnaj6
Videos Albanian ⚡️ - @videos.alb Instagram Profile - inst4gram.com
videos.alb
2

@lzejnaj6

Comments

@videos.alb #ledrivula #elvanagjata #Tayna #Valza #xhensila #Luana #Marina #loredana #mozzik #getinjo #kida #aman #pare #video #shqip #funny #peja #prishtina #saranda #durres #gjilan #beautiful #lifestyle #humorkosovar_

@balkmall 👍

MODELI 09-SIENA 
97 €
*10 VITE GARANCION*
.
.
.
 Transporti gratis në tërë Kosovën 045280000 / 049755750

#orelli 🇮🇹
Orelli Italy - @orelli.italy Instagram Profile - inst4gram.com
orelli.italy
1

MODELI 09-SIENA 97 € *10 VITE GARANCION* . . . Transporti gratis në tërë Kosovën 045280000 / 049755750 #orelli 🇮🇹

Kosovo (region)
Comments

@orelli.italy #door #doorsofitaly #doors #doorsofinstagram #quality #italy #roma #interiordesignideas #interiordesign #architecture #wood #woodworking #homedecor #home #roomdecor #orelli #prishtina #kosova #love #instagood #photooftheday

KadMur 
Sa pelqime meritojne 
.

Për më shumë foto dhe video të tilla FOLLOW 
.

Follow @seriale.turke__
.
#filmaturk_ #serialeturke #seriale #muzikturke #albania #kosovo #maqedoni #tetova #tirana #prishtina #shkupi #ulqin #kadmur #mefalalsatm #beniaffetdizi
♥️ 𝕊𝕖𝕣𝕚𝕒𝕝𝕖 𝕋𝕦𝕣𝕜𝕖 𝕊𝕙𝕢𝕚𝕡 ♥️ - @seriale.turke__ Instagram Profile - inst4gram.com
seriale.turke__
0

KadMur Sa pelqime meritojne . Për më shumë foto dhe video të tilla FOLLOW . Follow @seriale.turke__ . #filmaturk_ #serialeturke #seriale #muzikturke #albania #kosovo #maqedoni #tetova #tirana #prishtina #shkupi #ulqin #kadmur #mefalalsatm #beni

-
„Be yourself, everyone else is already taken“ 
#mitrovicë#kosovo#mitrovica#love#happily#urlaub#beyourself#hashtag#prishtina#prizren
Anita Istrefi Haxhiu 🍀 - @anthxh Instagram Profile - inst4gram.com
anthxh
1

- „Be yourself, everyone else is already taken“ #mitrovicë #kosovo #mitrovica #love #happily #urlaub #beyourself #hashtag #prishtina #prizren

Comments

@donika.02 Richtig schön 😍

Hithra lufton inflamacionin, reumen dhe luan rol kunder dhimbjes dhe kontraktimeve te muskujve.
Ne nuk bëjmë shitje online, produktet tona mund ti gjeni në të gjitha Barnatoret në tërë territorin e Kosovës.
Distributor për Kosovë BioVita SH.P.K.
.
.
.
.
#biovitaks #oil #vaj #baby #nettle #kids #online #bio #products #produkte #biovita #kosovo #pharmacy #Barnatore #farmacia #Kosova #Prishtina #vajra #produkte #natyrale #femije #familja #depo #shpk #instagram #porosit #postafalas #netegjithekosoven
BioVita-ks - @biovitaks Instagram Profile - inst4gram.com
biovitaks
0

Hithra lufton inflamacionin, reumen dhe luan rol kunder dhimbjes dhe kontraktimeve te muskujve. Ne nuk bëjmë shitje online, produktet tona mund ti gjeni në të gjitha Barnatoret në tërë territorin e Kosovës. Distributor për Kosovë BioVita SH.P.K. . .

Jena tu bo Lek ntana Format 
#hellbanianz #gang #benz #amg
Vinz HellbanianZ - @hellbanianxz Instagram Profile - inst4gram.com
hellbanianxz
3

Jena tu bo Lek ntana Format #hellbanianz #gang #benz #amg

London, United Kingdom
Comments

@klajdi.bho #gang #hellbanianz🤘🅱️

@tony_real1 🤘🅱🌏🌎🌍🗺💪

Shafrani eshte parandalues i kancerit.
Për të nxjerrë 1g shafran duhen përafersisht 150 lule.
Përdorimi: I vendosni 3 deri ne 4 fije ne ujë te ngrohtë si dhe prisni pak deri sa uji të marrë ngjyrë ari.
Ne nuk bëjmë shitje online, produktet tona mund ti gjeni në të gjitha Barnatoret në tërë territorin e Kosovës.
Distributor për Kosovë BioVita SH.P.K.
.
.
.
.
.
#biovitaks #oil #vaj #baby #nettle #kids #online #bio #products #produkte #biovita #kosovo #pharmacy #Barnatore #farmacia #Kosova #Prishtina #vajra #produkte #natyrale #femije #familja #depo #shpk #instagram #porosit #postafalas #netegjithekosoven
BioVita-ks - @biovitaks Instagram Profile - inst4gram.com
biovitaks
0

Shafrani eshte parandalues i kancerit. Për të nxjerrë 1g shafran duhen përafersisht 150 lule. Përdorimi: I vendosni 3 deri ne 4 fije ne ujë te ngrohtë si dhe prisni pak deri sa uji të marrë ngjyrë ari. Ne nuk bëjmë shitje online, produktet tona mund

SubhanAllah 
Gjithqka është djegur, por jo Fjala e Allahut Fuqiplot Kurani.
I Lartëmadhëruar është vetëm Allahu 
.
ENAM:157.  Juve ju erdhi nga Zoti juaj argumenti (Kur'ani), ju erdhi udhëzimi, mëshira. E kush është më zullumqar se ai që argumentet e Zotit i bën të rreme dhe ua kthen shpinën atyre? Ne do t'i ndëshkojmë me ndëshkim më të rëndë ata që ua kthyen shpinën argumenteve Tona, për shkak të prapësimit që bënë. (Enam:157)
.

ARAF:58. Kështu Ne i radhisim argumentet Tona për ata që falënderojnë. (Araf:58)
Lexo dhe Falendero - @lexo.falendero Instagram Profile - inst4gram.com
lexo.falendero
1

SubhanAllah Gjithqka është djegur, por jo Fjala e Allahut Fuqiplot Kurani. I Lartëmadhëruar është vetëm Allahu . ENAM:157.  Juve ju erdhi nga Zoti juaj argumenti (Kur'ani), ju erdhi udhëzimi, mëshira. E kush është më zullumqar se ai që argumentet e

Comments

@lexo.falendero #allah #islam #kuran #allahuekber #lexodhefalendero #musliman #elhamdulilah #amin #keshillaislame #kosovo #kosova #albania #shqiperia #maqedoni #lexo #shqip #prishtina #tirana #shkupi #tetova #kumanova #mitrovica #vushtrri #prizren #gjakova #vlora #shkoder #ferizaj #gjilan .

Vaji i melçise se merlucit perveç, permban edhe vitamin A dhe D dhe kjo perben nje plus me shume. Vitamina A eshte shume e rendesishme per rritjen e imunitetit, por edhe per mirembajtjen dhe forcimin e te pamurit.
Ne nuk bejme shitje online, produktet tona mund ti gjeni ne te gjitha Barnatoret (Pharmacy)
Distributor Ekskluziv per Kosove BioVita SH.P.K.
.
.
.
.
#biovitaks #oil #vaj #baby #nettle #kids #online #bio #products #produkte #biovita #kosovo #pharmacy #Barnatore #farmacia #Kosova #Prishtina #vajra #produkte #natyrale #femije #familja #depo #shpk #instagram #porosit #postafalas #netegjithekosoven
BioVita-ks - @biovitaks Instagram Profile - inst4gram.com
biovitaks
0

Vaji i melçise se merlucit perveç, permban edhe vitamin A dhe D dhe kjo perben nje plus me shume. Vitamina A eshte shume e rendesishme per rritjen e imunitetit, por edhe per mirembajtjen dhe forcimin e te pamurit. Ne nuk bejme shitje online, produkte

Wooden houses 
.
.
.
.
.
.
. ·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
#design #art #designer #interiordesign #designs #architecture #designinspiration #designers #instagood #illustration #graphicdesign #designing #designlife #instadesign #artist #designlovers #designstudio #decor #homedecor #drawing #fashion #kosovo #prishtina #designed #artwork #beautiful #designdeinteriores #home #sketch #ferizaj
wood design - @wooddesign_official Instagram Profile - inst4gram.com
wooddesign_official
1

Wooden houses . . . . . . . · · · · · · · · · · · · · · #design #art #designer #interiordesign #designs #architecture #designinspiration #designers #instagood #illustration #graphicdesign #designing #designlife #instadesign #artist #designlovers #d

Comments

@kaboxvu Such an amazing job you've done!🔥

Konfirmoje nëse je dakord!⁣
.⁣
Shpërndaje me hashtagun #ligjiiterheqjes në mënyrë që ta shohin edhe miqtë e tu!⁣
.⁣
.⁣
Na bëj #krenar ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⁣
Mos harro tja tregosh dikujt që ka nevojë shohi!⁣
⁣
Follow @bitlab.al ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⁣
Like, Comment, Share ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⁣
Turn on Post notifications ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⁣
Komuniteti i rinisë moderne...⁣
⁣
.⁣
.⁣
.⁣
.⁣
#bitlab⁣
#motivim #inspirim ⁣
#albanian #albania ⁣
#shprehje #luanator⁣
#encatics ⁣
#zinzin #dhuratadora ⁣
#kuqezi #shqiperi ⁣
#kosova #shqip ⁣
#taynator #tirana⁣
#prishtina #kosovo ⁣
#dafinators #durres ⁣
#thenjeteshpirtit ⁣
#fakteinteresante_⁣
#ledrivula #zinzin ⁣
#butrintimeri #xhensilator ⁣
#progressingbitbybit
Mirëserdhe në Bitlabistan ☯️⚛️ - @bitlab.al Instagram Profile - inst4gram.com
bitlab.al
0

Konfirmoje nëse je dakord!⁣ .⁣ Shpërndaje me hashtagun #ligjiiterheqjes në mënyrë që ta shohin edhe miqtë e tu!⁣ .⁣ .⁣ Na bëj #krenar ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⁣ Mos harro tja tregosh dikujt që ka nevojë shohi!⁣ ⁣ Follow @bitlab.al ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⁣ Like, Comment, Share ⠀⠀

Song @balajrina ILEGAL
 Dancers @justteddy_ @justkeddy 
@balajrina @zzapnchriss @mettelshani @filmnation.al ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•
•
•
•
•
#kosova #dance #dancers #prishtina #takitaki #challenge #ferizaj #prizeren #mitrovica #pej #gjakov #stuttgart #berlin #hanover #kida #bruh #butrintimeri #ledri #ledrivula #kidator #balajrina #rina #rinafan
TEDDY 🧸🐼🦋 - @justteddy_ Instagram Profile - inst4gram.com
justteddy_
0

Song @balajrina ILEGAL Dancers @justteddy_ @justkeddy @balajrina @zzapnchriss @mettelshani @filmnation.al •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• • • • • • #kosova #dance #dancer

Pristina
@justteddy_ x @justkeddy 
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•
•
•
•
•
•
#kosova #dance #dancers #prishtina #takitaki #challenge #ferizaj #prizeren #mitrovica #pej #gjakov #stuttgart #berlin #hanover #kida #bruh #butrintimeri #ledri #ledrivula #kidator
TEDDY 🧸🐼🦋 - @justteddy_ Instagram Profile - inst4gram.com
justteddy_
0

@justteddy_ x @justkeddy •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• • • • • • • #kosova #dance #dancers #prishtina #takitaki #challenge #ferizaj #prizeren #mitrovica #pej #gjakov #st

TripChallenge 🤪 @justteddy_ x @justkeddy 
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•
•
•
•
•
#kosova #dance #dancers #prishtina #takitaki #challenge #ferizaj #prizeren #mitrovica #pej #gjakov #stuttgart #berlin #hanover #kida #bruh #butrintimeri #ledri #ledrivula #kidator
TEDDY 🧸🐼🦋 - @justteddy_ Instagram Profile - inst4gram.com
justteddy_
0

TripChallenge 🤪 @justteddy_ x @justkeddy •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• • • • • • #kosova #dance #dancers #prishtina #takitaki #challenge #ferizaj #prizeren #mitrovica #p

Pristina
DESSERT @justkeddy 
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• •
•
•
•
•#kosova #dance #dancers #prishtina #takitaki #challenge #ferizaj #prizeren #mitrovica #pej #gjakov #stuttgart #berlin #hanover #kida #bruh #butrintimeri #ledri #ledrivula #kidator #dessert
TEDDY 🧸🐼🦋 - @justteddy_ Instagram Profile - inst4gram.com
justteddy_
1

DESSERT @justkeddy •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• • • • • •#kosova #dance #dancers #prishtina #takitaki #challenge #ferizaj #prizeren #mitrovica #pej #gjakov #stuttgart #b

Comments

@perparim_kurteshi 💙💚

Day of Dance in Prishtina 25.04.19
@justkeddy TAKI TAKI🧸️
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•
•
•
•
•
#kosova #dance #dancers #prishtina #takitaki #challenge #ferizaj #prizeren #mitrovica #pej #gjakov #stuttgart #berlin #hanover #kida #bruh #butrintimeri #ledri #ledrivula #kidator
TEDDY 🧸🐼🦋 - @justteddy_ Instagram Profile - inst4gram.com
justteddy_
1

Day of Dance in Prishtina 25.04.19 @justkeddy TAKI TAKI🧸️ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• • • • • • #kosova #dance #dancers #prishtina #takitaki #challenge #ferizaj #prizer

Pristina
Comments

@perparim_kurteshi 💙

Like nese ju ka pelqy - Koment 
°
per mashum video Follow
@tullusumi_ks 
@tullusumi_ks
@tullusumi_ks
°
°
°
°
°
°
°
°
°
°
°
#prishtina #peja #mitrovica #prizren #gjilan #ferizaj #gjakova #tirana #shkodra #vlora #saranda #durres #kukes #shkup #tetova #tayna #ledrivula #rina #unikkatil #fero #hajgare #stresi #mckresha #taynators #rinators #kida #kidators #tullusumi_ks
Hajgare Fresh - @tullusumi_ks Instagram Profile - inst4gram.com
tullusumi_ks
6

Like nese ju ka pelqy - Koment ° per mashum video Follow @tullusumi_ks @tullusumi_ks @tullusumi_ks ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° #prishtina #peja #mitrovica #prizren #gjilan #ferizaj #gjakova #tirana #shkodra #vlora #saranda #durres #kukes #shkup #tetova #

Comments

@edinn__n 🔥🔥👍👍

@bardhi1.bardhi 🔥🔥🔥🔥

This is an abstract painting called ( disco cat)
Kjo eshte nje piktur abstrakte e cila quhet ( disko maca ). .
.
.
.
.
.
.
 #painting_forever_art #londonart #prishtina#ferizaj #tiranacity #painting #oilpainting #portraitpainting #originaloilpainting #contemporaryart #10x #art_intro #expressionism #arte #contemporarypainting #instaart #fashion
#instagramartist #fashionart #art #artoftheday
#contemporaryartcurator #contemporaryrealism #artgallery #artcollector #creativeuprising #kunst #undergroundart #figurativepainting #figurativeart
fatmir bislimi - @fatmirtheartist Instagram Profile - inst4gram.com
fatmirtheartist
17

This is an abstract painting called ( disco cat) Kjo eshte nje piktur abstrakte e cila quhet ( disko maca ). . . . . . . . #painting_forever_art #londonart #prishtina #ferizaj #tiranacity #painting #oilpainting #portraitpainting #originaloilpainting

Comments

@fatmirtheartist @hayesdental thank you

@fatmirtheartist @kleo_the_pan thanks for all 🙌

This is work in progress ,,if you like this you need to see my other art works.
Please vote from 1 to 10 
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#painting_forever_art #londonart #prishtina#ferizaj #tiranacity #painting #oilpainting #portraitpainting #originaloilpainting #contemporaryart #10x #art_intro #expressionism #arte #contemporarypainting #instaart #fashion
#instagramartist #fashionart #art #artoftheday
#contemporaryartcurator #contemporaryrealism #artgallery #artcollector #creativeuprising #kunst #undergroundart #figurativepainting #figurativeart
fatmir bislimi - @fatmirtheartist Instagram Profile - inst4gram.com
fatmirtheartist
11

This is work in progress ,,if you like this you need to see my other art works. Please vote from 1 to 10 . . . . . . . . . . . . . #painting_forever_art #londonart #prishtina #ferizaj #tiranacity #painting #oilpainting #portraitpainting #originaloilp

Comments

@philippe_echaroux 👌👌

@fatmirtheartist @philippe_echaroux thank you 😆

Hello friends i am @fatmirtheartist ,,,,this is my painting called 'justice without justice' and i wanted to paint my ideas in to an painting,,,in here you can see illuzions with geometrical objects, the painting is about 20×12inches,dm me for more information....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#painting_forever_art #londonart #prishtina#ferizaj #tiranacity #painting #oilpainting #portraitpainting #originaloilpainting #contemporaryart #10x #art_intro #expressionism #arte #contemporarypainting #instaart #fashion
#instagramartist #fashionart #art #artoftheday
#contemporaryartcurator #contemporaryrealism #artgallery #artcollector #creativeuprising #kunst #undergroundart #figurativepainting #figurativeart
fatmir bislimi - @fatmirtheartist Instagram Profile - inst4gram.com
fatmirtheartist
7

Hello friends i am @fatmirtheartist ,,,,this is my painting called 'justice without justice' and i wanted to paint my ideas in to an painting,,,in here you can see illuzions with geometrical objects, the painting is about 20×12inches,dm me for more i

Comments

@sentrosome Wow! nice posts! :)

@fatmirtheartist @sentrosome thank you so much 😆 😆 😆 see my other painting if you like

Work in progres,,i am traying to bring something new in this world,,,an abstract painting.
1.follow me @fatmirtheartist for more or tag an friend...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

#fluidartwork#art#abstract#abstractart#acrylicpainting#paintpouring#pnw#pnwartist#modernart#igart#newartist#instaart#worldofartists#fluidartgallery#fluidart_daily#artwork#artoftheday#abstractart_daily#painting#instalike#arttherapy#upcomingartist#artist#artoftheday#acrylicart#artistsofinstagram#artistsoninstagram#ferizaj #prishtina #prizren#tacoma
fatmir bislimi - @fatmirtheartist Instagram Profile - inst4gram.com
fatmirtheartist
5

Work in progres,,i am traying to bring something new in this world,,,an abstract painting. 1.follow me @fatmirtheartist for more or tag an friend... . . . . . . . . . . . . #fluidartwork #art #abstract #abstractart #acrylicpainting #paintpouring #pnw #pnwa

Comments

@xxleooliveiraxx Very cool!

@fatmirtheartist @xxleooliveiraxx thanks 😆

Hello this is my drawing called the mixed brain wich has a llot of details like the two people who have a drawing in their clothes and many different things all over the drawing.
1.follow me @abstractfati 
2.tag a friend who loves art.
3.have a nice time with your loved ones.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

#drawing #drawingtutorial #drawing#drawingchallenge#drawthisinyourstyle #draw #londonart #newyorkart #artcollectorsoninstagram #artista #instaart #worldofartists #pencildrawings#pencilartist#pencilshading#drawingpencil #pencilportal #pencildoodle#inkartist#inkdrawing #inkaddict#pencilonpaper#drawings#pencilartwork#amazingart#prishtina#ferizaj#geometricart#futurism#geometricalart
fatmir bislimi - @fatmirtheartist Instagram Profile - inst4gram.com
fatmirtheartist
18

Hello this is my drawing called "the mixed brain" wich has a llot of details like the two people who have a drawing in their clothes and many different things all over the drawing. 1.follow me @abstractfati 2.tag a friend who loves art. 3.have a nic

Comments

@maxx.so25 That looks stunnng!! 'm an artst myself(at reaaally early stage though), would be coo f you could check my art account (t's called geeart_ ) out aswell and maybe do a follow for follow to support each other! :) have a nce day.

@fatmirtheartist @maxx.so25 i will se it 👍👍👍