#prizren
Advertisement
Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, rekao je: “Ko osvane u svojoj porodici siguran, zdrav i ima hranu i piće za taj dan, kao da mu je dat cijeli dunjaluk.” #elhamdulillah #muslim #sarajevo #cazin #muslima #islam #tuzla #zvornik #kalesija #bihac #tutin #novipazar #prizren #prijedor #followforfollowback #prijepolje #brcko #lukavac #happy #elhamdulillah #allahuakbar
Allahovi Robovi - @_allahovi_robovi Instagram Profile - inst4gram.com
_allahovi_robovi
0

Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, rekao je: “Ko osvane u svojoj porodici siguran, zdrav i ima hranu i piće za taj dan, kao da mu je dat cijeli dunjaluk.” #elhamdulillah #muslim #sarajevo #cazin #muslima #islam #tuzla #zvornik #kalesija #bihac #t

Onaj ko za sebe tvrdi da je dobar musliman a prenosi tudje riječi taj nije dobar musliman.

#muslim #sarajevo #cazin #muslima #islam #tuzla #zvornik #kalesija #bihac #tutin #novipazar #prizren #prijedor #prijepolje #brcko #lukavac #happy #elhamdulillah #allahuakbar
Allahovi Robovi - @_allahovi_robovi Instagram Profile - inst4gram.com
_allahovi_robovi
0

Onaj ko za sebe tvrdi da je dobar musliman a prenosi tudje riječi taj nije dobar musliman. #muslim #sarajevo #cazin #muslima #islam #tuzla #zvornik #kalesija #bihac #tutin #novipazar #prizren #prijedor #prijepolje #brcko #lukavac #happy #elhamdulill

Advertisement
••AKSION € 9.90••
Pallto/Jakne/Jelek per femra
(Sasi e limituar) •••Te gjithe artikujt e ekspozuar mund ti gjeni ne lokalet e Lorik Center•••
#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #women #womenfashion #veshje #fashion #prishtina #prizren #dress #fustana #2019 #womenswear #love #photography #photooftheday
Nalan NİZAM - @nalannizam329 Instagram Profile - inst4gram.com
nalannizam329
0

••AKSION € 9.90•• Pallto/Jakne/Jelek per femra (Sasi e limituar) •••Te gjithe artikujt e ekspozuar mund ti gjeni ne lokalet e Lorik Center••• #lorikcenter #kosova #kosovo #albania #women #womenfashion #veshje #fashion #prishtina #prizren #dress #fust

Advertisement
A ka dikush qe e len Tani Cigaren?
#stop thuaj duhanit per hire te Allahut
Tregime dhe Këshilla - @tregime.keshilla Instagram Profile - inst4gram.com
tregime.keshilla
1

A ka dikush qe e len Tani Cigaren? #stop thuaj duhanit per hire te Allahut

Comments

@tregime.keshilla #allah #islam #kuran #allahuekber #tregimedhekëshilla #musliman #elhamdulilah #amin #keshillaislame #kosovo #kosova #albania #shqiperia #maqedoni #tregime #shqip #prishtina #tirana #shkupi #tetova #kumanova #mitrovica #vushtrri #prizren #gjakova #vlora #shkoder #ferizaj #gjilan .ابدأ من الآن،
‏وتأكد أن العقبات سوف تتساقط وكأنها لا شيء، عند انطلاقتك! ‏ ‏ ⁧#صباح_الخير
————————
إطلالة على جزيرة سفيتي ستيفان بالجبل الاسود #مونتينيغرو

View of Sveti Stefan Island in Montenegro
————————————————
#Albania #kosvo #montenegro #ksamil #oman #kotor #Prizren #budva #Tirana #explore #travel #nature #exploring_shotz #peja ———————————————
#البانيا #كوسوفو #مونتينيغرو #سفر #الجبل_الاسود #تيرانا #اكسبلور #طبيعة #بودفا #كوتور #برشتينا #بريزرين
———————————————
Haitham Al Balushi - @shandoo7 Instagram Profile - inst4gram.com
shandoo7
4

ابدأ من الآن، ‏وتأكد أن العقبات سوف تتساقط وكأنها لا شيء، عند انطلاقتك! ‏ ‏ ⁧#صباح_الخير ———————— إطلالة على جزيرة سفيتي ستيفان بالجبل الاسود #مونتينيغرو View of Sveti Stefan Island in Montenegro ———————————————— #albania #kosvo #montenegro #ksam

Sveti Stefan
Comments

@lolo_6637 @shandoo7 لقطه راائعه لمكان جميييل 👌🏼😍

@shandoo7 @lolo_6637 شكرا

@sheroje_zemren K

Kush mundet të të ndihmojë më shumë se Ai që të ka dhuruar mendjen dhe intelektin? 
#kosova #prishtina #peja #gjilani #gjakova #prizren #ferizaj #mitrovica #shqip #shqiperia #mësoshqip #mrekulli #truth #perendim #toka
Trokit Dhe Do Të Hapet - @sheroje_zemren Instagram Profile - inst4gram.com
sheroje_zemren
0

@sheroje_zemren K Kush mundet të të ndihmojë më shumë se Ai që të ka dhuruar mendjen dhe intelektin? #kosova #prishtina #peja #gjilani #gjakova #prizren #ferizaj #mitrovica #shqip #shqiperia #mësoshqip #mrekulli #truth #perendim #toka

#musliman #ferizaj #fejaislame #fejajoneislame #prizren #prizreni #prishtine #prishtina #peja #gjilan #gjilani #gjakova #shkup #shkupi #shqiptar #tetova #tirana #dibra #ferizaji
🌸FEJA JONË ISLAME🌸 - @fejajoneislame_ Instagram Profile - inst4gram.com
fejajoneislame_
1

#musliman #ferizaj #fejaislame #fejajoneislame #prizren #prizreni #prishtine #prishtina #peja #gjilan #gjilani #gjakova #shkup #shkupi #shqiptar #tetova #tirana #dibra #ferizaji

Kosovo (region)
Comments

@niqabli I can’t decide that I liked this photo because of composition or place but it is really good✌️😍

15€ 
Ready for Valentine 

14 Shkurti ,7&8 marsi po vijnë ...Porosit tani dhuratën për të dashurit tuaj 
#flowers #flowerbox 
#box #boxgifts #explosionbox #gift #giftideas 
#porosittani #porositonline #blejonline
#madeinkosova #vushtrri #prishtina #gjilan #gjakove #prizren #mitrovica #tirana #albania
Elvira's Gifts Shop - @_elvirasgiftsshop Instagram Profile - inst4gram.com
_elvirasgiftsshop
0

15€ Ready for Valentine 14 Shkurti ,7&8 marsi po vijnë ...Porosit tani dhuratën për të dashurit tuaj #flowers #flowerbox #box #boxgifts #explosionbox #gift #giftideas #porosittani #porositonline #blejonline #madeinkosova #vushtrri #prishti

3D Cards 
10€
Ready for Valentine 

14 Shkurti ,7&8 marsi po vijnë ...Porosit tani dhuratën për të dashurit tuaj 
#flowers #flowerbox 
#box #boxgifts #explosionbox #gift #giftideas 
#porosittani #porositonline #blejonline
#madeinkosova #vushtrri #prishtina #gjilan #gjakove #prizren #mitrovica #tirana #albania
Elvira's Gifts Shop - @_elvirasgiftsshop Instagram Profile - inst4gram.com
_elvirasgiftsshop
0

3D Cards 10€ Ready for Valentine 14 Shkurti ,7&8 marsi po vijnë ...Porosit tani dhuratën për të dashurit tuaj #flowers #flowerbox #box #boxgifts #explosionbox #gift #giftideas #porosittani #porositonline #blejonline #madeinkosova #vushtrri

1 copë 9.50€
2 copë 17.50€
Ju sjellim driten magjike me shume funksione.
Faner llamp!
Shume praktike dhe e pershtatshme, mbushet me energji elektrike, munde ta mbushni edhe telefonin, e mban energjine deri ne 6 orë.
Pagesa behet pas pranimit te produktit.
Produkti arrine brenda 1-3 dite.
Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

1 copë 9.50€ 2 copë 17.50€ Ju sjellim driten magjike me shume funksione. Faner llamp! Shume praktike dhe e pershtatshme, mbushet me energji elektrike, munde ta mbushni edhe telefonin, e mban energjine deri ne 6 orë. Pagesa behet pas pranimit te produ

1 copë 9.50€
2 copë 17.50€
Ju sjellim driten magjike me shume funksione.
Faner llamp!
Shume praktike dhe e pershtatshme, mbushet me energji elektrike, munde ta mbushni edhe telefonin, e mban energjine deri ne 6 orë.
Pagesa behet pas pranimit te produktit.
Produkti arrine brenda 1-3 dite.
Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

1 copë 9.50€ 2 copë 17.50€ Ju sjellim driten magjike me shume funksione. Faner llamp! Shume praktike dhe e pershtatshme, mbushet me energji elektrike, munde ta mbushni edhe telefonin, e mban energjine deri ne 6 orë. Pagesa behet pas pranimit te produ

Sizden Gelenler 
Maaşallah Koca Trakyalıya 🥁
Sevemedim Karagözlüm bu şekilde dinlediniz mi ? İyi Seyirler 
#Trakya #trakyadugunu #trakyaliyiz #rumeli #makedonya #bosnahersek #Bulgaristan #kircaali #prizren #mostar #Boşnaklar #lüleburgaz #saray #balkankızları #balkan #shqiptare #arnavutluk #albania #skopie #rumelidüğünleri #svadba #dugun #kalesienes #balkankızı
Balkan Türkleri Burada - @balkanturkleriburada Instagram Profile - inst4gram.com
balkanturkleriburada
1

Sizden Gelenler Maaşallah Koca Trakyalıya 🥁 Sevemedim Karagözlüm bu şekilde dinlediniz mi ? İyi Seyirler #trakya #trakyadugunu #trakyaliyiz #rumeli #makedonya #bosnahersek #bulgaristan #kircaali #prizren #mostar #boşnaklar #lüleburgaz #saray #balka

Follow per me shum @pashaneren #albania #kosovo #pashanerenteam #pashaneren #shkup #gjilan #mitrovic #ulcinj #berlin #skopje #peja #prishtina #prizren #kidator #ledrizlla #loredanator #xhensilator #mozzik #fashion #capitalt #butrintimeri #gjiko #kida #mozzik #ferizaj #fero #rinator #tayna #ledri
OFFICIAL PAGE ❤ - @pashaneren Instagram Profile - inst4gram.com
pashaneren
9

Follow per me shum @pashaneren #albania #kosovo #pashanerenteam #pashaneren #shkup #gjilan #mitrovic #ulcinj #berlin #skopje #peja #prishtina #prizren #kidator #ledrizlla #loredanator #xhensilator #mozzik #fashion #capitalt #butrintimeri #gjiko #

Comments

@pash_fmin 🔥

@e.hamzaj 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑?👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

Atdheu im & a heart filled with love. #Prizren
@fxlo.mm Instagram Profile - inst4gram.com
fxlo.mm
2

Atdheu im & a heart filled with love. #prizren

Comments

@daflna homesick.. 💔

@fxlo.mm @daflna All year around ... 💔😞

ZBRITJE -30%

Kepuce per femra (Sasi e limituar)
Te gjithe artikujt e ekspozuar mund ti gjeni ne lokalet e Lorik Center

#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #women #womenfashion #veshje #fashion #prishtina #prizren #dress #fustana #2019 #womenswear #love #photography #photooftheday
Nalan NİZAM - @nalannizam329 Instagram Profile - inst4gram.com
nalannizam329
0

ZBRITJE -30% Kepuce per femra (Sasi e limituar) Te gjithe artikujt e ekspozuar mund ti gjeni ne lokalet e Lorik Center #lorikcenter #kosova #kosovo #albania #women #womenfashion #veshje #fashion #prishtina #prizren #dress #fustana #2019 #womenswear

Asnjëhere nuk e kemi pasur përkrahjen e Europës e as nuk e kemi ende... Qdo vendim antiserb akuzohet e qdo vendim tjetër antishqiptar përkrahet. '
'
'
#bojkotoproduktetserbe #kosova #fuckserbia #gjakova #kosovoisalbania #gjilan #prishtina #prizren #ferizaj #mitrovica #peja #klina #vushtrri
Bojkoto Produktet Serbe - @bojkotoproduktetserbe Instagram Profile - inst4gram.com
bojkotoproduktetserbe
3

Asnjëhere nuk e kemi pasur përkrahjen e Europës e as nuk e kemi ende... Qdo vendim antiserb akuzohet e qdo vendim tjetër antishqiptar përkrahet. ' ' ' #bojkotoproduktetserbe #kosova #fuckserbia #gjakova #kosovoisalbania #gjilan #prishtina #prizren #f

Comments

@edison_hysen1 👌

@krasniqikrasniqiali Populli vet fajtor😮😮

. #prishtina #podujeva #vlora #ledrizlla #xhensilator #luanators #stupcat #dasma #albanian #albaniangirl #2018 #kosovo #albanian #gjakova #prizren #shqiperia #shqiptar #babastars #durres #ulqin #muzik #dasma #city #butrios #mozzikfans #albanian #shqipe #kidator # #ferizaj #samantator} #2019
Relax O Njeri - @relax_o_njeri Instagram Profile - inst4gram.com
relax_o_njeri
1

. #prishtina #podujeva #vlora #ledrizlla #xhensilator #luanators #stupcat #dasma #albanian #albaniangirl #2018 #kosovo #albanian #gjakova #prizren #shqiperia #shqiptar #babastars #durres #ulqin #muzik #dasma #city #butrios #mozzikfans #albanian #shq

Comments

@fexri_h.off 𝐇𝐞𝐫 𝐯𝐚𝐱𝐭𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐱𝐞𝐲𝐢𝐫 💖💕. 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐦𝐞 𝐛𝐮𝐲𝐮𝐫𝐮𝐧🌹

Follow per me shum @pashaneren #albania #kosovo #pashanerenteam #pashaneren #shkup #gjilan #mitrovic #ulcinj #berlin #skopje #peja #prishtina #prizren #kidator #ledrizlla #loredanator #xhensilator #mozzik #fashion #capitalt #butrintimeri #gjiko #kida #mozzik #ferizaj #fero #rinator #tayna #ledri
OFFICIAL PAGE ❤ - @pashaneren Instagram Profile - inst4gram.com
pashaneren
7

Follow per me shum @pashaneren #albania #kosovo #pashanerenteam #pashaneren #shkup #gjilan #mitrovic #ulcinj #berlin #skopje #peja #prishtina #prizren #kidator #ledrizlla #loredanator #xhensilator #mozzik #fashion #capitalt #butrintimeri #gjiko #

Comments

@bashnesi @oaz.e mka qit meda diss mu hahahahahahahahahah💕

@oaz.e @bashnesi hahahaha ama fiks ta paska dediki😂😂😂

Ready for Valentine 
18€
14 Shkurti ,7&8 marsi po vijnë ...Porosit tani dhuratën për të dashurit tuaj 
#flowers #flowerbox 
#box #boxgifts #explosionbox #gift #giftideas 
#porosittani #porositonline #blejonline
#madeinkosova #vushtrri #prishtina #gjilan #gjakove #prizren #mitrovica #tirana #albania
Elvira's Gifts Shop - @_elvirasgiftsshop Instagram Profile - inst4gram.com
_elvirasgiftsshop
0

Ready for Valentine 18€ 14 Shkurti ,7&8 marsi po vijnë ...Porosit tani dhuratën për të dashurit tuaj #flowers #flowerbox #box #boxgifts #explosionbox #gift #giftideas #porosittani #porositonline #blejonline #madeinkosova #vushtrri #prishtina

Solo nga 29,99€ në 10,99€

MAKINA më e kërkuar vetëm në Nora Mall
TRANSPORTI FALAS

Specifikat:
Bateria e litiumit dhe kabllon USB per ngarkim. Përfshin tre krehër për prerje (1mm, 3mm, 5mm), furçë pastrimi.
Prerje e dyfishtë, rregullim te mjekrres dhe rruarje totale. Me një dritë LED të integruar dhe kokë pivotuese për saktësi maksimale
Çmimi me zbritje 10.99€
 2 copë 19.99€
Oferta është e Limituar prandaj nxitoni dhe rezervojeni tuajen tani Kontakti në Messenger (Send Message)
Viber-Whatsapp +386 43 541 334 Vini Re: Sasia është shumë e limituar prandaj nxitoni dhe përfitoni nga Oferta
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator #femrat #femratshqiptare #ledrivula
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Solo nga 29,99€ në 10,99€ MAKINA më e kërkuar vetëm në Nora Mall TRANSPORTI FALAS Specifikat: Bateria e litiumit dhe kabllon USB per ngarkim. Përfshin tre krehër për prerje (1mm, 3mm, 5mm), furçë pastrimi. Prerje e dyfishtë, rregullim te mjekrres d

 --> follow @damian_sid for more amazing pictures!
.
.
#travel#travelgram #travels #traveller #travellers #travelblogger #travelblog #beautiful #amazing #beautifuldestinations #love #vacation #holidays #holiday #happy #tbt #traveltheworld #traveladdict #travelphoto #photographer #photography #photooftheday #pictureoftheday #photo #art #best #love #instatravel #prizren
Seko - @watchtraveller1 Instagram Profile - inst4gram.com
watchtraveller1
19

--> follow @damian_sid for more amazing pictures! . . #travel #travelgram #travels #traveller #travellers #travelblogger #travelblog #beautiful #amazing #beautifuldestinations #love #vacation #holidays #holiday #happy #tbt #traveltheworld #traveladdi

Comments

@the_life_outdoor_ This is amazing 😍

@omermenashe The shot feels amazing! would love to hear your opinion on my pictures. i only post when i travel a few times a year, feel free to follow! 😎

STAR TECH - @startechks Instagram Profile - inst4gram.com
startechks
1

Comments

@startechks Super Aksion !!! 49 Euro Lexmark #Profesional Laser Printer MS410D ✔Black & White #Transporti Gratis Duplex Print A4-Up to 30 ppm Mundesi pagese me keste permes StarCard /BKT Prima 045 631 111 ⚑1. Star Tech #Prishtine rr.Isa Boletini 184 (ish ilaz kodra ) Dardani 045 631 111 ⚑2. Star Tech #Prizren rr.Wesley Clark(rr.Kryesore Prizeren-Gjakove) afer Five Star Fitnes 045 610 658 i perdorur ✔Sqarim -Printerat vijn me toner te cilet jan te mbushur nga 15-50 % #Posedojm Tonera te ri per modelin Lexmark MS410D Cmim 29.99 Euro

Hair Style Hair Color @ylli_hairstylist
#ombrehairstyle#ombrehair#sombre 
#blondehair#style#hair#hairstylist#haircolorist#befor#after#pej#prishtina#gjakova#prizren
Ylli Salihi - @ylli_hairstylist Instagram Profile - inst4gram.com
ylli_hairstylist
6

Hair Style Hair Color @ylli_hairstylist #ombrehairstyle #ombrehair #sombre #blondehair #style #hair #hairstylist #haircolorist #befor #after #pej #prishtina #gjakova #prizren

Pejë
Comments

@valjetanails Tlumshin durt xhan i ki durt e arta 👍🏻💖

@ylli_hairstylist @valjetanails flm 💖👸😘

Hair style Hair color by : @ylli_hairstylist @triosalonpeja @kagantriopeja
#hair#haircolorist#hairstylist#ombre#ombrehair#blondehair#olaplex#olaplexlove#helenseward#helensewardmilano#pej#prishtina#prizren#gjakov
Ylli Salihi - @ylli_hairstylist Instagram Profile - inst4gram.com
ylli_hairstylist
23

Hair style Hair color by : @ylli_hairstylist @triosalonpeja @kagantriopeja #hair #haircolorist #hairstylist #ombre #ombrehair #blondehair #olaplex #olaplexlove #helenseward #helensewardmilano #pej #prishtina #prizren #gjakov

Pejë
Comments

@gesijeta Yll shum buker veq modelen e paske gjet permarak 👌🌟😍

@ylli_hairstylist @gesijeta flm shum modelen e kom 👑 shpirt e kom, kjo osht e bukur vet 😍😘