@mazowiecki_dom_aukcyjny - Mazowiecki Dom Aukcyjny

▪️Mazovian Auction House and Gallery. ▪️Teutsch Gallery ▪️Place for Art and Bussines 🔜V AUKCJA SZTUKI - 24.05.2019 🔻Strona internetowa
http://www.mazowieckidomaukcyjny.pl/
Advertisement
Syta Mariusz, obraz Nature Interrupted, (2019 akryl/płótno, 50x70 cm)
będzie dostępny na
V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godz 19.00
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 800
.
.
.
#obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcjasztuki #polskasztuka #sztuka #wystawa #aukcja #licytacja #sztukanowoczesna #galeriasztuki #artysta #wernisaż #malarstwo #obraz #sztukawspółczesna #malarstwoolejne #malowanie #pracownia #rysunek #sztukawspółczesna #obrazynasprzedaż #wnętrza #wnętrze #architekturawnętrz
Mazowiecki Dom Aukcyjny - @mazowiecki_dom_aukcyjny Instagram Profile - inst4gram.com
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Syta Mariusz, obraz Nature Interrupted, (2019 akryl/płótno, 50x70 cm) będzie dostępny na V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godz 19.00 w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 800 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcja

Rafał Hadała na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Nostalgia, (2019, olej/płótno, 100x70 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 800
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
3

Rafał Hadała na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Nostalgia, (2019, olej/płótno, 100x70 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 800 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcjasztuki #po

Michał Kwarciak na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Ulotność, (2015, olej/płótno, 100x100 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1500
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
2

Michał Kwarciak na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Ulotność, (2015, olej/płótno, 100x100 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1500 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcjasztuki

Arkadiusz Świderski na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Kwadrat, (2019, technika mieszana/płótno, 70x70 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
3

Arkadiusz Świderski na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Kwadrat, (2019, technika mieszana/płótno, 70x70 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie

Justyna Stoszek na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Noc, (2018, akryl/płótno, 60x60 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Justyna Stoszek na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Noc, (2018, akryl/płótno, 60x60 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcjasztuki #pols

Prezentowany obraz Magdy Karwowskiej, bez tytułu 12, (2019 akryl/płótno, 120x100 cm) będzie dostępny na
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Prezentowany obraz Magdy Karwowskiej, bez tytułu 12, (2019 akryl/płótno, 120x100 cm) będzie dostępny na V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godz 19.00 w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazyna

Advertisement
Prezentowany obraz Katarzyny Czajki, Jeden ze stu, (2016 olej/płótno, 130x160 cm) będzie dostępny na
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1500
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Prezentowany obraz Katarzyny Czajki, Jeden ze stu, (2016 olej/płótno, 130x160 cm) będzie dostępny na V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godz 19.00 w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1500 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplo

Prezentowany obraz Marty Czajki-Trzeciakowskiej, Narodziny, (2019 akryl/płótno, 120x180 cm) będzie dostępny na
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Prezentowany obraz Marty Czajki-Trzeciakowskiej, Narodziny, (2019 akryl/płótno, 120x180 cm) będzie dostępny na V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godz 19.00 w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #o

Advertisement
Andrzej Domżalski na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Opowieść horyzontalna, (2019, olej/płótno, 140x100 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1500
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Andrzej Domżalski na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Opowieść horyzontalna, (2019, olej/płótno, 140x100 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1500 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotni

Dawid Schab na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Martwa natura z żółtymi
kubkami, (2019, olej/płótno, 77x51 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
0

Dawid Schab na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Martwa natura z żółtymi kubkami, (2019, olej/płótno, 77x51 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplot

Marcin Niewęgłowski na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, bez tytułu, (2018, olej/płyta, 77x77 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
#obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcjasztuki #polskasztuka #sztuka #wystawa #aukcja #licytacja #sztukanowoczesna #galeriasztuki #artysta #wernisaż #malarstwo #obraz #sztukawspółczesna #malarstwoolejne #malowanie #pracownia #rysunek #sztukawspółczesna #obrazynasprzedaż #wnętrza #wnętrze #architektura
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Marcin Niewęgłowski na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, bez tytułu, (2018, olej/płyta, 77x77 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcjaszt

Obraz Dominika Smolika, La suite de Cascanueces, (2019 akryl/płótno, 130x120 cm) będzie dostępny na
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
2

Obraz Dominika Smolika, La suite de Cascanueces, (2019 akryl/płótno, 130x120 cm) będzie dostępny na V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godz 19.00 w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplot

Obraz Marzeny Machaj, Echo, (2018 olej/płótno, 100x110 cm) będzie dostępny
na V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godz 19.00
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
2

Obraz Marzeny Machaj, Echo, (2018 olej/płótno, 100x110 cm) będzie dostępny na V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godz 19.00 w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcjasztuki #pol

Obraz Piotra Wojtkiewicza, Marsylia, (2017 akryl/płótno, 60x80 cm) będzie dostępny na
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Obraz Piotra Wojtkiewicza, Marsylia, (2017 akryl/płótno, 60x80 cm) będzie dostępny na V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godz 19.00 w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcjaszt

Daniel Białowąs na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Room 1275, (2019, akryl/płótno, 120x80 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Daniel Białowąs na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Room 1275, (2019, akryl/płótno, 120x80 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcjasztuk

Paweł Grabowski na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, bez tytułu, (2019, akryl/płótno, 100x130 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Paweł Grabowski na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, bez tytułu, (2019, akryl/płótno, 100x130 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynaplotnie #aukcjaszt

Piotr Kachny na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Aikaterine, (2019, technika mieszana/płótno, 140x90 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000

Urodzony w 1978 r. w Kluczborku. Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicz w Poznaniu (wydział pedagogiczno-artystyczny w Kaliszu) na kierunku EASP (dyplom z malarstwa)  oraz National College of Art and Design w Dublinie. Zajmuje się malarstwem, fotografią artystyczną oraz fotomontażem. Jako artystę interesuje go postać ludzka. Jednakże najistotniejsze jest to, co bardzo często niewidoczne na pierwszy rzut oka: emocje, uczucia, stan ducha, charakter... Często używa  wizerunków znanych mu osób jako pretekstu do zbudowania obrazu. W swojej twórczości pokazuje to, co w człowieku zmysłowe, a z czym stracił kontakt na skutek oddziaływania kultury, związanych z nią konwenansów, w tym również edukacji. Inspiracje czerpie również z różnego rodzaju postaw i wzorców zachowań społecznych. Uczestnik wielu wystaw w kraju i za granicą. .
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
0

Piotr Kachny na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Aikaterine, (2019, technika mieszana/płótno, 140x90 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 Urodzony w 1978 r. w Kluczborku. Absolwent Uniwersytetu Adama

Milioner Boy na najbliższej
V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Zygota luksusowa, (2019, technika mieszana/płótno, 120x120 cm)
w Mazowieckim Domu Aukcyjnym.
Cena wywoławcza: 1000
.
.
.
mazowiecki_dom_aukcyjny
1

Milioner Boy na najbliższej V Aukcji Sztuki 24.05.2019 godzina 19:00, obraz, Zygota luksusowa, (2019, technika mieszana/płótno, 120x120 cm) w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. Cena wywoławcza: 1000 . . . #obrazy #obrazydosalonu #obrazyolejne #obrazynapl