#tayna
Advertisement
Mini bluetooth
Çmimi vetem 11.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Mini bluetooth Çmimi vetem 11.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #p

Mini bluetooth
Çmimi vetem 11.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

Mini bluetooth Çmimi vetem 11.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #p

Advertisement
Shisha Pen plus 1 shije.
Çmimi vetem 9.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Shisha Pen plus 1 shije. Çmimi vetem 9.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #s

Shisha Pen plus 1 shije.
Çmimi vetem 9.50€
Transporti falas ne Kosovë
Shqiperi dhe Maqedoni 6€
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

Shisha Pen plus 1 shije. Çmimi vetem 9.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #s

Advertisement
Dhe me kete e mbyllim per sot. Naten e mire Fanca dhe mos harroni t'i beni share te qeshin dhe shoket 
.
.
Follow @polic_tahipi
#meme #polictahipi #polici #dank #videoshqip #humorshqip #shqip #shqiperia #enca #cmendina #cmendinatshqiptare #cmendinadublim #dasma #qika #memeshqiptare #valle #memeshqip #makina #edirama #putin #putinmemes #noizy #fero #tayna #kida #enca #luanavjollca
Humor Policash - @polic_tahipi Instagram Profile - inst4gram.com
polic_tahipi
1

Dhe me kete e mbyllim per sot. Naten e mire Fanca dhe mos harroni t'i beni share te qeshin dhe shoket . . Follow @polic_tahipi #meme #polictahipi #polici #dank #videoshqip #humorshqip #shqip #shqiperia #enca #cmendina #cmendinatshqiptare #cmendina

Comments

@edonis796 hahhahaha 👏👏 qitash flej une

Tag dikon qe i intereson me dit qka qysh tek

#albania #kosovo #prishtina #tirana #peja #gjakova #mitrovica #gjilan #podujeva #mitrovica #prizren #podujeva #peja #dorators #dafinators #dafinazeqiri #luanator #luanavjollca #babastars #mmv #ledrizlla #ledrivula #mozzik #mozzikfans #butriors #butrintimeri #tayna #teamkapo
HIP HOP ALBANIA - @_hip_hop.al1 Instagram Profile - inst4gram.com
_hip_hop.al1
1

Tag dikon qe i intereson me dit qka qysh tek #albania #kosovo #prishtina #tirana #peja #gjakova #mitrovica #gjilan #podujeva #mitrovica #prizren #podujeva #peja #dorators #dafinators #dafinazeqiri #luanator #luanavjollca #babastars #mmv #ledrizlla #

Comments

@dionnafonaa Kur ke pas ti bagazh nmuzik bre kurr ni kong stu ka ni kerkun

REAL DOCTORS POSTURE
SuperOfertë zbritje
1 copë 9.99€
2 copa 18.99€
3 copa 28.99€
TRANSPORTI FALAS në Kosovë
Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€

Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë
dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. 
Madhësia Standarte 
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Po

REAL DOCTORS POSTURE
SuperOfertë zbritje
1 copë 9.99€
2 copa 18.99€
3 copa 28.99€
TRANSPORTI FALAS në Kosovë
Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€

Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë
dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. 
Madhësia Standarte 
Porosit në Mesazhe ne direkt
Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëri 4€ dhe Maqedoni 5€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Po

@arbenitalsmajli (e dashura e @ferofera ) ️
Kenge Te Reja / Albanian Music - @keng_te__reja Instagram Profile - inst4gram.com
keng_te__reja
3

@arbenitalsmajli (e dashura e @ferofera ) ️

Comments

@gjovishkambi Shining charming girl

@geso.m O tqifsha ropt mgoj ty me gjith feron 2 pidha

Samiri dhe Readi dikur kan kenduar se bashku por prej kur Readi hyri ne onerecords gjerat kan ndryshuar.... Per me shum shikoni intervisten e readit tek videoja e 2... Terhiq -> .
.
.
.
.
.
.
.
.
#noizy #otr #illyrian #tayna #ledrivula #butrintimeri #kosova #albania #mozzik #loredana #getinjo #freestyle #durres #tirana #shkupi #prishtina #readi #duki #rigelsshishalounge #shisha #zinin #toto #midistirone #xhensilamyrtezaj #enisbafti #bossman #benzo #melinda #janarichallenge
Albania Rap - @rap.alb Instagram Profile - inst4gram.com
rap.alb
0

Samiri dhe Readi dikur kan kenduar se bashku por prej kur Readi hyri ne onerecords gjerat kan ndryshuar.... Per me shum shikoni intervisten e readit tek videoja e 2... Terhiq -> . . . . . . . . . #noizy #otr #illyrian #tayna #ledrivula #butrintimeri

Struga
Na myti dilli 
#tayna #taynator #doruntayna
taynator - @tayna.baby_ Instagram Profile - inst4gram.com
tayna.baby_
0

Na myti dilli #tayna #taynator #doruntayna

Diku Ska Rendesi
Ku jon fansat e Taynes ?? 
#Tayna#aje#ledri#muzik#song#respect
Faqja e vetme zyrtare. bejtag_ - @bejtag_ Instagram Profile - inst4gram.com
bejtag_
3

Ku jon fansat e Taynes ?? #tayna #aje #ledri #muzik #song #respect

Comments

@artiola_topallajj une dhe @fatjonakurti 😍

@malvina.cekrezi 😍😍😍😍😍

Super seti:Qantë Givenchy + Kulet Lioner 
Qmimi 15€
Kosovë transporti falas.
@porosit_onliiine Instagram Profile - inst4gram.com
porosit_onliiine
1

Super seti:Qantë Givenchy + Kulet Lioner Qmimi 15€ Kosovë transporti falas.

Comments

@porosit_onliiine . . . . . #obirojbija #kafenejajoneofficial_ #blejonline #valza #kosovarss #albaniansbelike #shqipe #shqip #porositonline #hellbanianz #porositnëinstadirect✍ #pashfamiljen #burimademi #shqiptart #coverashqip #visitalbania #fakteinteresante_ #thenjeteshpirtit #osamire #prishtina #dasmashqiptare #blerjeonline #porosittani📥 #zinizin #bejzgjedhjentende #porosit #porosittani #tayna

PRINCESS?NO BITCH.QUEEN! new edit for @tayna ️
hope y’all like it !
•tag @tayna •
(dont take edits) #taynator #doruntina #columbiana #fake #shqipe #aje #tayna
EDITS FOR ALBANIAN VIP 👅 - @editsforvip Instagram Profile - inst4gram.com
editsforvip
5

PRINCESS?NO BITCH.QUEEN! new edit for @tayna ️ hope y’all like it ! •tag @tayna • (dont take edits) #taynator #doruntina #columbiana #fake #shqipe #aje #tayna

Comments

@editsforvip @tayna

@editsforvip @tayna

Mikrofon karaoke - iKaraoke WSTER WS-858 Wireless 
Me super çmim: 13.99€
Transporti në Kosovë falas, për Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€) Butonat e rregullimit profesional Treble / Bass / Volume / Father / Reverb mund të rregullohen nga mikrofoni.
Specifikat:
️Ndryshimi i zërit ,4 mënyra të ndryshimit të zërit me një çelës, për të dhënë zërin tuaj të larmishëm dhe unik
Mikrofoni dhe altoparlantët Bluetooth wireless, dy-në-një, pa lidhje shtesë për të punuar në mënyrë të pavarur.
Kreu i mikrofonit ka tre zvogëlime të zerit.
1800 mAh bateri deri në 6 orë të kënduarit 
Porosite në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

Mikrofon karaoke - iKaraoke WSTER WS-858 Wireless Me super çmim: 13.99€ Transporti në Kosovë falas, për Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€) Butonat e rregullimit profesional Treble / Bass / Volume / Father / Reverb mund të rregullohen nga mikrofoni. Spe

Mikrofon karaoke - iKaraoke WSTER WS-858 Wireless 
Me super çmim: 13.99€
Transporti në Kosovë falas, për Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€) Butonat e rregullimit profesional Treble / Bass / Volume / Father / Reverb mund të rregullohen nga mikrofoni.
Specifikat:
️Ndryshimi i zërit ,4 mënyra të ndryshimit të zërit me një çelës, për të dhënë zërin tuaj të larmishëm dhe unik
Mikrofoni dhe altoparlantët Bluetooth wireless, dy-në-një, pa lidhje shtesë për të punuar në mënyrë të pavarur.
Kreu i mikrofonit ka tre zvogëlime të zerit.
1800 mAh bateri deri në 6 orë të kënduarit 
Porosite në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Mikrofon karaoke - iKaraoke WSTER WS-858 Wireless Me super çmim: 13.99€ Transporti në Kosovë falas, për Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€) Butonat e rregullimit profesional Treble / Bass / Volume / Father / Reverb mund të rregullohen nga mikrofoni. Spe

Spiker JBL

Çmimi: 18€
️Specifikat
* USB * CHIP
* AUX *Radio
* BLUETOOTH 
Funksional per Telefon, Tablet, Llaptop.
Ndegjo muziken tende te preferuar me nje kualitet te lart me nje spiker qe mundeson zerim me te Lartë.
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
1

Spiker JBL Çmimi: 18€ ️Specifikat * USB * CHIP * AUX *Radio * BLUETOOTH Funksional per Telefon, Tablet, Llaptop. Ndegjo muziken tende te preferuar me nje kualitet te lart me nje spiker qe mundeson zerim me te Lartë. #butriors #tetova #gjakova #peja

Comments

@lindon.avdyli a bani transport

Spiker JBL

Çmimi: 18€
️Specifikat
* USB * CHIP
* AUX *Radio
* BLUETOOTH 
Funksional per Telefon, Tablet, Llaptop.
Ndegjo muziken tende te preferuar me nje kualitet te lart me nje spiker qe mundeson zerim me te Lartë.
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Spiker JBL Çmimi: 18€ ️Specifikat * USB * CHIP * AUX *Radio * BLUETOOTH Funksional per Telefon, Tablet, Llaptop. Ndegjo muziken tende te preferuar me nje kualitet te lart me nje spiker qe mundeson zerim me te Lartë. #butriors #tetova #gjakova #peja

Better than you . @tayna queen #tayna #taynator #aje #ledrillza #edits #bestedits /tag her ️/ 🥰
тαуηαѕ gιяℓ - @taynaghh Instagram Profile - inst4gram.com
taynaghh
145

Better than you . @tayna queen #tayna #taynator #aje #ledrillza #edits #bestedits /tag her ️/ 🥰

Comments

@taynaghh @tayna likeeee plssss

@taynaghh @tayna

Radio me Bluetooth
Vetem 24.99€
Transporti falas në Kosovë, Shqiperi(4€) Maqedoni(5€) Specifika:
Ka vendin për Bluetooth, USB, Sd Card dhe Aux.
Telekomandë, Orë digjitale, CD nuk ka
Porosite në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
NORA MALL - @noramall_ Instagram Profile - inst4gram.com
noramall_
0

Radio me Bluetooth Vetem 24.99€ Transporti falas në Kosovë, Shqiperi(4€) Maqedoni(5€) Specifika: Ka vendin për Bluetooth, USB, Sd Card dhe Aux. Telekomandë, Orë digjitale, CD nuk ka Porosite në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors #te

Radio me Bluetooth
Vetem 24.99€
Transporti falas në Kosovë, Shqiperi(4€) Maqedoni(5€) Specifika:
Ka vendin për Bluetooth, USB, Sd Card dhe Aux.
Telekomandë, Orë digjitale, CD nuk ka
Porosite në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334
#butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
Dea Shop Online - @deashop.on Instagram Profile - inst4gram.com
deashop.on
0

Radio me Bluetooth Vetem 24.99€ Transporti falas në Kosovë, Shqiperi(4€) Maqedoni(5€) Specifika: Ka vendin për Bluetooth, USB, Sd Card dhe Aux. Telekomandë, Orë digjitale, CD nuk ka Porosite në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors #te

tag someone : ur friends 
@_9gagshqip_
9Gag Shqip - @_9gagshqip_ Instagram Profile - inst4gram.com
_9gagshqip_
1

tag someone : ur friends @_9gagshqip_

Comments

@_9gagshqip_ #kida #kosova #gilan #prishtina #dhuratadora #kidators #tirana #albania #enca #noizy #ledri #ledrillza #dafinazeqiri #mozzik #peja #butrintimeri #butriors #gjakova #kosov #prishtin #tirana #tiran #humor #luanavjollca #luanators #durres #dorators #dorator #kidator #encatics #tayna

A fole ti a🤦‍️🤣
Shqipnischt - @shqipnischt Instagram Profile - inst4gram.com
shqipnischt
1

A fole ti a🤦‍️🤣

Comments

@shqipnischt #kosovo #albania #dorators #ledrizlla #encaustic #majkteam #dafinators #luanator #rina #tayna #eraistrefi #dhuratadora #butriors #azet #fero #kmn #teamkapo #ferizaj #kida #xhensilator #kidator #prishtina #mozzik #getinjo #loredana #2eurogang #gordanators #funnyshqip #albaniansbelike

As po kan, as po kesh 
Mos monalisa je 
Jom kat gjuj me lule 
Pse po ma kthen me thika 
Yeah i like it when you act tough 
E sidomos kur don mem nxon bllof 
JLO,une sjom Puff 
I’m a hot boy kujt po i rrin ftoft 
Asnjo si une 
Nuk ta din 
#AJE #ledrivula #tayna
Marr_frym_nga_ti - @marr_frym_nga_ti Instagram Profile - inst4gram.com
marr_frym_nga_ti
0

As po kan, as po kesh  Mos monalisa je  Jom kat gjuj me lule  Pse po ma kthen me thika  Yeah i like it when you act tough  E sidomos kur don mem nxon bllof  JLO,une sjom Puff  I’m a hot boy kujt po i rrin ftoft  Asnjo si une  Nuk ta din #aje #ledriv

Durrës County
️
@tayna 
#tayna #taynator #taynakilla
@albanians_in_world Instagram Profile - inst4gram.com
albanians_in_world
3

@tayna #tayna #taynator #taynakilla

Comments

@arbreshaademi1 Playback gjithmon te shiptar 😓

@insidealbania 🇦🇱🙏

Nobody is talking that this is the most liked albanian pic on instagram🤷‍️ ️ @tayna love u️️ #tayna #taynator 🤞
тαуηαѕ gιяℓ - @taynaghh Instagram Profile - inst4gram.com
taynaghh
17

Nobody is talking that this is the most liked albanian pic on instagram🤷‍️ ️ @tayna love u️️ #tayna #taynator 🤞

Comments

@taynanews @tayna

@taynanews @tayna

Readi pasi rikthen instagramin e tij menjeher vin me nje sqarim per ata qe e kan ber report 
.
.
.
.
.
.
.
#noizy #otr #illyrian #tayna #ledrivula #butrintimeri #kosova #albania #mozzik #loredana #getinjo #freestyle #durres #tirana #shkupi #prishtina #readi #duki #rigelsshishalounge #shisha #zinin #toto #midistirone #xhensilamyrtezaj #enisbafti #bossman #benzo #melinda #janarichallenge
Albania Rap - @rap.alb Instagram Profile - inst4gram.com
rap.alb
4

Readi pasi rikthen instagramin e tij menjeher vin me nje sqarim per ata qe e kan ber report . . . . . . . #noizy #otr #illyrian #tayna #ledrivula #butrintimeri #kosova #albania #mozzik #loredana #getinjo #freestyle #durres #tirana #shkupi #prishtina

Struga
Comments

@hiphop_al_ @rap.alb po mir ja kan bo G

@mohbhmje Awesome

Tag shoqen qe esht e qik e shpis
@tayna @ukagranit 

#tayna #shqipe #funnyvideos
EKSPERTAT E ESTRADES🌟 - @ekspertiza_videos Instagram Profile - inst4gram.com
ekspertiza_videos
1

Tag shoqen qe esht e qik e shpis @tayna @ukagranit #tayna #shqipe #funnyvideos